Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
katastrofa
Autor Wiadomość
teodor

Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-02-21, 11:24   katastrofa

To co się tam wyprawia z kierowcami z poza biedronki . Na moim przykładzie okno 7,30 rozładowany o 10,15 po wielkich awanturach , oczekiwanie na dokumenty do 11,15. brak pomieszczenia dla kierowców ,toalet , jakiegokolwiek pomieszczenia dla kierowców gdzie by mogli poczekać na kwity, nie wspomnę o drodze dojazdowej 10km/h i uważajn dziury co byś zawieszenia ni pourywał
 
     
Olinka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 5
Wysłany: 2011-03-06, 18:50   

A są może przyjęcia na kierowców?
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
Wysłany: 2011-04-04, 17:49   

a do nas jak przyjeżdżają z towarem w dzień to dostają kawę,ciasto czy co tam mamy.Z tymi nocnymi dostawami to jest gorzej.
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
Wysłany: 2011-04-04, 17:52   

U nas też kawusia dla kierowcy musi być!I nawet wiemy,który ile słodzi.. :P Nocnych jak na razie nie mamy.
 
     
dany1234

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 0
Wysłany: 2011-08-05, 13:11   

Na początku witam wszystkich forumowiczów,miałbym małe pytanko aktualnie pracuję za granicą,ale myślę pomału nad zjazdem i czy jak to możliwe czy mógłbym prosić kogoś o namiary na DOBRĄ firmę transportową na CD wojnicz,tzn.co w miarę płaci i na czas,robotę trochę znam bo 2,3 dni w tygodniu jeżdżę na LIDLU nawet wczoraj jeździłem a tu też nie ma lipy ciężko 2na2 albo 3na3 i sam ładujesz na CD i ściągasz na sklepie elektrykiem po trzech lufach nogi do d...py wchodzą,ale co zrobić a czasowo 11-14h,bez pauzy,pauza rysuje sie na sklepie lub CD,TAK więc ta sama ch...nia a pasuje mi robota żeby być w domu.
Z góry dzięki :em29:
W razie czego proszę na priv.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-05, 18:00   

Z drugiej strony tez bywaja problemy... zaplanowany na 6, przyjezdza po 8 bo gdzies tam zakaz jazdy do jakiejs godziny i nie chcialo mu sie jechac inna droga, na dodatek towar sciaga jakby mial na palecie pustaki, i jeszcze z laska wezmie zwroty, bo choc zostawil u nas 16 palet, to nie ma miejsca na glupich 5 zwrotow.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
Wysłany: 2012-04-17, 00:55   

Ja mam akurat dostawy nocne, ale często przyjeżdżają rano po zwroty albo z dostawami łączonymi, to się napatrzę jak niektórym się nie śpieszy, na luziku towar zdejmują z samochodu, jakbym miała cały dzień tylko dla nich, ostatnio jednemu powiedziałam żeby się pospieszył to się obraził i nawet do widzenia nie powiedział.masakra
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
Wysłany: 2012-04-17, 08:18   

Heh u nas ostatnio był taki jeden co poruszał się jak ślimak, elektryka prowadził jak pedzio( nie obrażając nikogo) wymachiwał rączkami na prawo i na lewo. Przyjechał do nas w pantofelkach eleganckich i w takich też butach ściągał towar. Ja do niego, że szkoda butów. A on na to: To robocza sztuka. :szczena:
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-17, 12:17   

nanna2222, nie musisz się powtarzać ;)


//---
Dubel usunięty.
Admin
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 20:44   

nie ma prawa nie zabrać zwrotów opakowań,palet itp ile zdjął tyle zabiera....kwestia dogadania na ogół90% KIEROWCÓW JEST OK NA TE 10% PRZYPADA 10% WALNIĘTYCH ZKS I KS
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
Wysłany: 2012-05-09, 07:29   

A mnie czekają dostawy nocne i jak czytam to mam obawy!
 
     
agacia3000

Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 2
Wysłany: 2012-05-28, 21:59   

teraz dostawy masakra co porobili ja mam dostawę o 19 i co tylko chłodnia ,mięso i mrożonki reszta na rano i póżniej popołudniu nie ma co robić do dostawy i gdzie produktywność sami nam ją odebrali dostawa powinna być ranoooooooooo :boks:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo