Praca w Biedronce

Komisjoner Sieradz Biedronka Centrum Logistyczne

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa rozne i nie wiem. Prosze:)
1-Jaka placa brutto i netto lub na godzine?
2-Ile godzin pracy w miesiacu?
3-Jakie normy?
4-Czy jest problem z wozkami?
5-Ile zmian i na jakie godziny?
6-Sa jakies darmowe posilki?

Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam:)
Sortuj: 12 komentarzy

Komentarze