Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TRAKTOWANIE LUDZI JAK PSY !!!
Autor Wiadomość
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-04-25, 20:31   

woles, jeśli sądzisz że to taka "patologia" to zmień pracę zamiast narzekać.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2021-04-26, 11:36   

Niestety w biedronce nie ma równego traktowania. Zawsze są gorsi i lepsi. Ja tam miło wspominam pracę na moich bylych biedronkach nie licząc obecnej i poprzedniej. Najważniejszym czynnikiem jest ekipa bo tak naprawdę od nich najwięcej się nauczysz a nie z, podręczników. Co do kodów to kasa 1 i po dniu masz wszystko w paluszku. Rozmiana zawsze była wpierw między kasjerami wbrew procedurom. A co do kierowników to w większości się zgodze ale są wyjątki :) Ja miałem kierowniczke co murem stała za swoim zespołem, pracowała za 3 niestety rozdzielili ekipę. Jednym uchem wpuszczaj drugim wypuszczaj bo szkoda nerwow
 
     
malyenter1 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 10
Skąd: Brańszczyk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-07-10, 17:42   

@Patrycja. super , że tak że masz takie wspaniałe kierownictwo i współpracowników . U nas na centrum w Wyszkowie nie jest tak pięknie jakby się zdawało . Jest kilkunastu takich co zrobią wszystko aby jak najwyższa premia np. DZIKU albo WYTRZESZCZ . Norma i nic więcej . I jeszcze dyrektor którego nigdzie nie chcieli przyszedł i zaczął wprowadzać swoje zasady. Niedługo premii nie będzie i będą robić tylko SZOSZONY (Ukraińcy) . Pewnie tak jak napisał ~Debesciak jesteś osobą lepiej traktowaną i nie narzekasz . Dobre układy to jest klucz do wspaniałej pracy . Pozdrawiam i przede wszystkim miłej pracy życzę
_________________
malyenter1
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-07-12, 18:45   

malyenter1, a Tobie ktoś broni robić jak najwięcej i wyrabiać najwyższą normę ? Chcesz być traktowany na równi z tymi co zapierdzielają robiąc o wiele mniej ? Litości.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
malyenter1 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 10
Skąd: Brańszczyk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-07-30, 16:25   

kluq a co powiesz na to jak taki prymus kompletuje , rozwala opakowanie , bierze drugie a jak zwrócisz mu uwagę żeby tamto uporządkował to odpowiada: " ty mnie kurwa nie będziesz uczył roboty robić. " Wyrobiona norma kosztem innych.
_________________
malyenter1
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-08-03, 14:08   

malyenter1, nic nie powiem, bo to nie przedszkole, nikt Ci nie każe brać rozwalonych opakowań czy sprzątać po kimś. Zajmij się swoją pracą a nie oglądaniem.sie na innych. Od rozwalonych kartonów są końcówkowi. Jeśli ktoś notorycznie niszczy towar to od tego jest przełożony i jazda po premii a nie inny pracownik.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
malyenter1 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 10
Skąd: Brańszczyk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-08-05, 16:00   

Nie niszczy tylko nie bierze rozwalonego . Rozjebie mu się skrzynka z jabłkami bierze drugą. Ale może tak jak piszesz to jest w porządku bo przez to ja się nauczyłem roboty. Robię tak jak kiedyś inny jak coś rozpierdolone to biorę następne . Ktoś tak robi to i ja . A zauważyłem że to jeszcze lepiej bo i norma podskoczyła. Już gdzieś tak z półtora roku . Ale mniejsze o to zaczęliśmy przecież rozmowę od naszego pojebanego dyrektorka , który nie wiadomo skąd przyszedł. Dziewczyny które jeździły na calakach nie mają teraz premii , no przecież też muszą w miarę szybko wozić bo przecież samochody nie będę na nich czekały . Pajac i nic więcej.
_________________
malyenter1
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-08-14, 15:21   

malyenter1, jeśli.uwazasz, że normy i zasady wypłacania wynagrodzeń zależą od dyrektora to jeszcze wiele się musisz nauczyć 😉
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
malyenter1 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 10
Skąd: Brańszczyk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-08-30, 21:01   

A na centrum gdzie robisz co robią dziewczyny .Kompletują na mroźni , czy może banany przewalają . Wtedy premia jest . W końcu jest równouprawnienie . Ale chociaż zarobki większe . Tak z ciekawości pytam : na jakim dziale kompletujesz ?
_________________
malyenter1
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-09-10, 18:30   

malyenter1, na żadnym centrum dziewczyny nie kompletują, nawet jeśli chcą. Generalnie pracuje na suchym.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-10-04, 08:02   heh

Patrycja. napisał/a:
woles, jeśli sądzisz że to taka "patologia" to zmień pracę zamiast narzekać.
-każdy tak mówi może coś więcej najprostsza odp. na BAZ tego uczą przecież na filmikach zachęcające do pracy tak super mówią o super pracy o dostosowanie grafików itd a tak naprawdę jest dramat
znajdź chociaż 5 pozytywnych aspektów pracy w biedzie ?
 
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2021-10-04, 17:12   

Jak jesteś wiecznie narzekającym trollem to rzeczywiście nie ma pozytywnych aspektów pracy w Biedronce.
  Ocena JMP: 7/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-10-04, 19:34   

Dlatego polecam takich kierowników jak ty tego was uczą chyba jesteś jedyny ktory został mianowany na KS z braku ludzi a nie SOP!!! gratuluje
 
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2021-10-05, 05:22   

Drogi trollu, mało o mnie wiesz. Ale jak mówimy o SOP to od początku pracy we firmie mam powyżej...
  Ocena JMP: 7/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-10-05, 12:46   

Wiemy jakich ludzi zatrudniają pracowników na SOM i PSM ludzie za łapanki tak jak ludzi na sklepie wiesz czemu masz powyżej oczekiwań bo robisz budżet dlatego masz powyżej nie padłeś na to chyba każdy sklep który robi budżet i takie osiągi to bedzie zawsze powyżej!!! dlatego sa traktowani sa z ulga
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo