Ostatnie wydarzenia
Zwolnienie - Wypłata
Cześć, 14 czerwca zostałem zatrudniony na umowę-zlecenie na okres 14.06 - 30.06, 20 czerwca w wyniku nieporozumienia & niezadowolenia pracodawcy z efektów mojej pracy umowa została zerwana. Kazano mi się odbić, i iść do domu co uczyniłem. Wykonałem telefon do mojego miejsca pracy z pytaniem o pisemne wypowiedzenie, odpowiedziano mi iż z racji na typ umowy takie wypowiedzenie nie jest obowiązkowe. Mam 20 lat i było to moje pierwsze zatrudnienie w tego typu branży. Chciałbym dowiedzieć się, czy wypowiedzenie faktycznie nie jest obowiązkowe oraz kiedy mogę spodziewać wypłaty za przepracowane godziny od Jeronimo Martins bieżącego roku.
Pozdrawiam.