Ooo wow Nowa struktura. Menadżer sklepu na 3 sklepy?!!
Najnowsza nowość. Od stycznia nowa struktura???? Brak SOM? Menadżerowie sklepów którym podlegać będzie 3 sklepy i SSM... Oj dzieje się. Wszyscy co coś wiedzą.zapraszam do dyskusji.
Komentarze są ukryte
Aby zobaczyć komentarze innych użytkowników, dodaj własny komentarz powyżej. Twoja opinia odblokuje pełną dyskusję.