Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rozkładanie towaru
Autor Wiadomość
kaskakaka2019 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Kwi 2020
Posty: 6
Wysłany: 2020-08-18, 13:08   rozkładanie towaru

witam , mam takie pytanie , bo każda osoba mówi mi inaczej , czy jest takie cos ile średnio rozkłada się mixa mam na myśli dużego nie papiery jakieś czy calak , jeden przełożony mi powiedział raz ok 45 min , może tak ile powinno się rozłożyć np na nocy mix , albo chlodni

ostatnio od tyg pracujemy tylko w 2 na nocy a wczesniej bylo 3 więc tak zapytałam

Zależy jaki macie podział obowiązków na nocce. U nas wieczorem podjeżdża dostawa i 2 pracownicy robią kontenery z mięsem i mrożonkami, warzywa, chłodnie i potem jak zdążą to ewentualnie "miksy" i calaki. A nocny wykładacz towaru jest kierowany do razu na palety z "miksami" i robi średni od 4 do 8 palet (zależy od wykładacza i jego tempa).

takie cos wyczytalam z forum chyba cos nie aktualne , gdyż ostatnio miałam ok 10 chłodni nowe plus stare plus jeszcze umyć cały sklep wszystko w 6 h bo na tyle byłam
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-18, 15:32   

kaskakaka2019, to jest właśnie ''urok'' Biedronki, niby są na wszystko procedury ale tylko jak potrzeba się dowiedzieć dlaczego ma się takie noce jak Ty to zapada cisza. Robisz co Ci każą i wtedy jest dobrze.
_________________
cvb83
 
     
olemek 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 22 Gru 2020
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-22, 21:16   

wszedzie są procedury one wiązą się z róznymi kwesitami np. z tanimi produkatami
 
     
~Donia32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Sie 2021
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-12-31, 08:50   

CVB83 napisał/a:
kaskakaka2019, to jest właśnie ''urok'' Biedronki, niby są na wszystko procedury ale tylko jak potrzeba się dowiedzieć dlaczego ma się takie noce jak Ty to zapada cisza. Robisz co Ci każą i wtedy jest dobrze.


I tak całe życie, nie?;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo