Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Słabe wynagrodzenia WOJNICZ
Autor Wiadomość
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
  Wysłany: 2016-12-15, 17:57   Słabe wynagrodzenia WOJNICZ

Witam chciałbym Was zapytać jakie są wasze odczucia odnośnie naszych malejących wynagrodzeń w DC WOJNICZ.
Ostatnio zmieniony przez JIMBIM 2016-12-15, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
Wysłany: 2016-12-15, 18:01   

No to zaczynaj ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-12-15, 18:04   

Na mojej wypłacie odczułem co najmniej 600zł mniej.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-15, 18:20   

To wyjasnia opóźnienia z paczkami... też by mi się nie chciało :)
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-12-15, 18:21   

Paczki były wykonywane w Pilznie przez inny magazyn tak zwany buforowy. U nas nie było by szans tego zrobić.
 
     
~czorny154

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 56
Wysłany: 2016-12-16, 09:27   

no to JIMBIM nie jestes sam jak wiekszość pracujących w wojniczu wypłaty sa coraz mniejsze. Cztery lata temu zarabialismy wiecej jak teraz wiec po co te podwyżki stażowe i inflacyjne w tym roku podwyżka dwukrotna i gdzie sa te pieniadze
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-12-19, 17:27   

Patrząc na aktywność tego forum widzę, że jednak jest nas tylko dwóch którym wypłaty nie leżą. Jak odczucia po spotkaniu z dyrektorem. ;) ;);)
 
     
fdab10 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-12-20, 16:11   

Co tu dużo pisać. Forum obserwowane przez wiadome osoby, więc nie ma co się ujawniać. Rozgłos takim rzeczom jeszcze nigdy nie pomógł. Napis w męskiej ubikacji to tylko początek :boks: Całkiem możliwe, że obudzą się ręką w nocniku jeżeli szybko czegoś nie zmienią. Ludzie działają na własną rękę, po cichu, bez świadków. Sieją wiatr to będą mieli burze. Proste jak budowa cepa.
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-12-20, 17:39   

Według mnie rozgłos jest potrzebny. Jeśli nikt nie będzie protestował oni będą uważali że jest ok. Dziś doszły do mnie informacje, że spadek all-in'u bedzie znikomy. A opowiastka Pana Dyrektora o tym, że działają to jakaś mrzonka bo chodzi o to tylko żeby przetrwać ten grudzień a w styczniu okaże się, że będziemy musieli czekać do kolejnego kwartału. A odnośnie informacji w toalecie to powiedz coś więcej bo osobiście czytałem tylko ten na chłodni:) czyli żaden konkret:P Ja osobiście nie odczuwam żeby ludzie działali na własną rękę każdy tylko gada. A po spotkaniu z Panem D tak jak by poprawa była.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-20, 22:49   

Jaki jest powód Waszym mniejszych wypłat ??? Nie wyrabiacie średnich czy coś innego ??? U nas też nie jest lepiej niż kiedyś ale na pewno nie mam na wypłacie mniej i to o 600 zł
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
fdab10 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-12-21, 10:22   

Średnia to tylko wyznacznik czy przedłużać umowę. Kierowniczka i Kierownik dostają pulę kasy na wypłaty i jakoś muszą to podzielić. Do tego sami przyznali, że góra im obcięła 100 tyś złotych kto wie tak na prawdę dlaczego.Indeksów doszło od wakacji jakieś 50-60% na całym magazynie. Nikt nie będzie latał szybciej tylko dlatego, że dodają nowy towar skoro wpłata stoi w miejscu. Prosta logika. Więcej indeksów, mniejsze średnie lub więcej ludzi aby to ogarnąć. Same zamówienia też tragiczne. Na p01 już pojawiają się sklepy po 130 pozycji przy niecałych 170 oczkach. P08 to samo. 70-80 indeksów przy 120 oczkach w 5-6 korytarzu, 7-8 50-60 przy 120-150. Chłodni to nawet szkoda opisywać bo sam miałem 204 indeksy na 220 oczkach... TRAGEDIA !!!
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-21, 11:45   

Średnia to wyznacznik tego ile zarobisz a z umową nie ma to wiele wspólnego :) Kierownicy nie naliczają wypłaty i nie oni robią przelewy więc co to za bzdura z dzieleniem pewnej kwoty wśród pracowników. Zgadzam się z tym, że indeksów jest więcej ale to nie znaczy, że nie da się wyrobić wypłaty na tym samym poziomie co wcześniej, może nie są one wyższe ale takie same jak w poprzednich latach. Lepszych warunków pracy się nie spodziewam a przed świętami zawsze są lepsze i gorsze zamówienia i nic się na to nie poradzi. Czasy wielkich zamówień na kilku pozycjach już dawno minęły i nie wrócą. Sklepów jest więcej więc się zamówieniami musiały podzielić a i ludzie już nie szaleją na punkcie biedronki. Jej promocje wcale bardziej atrakcyjne od innych nie są a wieczny chaos i ciasnota na sklepach nie zachęcają.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
JIMBIM 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 0
Wysłany: 2016-12-21, 17:49   

kluq, Z jakiego centrum jesteś? U nas to wygląda tak, że jest tak wysoko próg że się go po prostu nie da wyrobić!!! Tyle w temacie. Po prostu polityka naszego centrum jest taka a nie inna a ludzie myślą, że faktycznie to zależy od tego czy kierownikowi obetną jakąś pule czy nie. Firma która chwali się zyskami, czynnikami LFL itd oszukuje nas windując all-in tak aby był nie wykonalny. Realny próg ktory mozna wyrobić to jedno a nie realne progi to drugie. I tak każdy sie cieszy bo przeciez ktos powiedział ze na jego miejsce jest 10 pracowników z Ukrainy.
 
     
fdab10 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-12-21, 18:16   

Bzdury to Ty piszesz. Nie pracujesz na moim DC, więc nie wiesz co tu się dzieje.

kluq napisał/a:
może nie są one wyższe ale takie same jak w poprzednich latach.


I tu jest słowo klucz. A co z podwyżkami ? Przecież były inflacyjne (jak łanie to ujął JIMBIM) i stażowe !
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-21, 21:23   

Każde CD i każdy sklep ma jedno centrum finansowe więc żaden kierownik magazynu czy sklepu nie dzieli kasy między swoich pracowników. Wszędzie są wysokie progi, bo zostały poniesione przy zmianie sposobu naliczania premii ale nie jest tak, że nie da się ich wyrobić. Owszem ja nie szarpię się już jak na początku i nie mam parcie na najwyższe progi, dlatego mam wypłatę taką samą jak wcześniej ani wyższą ani niższą.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo