Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DVD w koszyku NON PROFIT
Autor Wiadomość
Erick_78

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 1
  Wysłany: 2014-01-13, 18:28   DVD w koszyku NON PROFIT


Cześć, orientujecie się jak często pojawiają się filmy na DVD w koszyku. Jakie często się pojawiają i czy dobrze schodzą?

[ Dodano: 2014-01-15, 12:27 ]
... wolę Was zapytać, będę wdzięczny za pomoc....
 
     
Nepawato 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Mar 2023
Posty: 2
Wysłany: 2023-03-15, 16:42   Kupowanie filmów na DVD

Cześć wszystkim miłośnikom kina!

Chciałem podzielić się z Wami moją pasją, którą ostatnio odżywiłem - zbieraniem filmów na DVD. Wiem, że wiele osób uważa, że to już przestarzały nośnik, zwłaszcza w dobie streamingów, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jednak dla mnie, płyty DVD mają swój niezaprzeczalny urok i wartość.

Po pierwsze, jakość obrazu i dźwięku na DVD wcale nie jest taka zła, jak się niektórym wydaje. Oczywiście, nie można porównywać jej do Blu-ray czy 4K UHD, ale nie każdy z nas potrzebuje takiej rozdzielczości. Dla mnie, odbiór filmu to przede wszystkim opowieść, a nie tylko jego techniczna oprawa.

Po drugie, płyty DVD często zawierają dodatki, które można przegapić na platformach streamingowych. A przecież komentarze reżysera, making-of czy nawet wywiady z aktorami to niezwykle ciekawe źródło wiedzy o filmie i jego powstawaniu.

Kolejnym aspektem, który przyciąga mnie do kolekcjonowania filmów na DVD, jest fizyczna obecność tych przedmiotów. Własna kolekcja filmów na półce daje mi większe poczucie satysfakcji niż bezduszna lista na platformie VOD. Do tego dochodzi aspekt nostalgii, gdyż jako dziecko uwielbiałem przeglądać kolekcje filmów moich rodziców.

Czwarty powód, to wyjątkowe wydania limitowane, które są dostępne tylko na fizycznych nośnikach. Często są to pięknie oprawione pudełka, zawierające plakaty, broszury, a nawet gadżety związane z filmem. Takie wydania stanowią nie tylko pamiątkę, ale też wartość kolekcjonerską.

Na koniec, nie można pominąć aspektu ekonomicznego. Często można upolować perełki na przecenach lub wyprzedażach, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze i poszerzyć swoją kolekcję.

Czy są tutaj jeszcze inni miłośnicy DVD? Dajcie znać, jakie są Wasze ulubione filmy i dlaczego cenicie ten nośnik. Zapraszam do dyskusji!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo