Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruszyliśmy!
Autor Wiadomość
~Jazy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 34
Wysłany: 2014-01-27, 08:06   

Nie dość, ze jakoś tej folii jest beznadziejna to jeszcze musicie oszczędzać... To jest chore...
 
     
Gdańsk15 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączyła: 24 Sty 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-01-27, 10:31   

Spoko ... rozumiemy tych co pakuja na sklepach ale chodzi nam o towar zapakowany do sklepów, nie oszukujmy sie ale towar na windowanie a potem jazda po wybojach elektrykiem nie wróży nic dobrego. :szczena: .....pozostaje pozbierac , ;( :ops: poukladac na nowa palete i dlalej jechac . niewspomne o przeklinaniu.... i nerwach. >:D
_________________
M.A.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2014-01-27, 15:47   

Bez przesady ,ostatecznie wcześniej ta sama paleta jeździła po magazynie razem z kompletującym i nic jej nie było a nagle po transporcie nie da się jej z auta zwieźć ?? Więc czyja to wina ?? Może wystarczy lepiej układać palety na aucie a nie wpychać je na siłę aby tylko weszły a potem pretensje :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~Jazy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 34
Wysłany: 2014-01-28, 11:56   

Zawsze bedzie tak, ze jakaś paleta spadnie itp. Nikt idealny mię jest...

Pracuje ktoś na Reklamacji, bo ciekawe jestem jak tam wygląda praca i jak premie.
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
Wysłany: 2014-01-29, 09:49   

kluq, wyprowadź mnie z błędu jeśli źle to rozumuje, ale chyba na magazynie śniegu, wybojów, wzniesień, etc nie ma a na drodze no niestety są.
 
     
Gdańsk15 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączyła: 24 Sty 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-01-29, 15:05   

tak tak, na magazynach są wyboje, krzywy polbruk ( lub miejscami go brak) jest ślisko, i wogóle kierowcy mają fantastycznie z majtającą sie paletą pozdrawiamy tych co pracują zawsze pod dachem na prostej podłodze :aniol: a na ścisk to pakują inni a nie kierowcy i jak 3 palety na ścisk wsadzą to niema ch.... we wsi ,że nic sie nie rozwali.
_________________
M.A.
 
     
robson 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 0
Wysłany: 2014-02-09, 08:35   

kluq napisał/a:
robson u nas w czasie jednej zmiany możesz pracować i na trzech magazynach wiec jak widać wszystko zależy od chęci i ludzi :)


siema nie było mnie troche:) co do pracy na innych magazynach to wole juz siedzieć na 1 i nawet jak to jest 15 bo norma po po 2,5 czy tam około tak naprawdę jest nic nie warta na 3 rożnych magazynach, a gdy masz mała to i tak niewiele ci podniesie:) wole na cały dzien iśc na ta 1 czy 3 i pocisnąć, a nie zmieniać i jeździć więcej niż robić;) to jest moje zdanie oczywiście:)
  Ocena JMP: 8/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2014-02-09, 12:22   

Na każdym magazynie przelicznik opakowań jest jeden do jednego więc stąd te różnice w wyrabianiu średniej :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
robson 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 0
Wysłany: 2014-02-15, 14:53   

Ty mi tego nie musisz ja to wiem;)
  Ocena JMP: 8/10
     
niedzio

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-03-03, 08:50   pomoc

Witam,

BARDZO PROSZĘ O POMOC! Potrzebuję do pracy dyplomowej informacji na temat Waszej Firmy. Chciałbym skontaktować się z centrami dystrybucyjnymi i uzyskać niezbędne dla mnie informacje. Prosiłbym o adresy centrów dystrybucyjnych, kontakty telefoniczne (centrala, bądź dział rekrutacji).

BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA KAŻDĄ INFORMACJE! Podaje swój e-mail: niedzio@interia.pl
DZIEKUJĘ BARDZO I POZDRAWIAM!!!
 
     
Gdańsk15 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączyła: 24 Sty 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-09-09, 19:58   

halo a co tutaj tak cichutko? czy DC 15 zmiotło z ziemi??? :em29: :P
_________________
M.A.
 
     
rabie

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-09-26, 16:59   

Pytanie z innej beczki. Jeżeli ktoś dostanie się na stanowisko magazyniera w Gdańsku to szkolenie 3-miesięczne odbywa się również w Gdańsku? Jak to wygląda?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2014-09-26, 18:44   

Skoro centrum działa to szkolenie odbywa się na miejscu. Inaczej jest w przypadku otwierania nowego ,bo wtedy na szkolenie jeździ się w delegację do już działających.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
rabie

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-09-26, 18:54   

Zauważyłem, że często pojawiają się ogłoszenia na magazyniera w Gdańsku. Dużo osób odchodzi, że tak często się pojawiają? Czy uprawienia na wózki są wymogiem koniecznym?
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
Wysłany: 2014-09-26, 19:01   

ja osobiście wymagam, aby magazynierzy z kompletacji umieli czytać, pisać i liczyć choćby do 10. Więcej umieć nie muszą. Niestety patrząc na to jak są składane palety mam pewne wątpliwości. Por - pietruszka, wszystko jedno - to na Pe i to na Pe, jednego więcej niż na MM drugiego wcale, chociaż obciążenie jest, Parówki zadeklarowane 10, na palecie 6, za to podwawelskiej 6 extra .^. . Czasem oczom nie wiara... . Pozdrawiam wszystkich myślących i ciężko pracujących kolegów z DC 15
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo