Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kierowcy
Autor Wiadomość
kazia1939

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-07-30, 11:14   

witam a jak sie pracuje w centrum dystrybucyjnym czy moze mi ktos napisac
 
     
magda_m1101


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-08-03, 18:30   Re: Kierowcy

wojtek028 napisał/a:
Witam wszystkich pracowników i kolegów po fachu, moze pierwszym tematem w tej kategorii to prosba o troszke wiekszy szacunek do kierowców, wiem ze macie sporo pracy ale my też chcemy zajechac na miejsce rozładowac się i wrócic, często słysze żebym poczekał itp., bo niema kto sie mną zająć , pamietajcie że dla kierowcy czas to rzecz święta, co sie tyczy samych rozładunków to tu właśnie odzywa sie wasza uprzejmość, jeżeli wy bedziecie w stosunku do na fer to i my wam pomożemy, i prośba do pań, więcej uśmiechu :D :) :rool: :D :rool: :)
Pozdrowienia dla biedronek z mazowsza



DROGI WOJTKU
ja tez podlegam pod Mszconow i musze powiedziec ,ze nie narzekam na was ....(oczywiscie sa wyjątki ,zdażał sie gość co obgadywał mnie nieziemsko w centrum i dostał w paszcze NO SORRY trzeba znac swoja wartość) NIEDŁUGO OD mSZCZONOWA odchodzimy i szczerze mowiac ubolewam na tym bo jestescie skorzy do pomocy .A co do usmiechu ....wy tez nie zawsze sie usmiechacie gdy wam cos nie wychodzi PRAWDA????
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
Wysłany: 2010-10-12, 17:43   

do nas też przyjeżdżają fajni kierowcy, jak trzeba to i pomogą przy rozładunku, uśmiechną się , zażartują a jak trzeba to i kilka ładnych poślą
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
Wysłany: 2010-10-12, 19:16   

Większość kierowców jest spoko, a rozładowywać samochód powinni powinni nam pomagać, my nie mamy prawa wejść na naczepę. Oni ściągają paletę z naczepy na magazyn, potem jeden z pracowników Biedronki ja przejmuje i transportuje na miejsce docelowe.
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-10-13, 21:27   

u nas też przyjeżdzają spoko kierowcy, ale tak jak wszędzie zawsze musi się znaleźć czarna owca i w tym fachu ich nie brakuje
_________________
lalka
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
Wysłany: 2010-10-15, 18:37   

Flapjack napisał/a:
Większość kierowców jest spoko, a rozładowywać samochód powinni powinni nam pomagać, my nie mamy prawa wejść na naczepę. Oni ściągają paletę z naczepy na magazyn, potem jeden z pracowników Biedronki ja przejmuje i transportuje na miejsce docelowe.

tak jest jak mówisz ale czasami kierowca potrafi sam na magazyn ściągnąć towar jak widzi że jest dużo klientów i kierownik zajęty, albo (przynajmniej ja tak mam) jak udam że źle się czuję to ściągamy na 2 paleciaki i 32-33 paletki w mgnieniu oka ściągnięte, kierowcy sami pomagają ale nie wszystkim bo jeśli ktoś ich ochrzania to oni też w nosie mają takiego gościa
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-10-15, 20:47   

tak masz rację :zdrowie:
_________________
lalka
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
Wysłany: 2010-10-16, 11:47   

Nie przypominam sobie żeby u nas kiedykolwiek ochrzanił za coś kierowcę. Jak już to tych z DC za genialne ładowanie palet na naczepę.
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
Wysłany: 2010-10-17, 10:33   

Flapjack napisał/a:
Nie przypominam sobie żeby u nas kiedykolwiek ochrzanił za coś kierowcę. Jak już to tych z DC za genialne ładowanie palet na naczepę.

a u nas jest taki jeden kierownik że jemu ciągle coś nie pasi (a to krzywo cofneli, a to za późno albo za wcześnie przyjechali, a to on nie będzie palet przerzucał pustych bo źle poukładane, czasami kierowca prosi żeby kawe mu zrobić a kierownik na to że nie ma czasu itp) i kierowcy już go znają, jak tylko przyjadą to pytają kto dzisiaj rządzi
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
Wysłany: 2010-10-17, 11:18   

Kierowca też człowiek i też należy go dobrze traktować.
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
Wysłany: 2010-10-17, 18:53   

Flapjack napisał/a:
Kierowca też człowiek i też należy go dobrze traktować.

coś wiem o tym bo mam brata który jest kierowcą zawodowym i jeździ tirem po całej Polsce
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-10-20, 22:25   

KIEROWCY SĄ ŚWIETNI ;) THE BEST;)NIE MA CO SIĘ ICH CZEPIAĆ;)
_________________
lalka
 
     
pralf1

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-11-28, 20:40   

Witam , szukam namiaru do przewoźnika (poszukuję pracy jako kierowca) rejon śląsk okolice katowic. Mam doświadczenie kilku letnie jako kierowca międzynarodowy ale zbrzydły mi już wyjazdy bo troche trzeba pomieszkać w domu :)
Prosze o namiary na PW .
Pozdrawiam
 
     
gruszka23456 

Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-11-30, 08:44   

Witam!Szukam namiarów na przewoźników w Rudzie Ślaskiej,którzy obecnie szukają kierowców kat.C DZięki i pozdrawiam
_________________
gruszka23456
 
     
diabelek501

Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-12-26, 13:10   

wojtek028 napisał/a:
jesli nadal interesuje cie warunki i praca w biedronce to daj jakiś namiar to pogadamy

Witam czy jeszcze aktualene z tą pracą kierowcy ??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo