Prawa pracownika

Stanowisko i władza

Cześć

Czy u Was też jest tak jak kasjer zostaje starszym kasjerem,to mu sodówa odbija i zachowuje się jak dzikus,tzn straszy wpisem do pamiętnika,pogania,ciągle zwraca uwagę,że źle coś się zrobiło?

Zastanawia mnie ten fakt,że kolega/koleżanka, który dostanie trochę "władzy" uważa siebie niemalże jako KS,a tak naprawdę to można porównać kogoś takiego do sprzątaczki,która zamiatała miotłą,a dostała odkurzacz...
Sortuj: 12 komentarzy

Komentarze