Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak wypłaty i złe traktowanie przez kierownictwo
Autor Wiadomość
poleope2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Wrz 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-09-28, 12:12   Brak wypłaty i złe traktowanie przez kierownictwo

W sierpniu zostałam przyjęta do pracy w Biedronce w Szczecinie na umowie zlecenie, która miała zostać przedłużana co miesiąc. Po miesiącu musiałam wziąć wolne ze względów zdrowotnych co najwidoczniej nie spodobało się kierownictwu. Po tygodniu przyszłam do pracy na pierwszą zmianę i kierowniczka zmiany w sposób nieuprzejmy stojąc przed wejściem powiedziała, że nie wpuści mnie do pracy bo nie mam podpisanej umowy. Kiedy wykazałam chęć jej podpisania i z zapytaniem "czemu nikt mnie nie poinformował wcześniej, że mam przyjść podpisać umowę" kierowniczka odpowiedziała "to była decyzja innej kierowniczki i możesz wracać do domu". Weszłam tylko podpisać swoją listę płac, ponieważ w ciągu 20 dni od wykonania zlecenia powinnam dostać wypłatę. Mija już tydzień od terminu wypłaty a ja jej dalej nie dostałam. Dzwoniłam do Biedronki, w której pracowałam i dostałam numer do kadr. Pani z kadr powiedziała, że postara się abym jak najszybciej dostała wypłatę i skierowała mnie tutaj abym napisała skargę. Nie ukrywam, że bardzo się zraziłam do pracy w Biedronce na ul. Krasińskiego w Szczecinie, bo nigdy nie pracowałam z takim zespołem, który miał takie podejście do pracownika i na każdym kroku z pretensjami się odnosił do drugiego człowieka a kierownictwo widziało tylko swój czubek nosa.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-09-28, 16:49   

poleope2, co do skargi możesz ją napisać do Biura Obsługi Klienta, my tutaj możemy cię wysłuchać i współczuć, ale żadnych mocy decyzyjnych nie posiadamy, bo to jest prywatne forum dla pracowników i klientów, a nie oficjalna strona firmy Jeronimo.
bok@biedronka.pl
(22) 205 33 00 **
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-09-29, 00:50   

poleope2 ale to chyba logiczne ze bez umowy nie możesz świadczyć pracy i nikt normalny nie dopuści cię do takiej pracy.
Ni kierownictwo nie popisało się w tym przypadku.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-30, 17:26   

Czekaj, czekaj... Babka w kadrach kieruje Cię na to forum, żebyś napisała skarge? Jakaś bzdura
Nie masz umowy, a mimo wszystko po zwolnieniu lekarskim, zamiast zadzwonić wczesniej do sklepu i zorientować się jak wygląda sytuacja, Ty przychodzisz sobie na pierwszą zmianę, nie wiedząc w sumie nawet, czy na taką własnie powinnaś?... A z wypłatami ze zlecenia chyba często są problemy.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-09-30, 20:58   

Larrikol napisał/a:
Czekaj, czekaj... Babka w kadrach kieruje Cię na to forum, żebyś napisała skarge? Jakaś bzdura
Nie masz umowy, a mimo wszystko po zwolnieniu lekarskim, zamiast zadzwonić wczesniej do sklepu i zorientować się jak wygląda sytuacja, Ty przychodzisz sobie na pierwszą zmianę, nie wiedząc w sumie nawet, czy na taką własnie powinnaś?... A z wypłatami ze zlecenia chyba często są problemy.


Ja wydedukowałam, nie wiem czy słusznie, że Pani w Kadrach poleciła kontakt z Biurem Obsługi co potocznie zostało zinterpretowane jako Forum i stąd omyłkowo napisany post tutaj ....
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo