Kradzież grupy na FB - Biedronka byli i obecni pracownicy
Zostaliśmy bezczelnie zablokowani i usunięci, próby kontaktu z panią Beatą Sz. kończyły się blokadą na fb. Dodatkowo pani Beata wyłączyła tę grupę na okres miesiąca pozbawiając możliwości wsparcia przez użytkowników jak i wymiany doświadczeń. Sprawa została zgłoszona do organów ścigania z pokaźnym materiałem dowodowym. Nie wiemy czym tak naprawdę ta osoba się kierowała bo jest to dla nas totalnie nie zrozumiałe.
W związku z tym została stworzona nowa grupa która odbudujemy co do jednej osoby, nie zostawimy użytkowników bez możliwości pomocy, swobodnej wypowiedzi itp.
Bardzo proszę o jak najszersze rozesłanie tych informacji. Dowodów publicznie nie mogę podać są objęte postępowaniem policji.
Poniżej link do nowo powstałej grupy:
https://www.facebook.com/share/g/15SAgVVSjb/?mibextid=wwXIfr
Nazwa pod jaką można nas znaleźć -> Grupa Dawnych i Teraźniejszych Pracowników Biedronki
https://www.facebook.com/groups/pracownicybiedronki
To nasz kod qr :)
[img]https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/481663022_28889484023998719_3915393308767069399_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=MVBrBu-QjsQQ7kNvwH5OYml&_nc_oc=Adll3OatZ3hJ2rnZmaxQhfxGx83Io_nqZqIf9nQnoCdJ52fdXn4CYj6wdKs7bIavzKc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&_nc_gid=2SlWnGVULUUvHdR2M3MXFg&oh=00_AfFZkUvkp4LO3U6vYZbeyYbjCml5OMLHBFyRspqkydn3Uw&oe=67FE96E7[/img]