Komisjoner Sieradz Biedronka Centrum Logistyczne
1-Jaka placa brutto i netto lub na godzine?
2-Ile godzin pracy w miesiacu?
3-Jakie normy?
4-Czy jest problem z wozkami?
5-Ile zmian i na jakie godziny?
6-Sa jakies darmowe posilki?
Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam:)