Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruszyliśmy!
Autor Wiadomość
#ewela2821 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 80
Wysłany: 2013-10-23, 16:39   

super bardzo wam dziekuje za info:)
 
     
#sweetboy1989

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 96
Wysłany: 2013-10-28, 21:29   

Kasjer ma na początku 2k brutto, a w centrum tylko stówę więcej...
Wniosek taki, że nie warto pracować w DC
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2013-10-29, 14:37   

Tylko ,ze w centrum wyrobisz z czasem sporą premie co sklepie już coraz rzadziej się zdarza więc jednak opłaca się pracować w DC :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
alan86

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-11-03, 01:03   

powiem że jeszcze dochodzi takie coś jak obcowanie z klientami, ja nigdy nie pracowałem i nie chce pracowac w detalu
 
     
Ammigo 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-11-08, 06:28   

@kluq

Opowiedz może jak u was wygląda P01 i p08?- przerzucają między działami czy są ,,stałe" ekipy na 1 i na 8? A może bywają awanse miedzy innymi działami bo u nas to na ogół cały dzień ten sam dział i od święta jakieś przerzuty na inne
 
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2013-11-08, 12:18   

Nie ma większego problemu z pracą na różnych działach i jest to podyktowane wyrównaniem szans na wypracowanie logicznej premii. Takie podejście jest na moim magazynie i o ile wiem jest to dobra wola naszych kierowników i starszych ,bo z góry nie ma takiego nakazu a na początku nie liczyłbym na większe roszady do czasu aż się magazyn wprawi w cały system :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 149
Wysłany: 2013-11-11, 01:35   

Ruszyliście ? A mi się wydaje że nadal dopiero wystartujecie ... DC 15 - tragedia ....
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
Wysłany: 2013-11-17, 10:40   

:yeah:
InzaghiX napisał/a:
Ruszyliście ? A mi się wydaje że nadal dopiero wystartujecie ... DC 15 - tragedia ....
 
     
Ruleeeeeee 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 0
Wysłany: 2013-11-17, 11:36   

Tragedia to jest na waszych sklepach wielcy zastepcy kierownikow buahahahahaha zapraszam na centrum pokazcie jak powinno sie pracowac na dc15
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
Wysłany: 2013-11-18, 19:03   

no ja na pracy w centrum się nie znam więc tam nie pracuje ale jak widzę paletę złożoną która buja sie na wszystkie strony no to chyba coś tu jest nie tak! ok.... raz,dwa razy....ale notorycznie ?
 
     
alan86

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-12-03, 22:51   

gregori0708 napisał/a:
no ja na pracy w centrum się nie znam więc tam nie pracuje ale jak widzę paletę złożoną która buja sie na wszystkie strony no to chyba coś tu jest nie tak! ok.... raz,dwa razy....ale notorycznie ?


proponuje taki test, weź rozłóż towar a potem zacznij go składać tak jak byś chciał i do tego wszystko ma być widoczne z zewnątrz żeby ochroniarka to policzyła i zastreczuj zrób to w 10 min od chwili rozebrania palety i masz tą przewage że mozesz dowolnie dobierać kartony a nie tak jak przy wydawaniu za koleją z listy i nie musisz jezdzić z tym towarem 10 min spokojnie wystarczy. Oczywiście 10 min. tyczy się pełno wymiarowej 2 metrowej palety.

Robertty napisał/a:


Mam nadzieję że znasz normy wysokościowe dotyczące palet,dlatego u nas jak zaczęli tak robić robiliśmy zdjęcia paletom i dzwoniliśmy na infolinię. masz świadomość że kobiety na ogół są niższe od mężczyzn? swojej siostrze,matce,dziewczynie ,zonie też byś tak zapakował? o teściową nie pytam.... >:D ale na logikę szanuj innych... na sklepach jest na ogół więcej kobiet,ja moim na zmianie rozkładam warzywa.... ale nie wszędzie tak jest....!


"ale na logike" skoro jakaś osoba nie daje sobie rady w tym wypadku kobieta tzn. że nie nadaje się do tej pracy skoro na tym ta praca polega na przyjmowaniu towaru ale jeśli pcha się na siłe to niech chociaż siedzi cicho i cieszy się że za niepełnowartościową prace nikt nie wyrzuca tylko patrzy przez palce. Jakoś nie słyszałem o kobietach górnikach, śmieciarzach, kanalarzach, marynarzach dlaczego bo tam nie dały by rady i nie nadają się do takiej pracy przecież to jest logiczne. Proszę mi wyjaśnić ten fenomen dlaczego kobiety pchają siędo biedronek a nie do kopalń na górników przecież to i to jest praca fizaczna i tu itu nie dają rady. Dopuszczalny jest jeden warunek jeśli już chce ktoś taki pracować w biedronce taki że ta kobieta ma mniejsze pobory bo wykonuje mniejszą prace.

Robertty napisał/a:
macie podręcznik magazyniera? nasz kolos kiedyś runie prze tą biurokrację


tak jak podręcznik kasjera, z twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś zdziwiony tym faktem co można rozwinąć że ten magazynier (śmieć) nie powinien takowego posiadać bo po co mu prawda ? w twoim mniemaniu magazynier jest równy sprzątaczce która oczywiście nie ma podręcznika i wyrażasz zdziwienie że magazynier ma.

doda30 napisał/a:
kierowcy którzy na wielkim parkingu nie umieją cofnąć pod rampę , oraz zdejmują 8 palet 35 minut....
o innych kwiatuszkach nie wspomnę


Z pewnością zobiłabyś to lepiej mając na d... 40 ton babo. W NORMALNYCH firmach rozładunek nie jest absolutnie czynnością wykonywaną przez kierowce, jest to wręcz skandal w jakimś stopniu. Kierowca odpowiada jedynie za zabezpieczenie przewożonego towaru. Na tachografie wychodzi że robił pauze a nie robił bo pracował przy rozładunku babom którym jest "ciężko" ze wszystkim i to już jest łamanie prawa co do czasu pracy kierowcy. Przytocze jeszcze przykład; jak byłem w sklepie i obserwowałem wykładanie towaru to byłem autentycznie zszokowany niskim tempem i pytaniami (jedna do drugiej) gdzie co leży no matko boska !!! jesteście nieogarnięci w takim stopniu że aż słów brak. Jeden kartonik ..... po 20 sek. drugi kartonik jak włoski strajk. A jaki kod na to a jaki kod na tamto a nie ma pan drobnych, Ania a masz rozmienić. Albo jak jest dzwonek po minucie zaczyna ktoś się do człapywać do kasy człap, człap ..... człap zero jakieś energii nic no matko boska. Dopiero wystający identyfikator niby niechcący przywraca te kobiety do życia i jest się sprawnie obsłużonym, w centrum 5 min takiego strajku włoskiego byłoby niedopuszczalne a wy macie jeszcze czelność zwracać uwage na forum kierowcom i magazynierom i jeszcze przerwy chcecie no matko boska.

[q»uote="sweetboy1989"]Kasjer ma na początku 2k brutto, a w centrum tylko stówę więcej...
Wniosek taki, że nie warto pracować w DC[/quote]

racja porównując wykonywaną prace jest to cholernie nie sprawiedliwe, może powinno się pomyślec o zatrudnianiu kasjerów przez firmy zew. tak jak np. ochrone z tymi samymi stawkami 7 zł/h

gregori0708 napisał/a:
:yeah:
InzaghiX napisał/a:
Ruszyliście ? A mi się wydaje że nadal dopiero wystartujecie ... DC 15 - tragedia ....


Ruleeeeeee napisał/a:
Tragedia to jest na waszych sklepach wielcy zastepcy kierownikow buahahahahaha zapraszam na centrum pokazcie jak powinno sie pracowac na dc15


Wiesz problem polega na tym że jesteśmy tutaj w mniejszości bo to forum sklepikarzy raczej i my i kierownictwo tutaj zawsze bedziemy wyszydzani i wyzywani i chyba nawet niepotrzebnie wdaje się z nimi w dyskusje bo tutaj oni są pępkami świata, nierozumieją i niezrozumieją co to jest praca w centrum nie wytrzymali by jednego dnia. Temat uważam za wyczerpany i zakończony.

P.S jeden kartonik ... po 20 sek. drugi kartonik po 10 sek ania a gdzie leżą krówki ? ania ale te brudasy w CD krzywo ustawili te kartoniki ide na przerwe bo się zdenerwowałam a potem napisze na forum o tym.

ps2 zapomniałem dodać że któraś kiedyś miała pretensje tu na forum że kartony nie są poukładane w tej kolejności co na sklepie i musi jezdzić z paletą po sklepie, wyobrażasz sobie jaki oni mają punkt widzenia i myślenia ? szkoda że kartoniki same nie wskakują na półki poprzewracało się w d.. naprawde.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2013-12-03, 23:23   

alan86 napisał/a:
"ale na logike" skoro jakaś osoba nie daje sobie rady w tym wypadku kobieta tzn. że nie nadaje się do tej pracy skoro na tym ta praca polega na przyjmowaniu towaru

skoro Ty nie potrafisz skompletować palety na określoną wysokość to na logikę tym bardziej nie nadajesz się do tej pracy ,bo tym samym uniemożliwiasz bezpieczne wykonywanie pracy kobiecie na sklepie

alan86 napisał/a:
tak jak podręcznik kasjera, z twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś zdziwiony tym faktem co można rozwinąć że ten magazynier (śmieć) nie powinien takowego posiadać bo po co mu prawda ? w twoim mniemaniu magazynier jest równy sprzątaczce która oczywiście nie ma podręcznika i wyrażasz zdziwienie że magazynier ma.

ochłoń chłopie albo idź na terapie ,bo wyżywanie na innych własnych frustracji jest słabe

alan86 napisał/a:
Z pewnością zobiłabyś to lepiej mając na d... 40 ton babo

Niestety wypowiedzi takich jak Ty powodują ,że zdanie o ludziach pracujących na centrum nie jest najlepsze ale jak widać nie ma się czemu dziwić.

alan86 napisał/a:
racja porównując wykonywaną prace jest to cholernie nie sprawiedliwe, może powinno się pomyślec o zatrudnianiu kasjerów przez firmy zew. tak jak np. ochrone z tymi samymi stawkami 7 zł/h

zapomniałeś chyba ,że w odróżnieniu od sklepu Ty wypracowujesz sobie co miesiąc premię i to w nie małej kwocie więc o jakiej niesprawiedliwości mówisz ?? no chyba ,że nie ogarniasz i o premii tylko marzysz a to już peszek :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
alan86

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 11
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-12-04, 00:08   

kluq napisał/a:
alan86 napisał/a:
"ale na logike" skoro jakaś osoba nie daje sobie rady w tym wypadku kobieta tzn. że nie nadaje się do tej pracy skoro na tym ta praca polega na przyjmowaniu towaru

skoro Ty nie potrafisz skompletować palety na określoną wysokość to na logikę tym bardziej nie nadajesz się do tej pracy ,bo tym samym uniemożliwiasz bezpieczne wykonywanie pracy kobiecie na sklepie

ale zanim zrobi się dużą palete to chyba najpierw jest mała nie ? czy na odwrót więc raczej potrafie, dziwny jesteś albo masz ciasny łep

alan86 napisał/a:
tak jak podręcznik kasjera, z twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś zdziwiony tym faktem co można rozwinąć że ten magazynier (śmieć) nie powinien takowego posiadać bo po co mu prawda ? w twoim mniemaniu magazynier jest równy sprzątaczce która oczywiście nie ma podręcznika i wyrażasz zdziwienie że magazynier ma.

ochłoń chłopie albo idź na terapie ,bo wyżywanie na innych własnych frustracji jest słabe

to interpretacja bezstronna, znowu nie rozumiesz ?

alan86 napisał/a:
Z pewnością zobiłabyś to lepiej mając na d... 40 ton babo

Niestety wypowiedzi takich jak Ty powodują ,że zdanie o ludziach pracujących na centrum nie jest najlepsze ale jak widać nie ma się czemu dziwić.

to niech nie mówi kierowcy jak ma jezdzić bo on jej nie mówi jak ma rodzić dzieci np.
alan86 napisał/a:
racja porównując wykonywaną prace jest to cholernie nie sprawiedliwe, może powinno się pomyślec o zatrudnianiu kasjerów przez firmy zew. tak jak np. ochrone z tymi samymi stawkami 7 zł/h

zapomniałeś chyba ,że w odróżnieniu od sklepu Ty wypracowujesz sobie co miesiąc premię i to w nie małej kwocie więc o jakiej niesprawiedliwości mówisz ?? no chyba ,że nie ogarniasz i o premii tylko marzysz a to już peszek :P


znowu chcesz mnie obrazić oni też mają premie naprawde jesteś lewy, duże firmy maja swoich ludzi na forach więc dlaczego biedronka miałaby być wyjątkiem, sorry ale jak czytam że u was wszyscy robią wszedzie nawet na p01 i p15 280 palety są równe i wszystkie idealne a jak ktoś nie sprząta dostaje w łep, inaczej nie można myśleć skoro piszesz jak to u was jest idealnie. Chciałbym zobaczyć jak się robi 280 na p01 i p15 280 w skali miesiąca nie godziny takie bajeczki sklepikarzom wciskaj nie mi
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2013-12-04, 00:49   

Nie twierdzę ,że jest idealnie ,bo to nie możliwe ale jesteśmy zgrani i nie robimy sobie pod górkę a to już jest dużo. Każdy kto chce wyrobić premie ma taką możliwość ,bo nie ma ludzi na stałe przywiązanych do jednego działu i jeśli z powodów zamówień nie wyrabia się potrzebnej średniej na p01 czy p015 prosisz na odprawie o inny dział i nie ma problemu. Jak wszędzie rozwala nam się towar ,czasami poleci jakaś paleta na zakręcie ale się przynajmniej staramy a nie ciągle utyskujemy na wszystko i wszystkich.

Ps obrazić Ciebie to się raczej nie da a Twoje zdanie na mój temat to .............pozdrawiam serdecznie
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
robson 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 0
Wysłany: 2013-12-06, 01:32   

na p15 bez ingerencji specjalisty o premii można zapomnieć nawet biegając. Wiem, bo sam tam robię i nie ma opcji chyba ze na sztuki w kartonie przeliczą;) co do przesunięcia na inny dział tez nie jest tak kolorowo;) ale da się to ogarnąć co jakiś miesiąc. Nie wiem jak w wszystkich centrach jest ale u nas się czepiają jak jest duża paleta chyba ze to papier toaletowy lub ręczniki. Jednak co do ułożenia w kolejności rozkładania na sklepie to jednak trochę fantazja go poniosła, u nas czas jest na wagę złota kto się liczy z premia dużą.

z góry mowie ze jak komuś się moje palety nie podobają, da się zrobić mniejsze ale sam tam nie pracuje;) a robie palety przeważnie 180 czasem 160 a czasem 200 jak lekkie rzeczy wszystko zależy co idzie;)
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo