Oceny produktów

co lubię hmmm

kajzerki (bo podobne do tych z PRL-u)
hamburgery + musztarda sarepska + kazjzerka (bo przypomina to okienko pad szampańską obok baru mlecznego zodiak na marszałkowskiej)
gyoza pierożki (to córa uwielbia)
kartacze fasolkę bretonkę
karkówkę grilową lub ten zestaw boczek + szynka + karkówka
jeszcze burgery wołowe i chyba hmmmmmmmmmm to wszystko

jogurty i reszta nabiału to działka córy
ja jeszcze mogę dodać żateckiego z in-out-u heh
:zdrowie:
Sortuj: 12 komentarzy

Komentarze