Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZMIANY W OBOWIĄZKACH KIEROWNIKÓW SKLEPU
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 17:17   ZMIANY W OBOWIĄZKACH KIEROWNIKÓW SKLEPU

1. -biznesowe-analiza wyników i rekomendowane działań. 2. Kwestie finansowe-związane z utargiem.3. Działania kadrowe- rekrutacja kasjerów-sprzedawców. 4.Działania wizerunkowe-reprezentacja do podmiotów zewnętrznych. 5. Audyt wewnętrzny -zapewnienie najlepszego doświadczenia zakupowego

[img][/img]

1. Decyzyjność przy zatrudnianiu, nakładaniu kar porządkowych , i współ decyzyjność przy rozwiązywaniu umów. Grafiki pracy
tutaj mam bardzo duże obawy- głównie o nadmiar pisania odwołań od kar porządkowych....
trochę o relacje na sklepach. Ale wierzę ,że są także bardzo dobrzy i normalni kierownicy skl.
Grafiki- cóż zobaczymy
2. Reprezentowanie JMP wobec firm zewnętrzynych-zagadka
3. analiza biznesowa

Kwestia wynagrodzenia od nadmiaru obowiązków .
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 17:40   

Tak, ale kiedy znajdzie czas na rozłożenie chłodni i ow?, podczas gdy "cała ekipa" czyt. 2-3 kasjerów siedzi na kasie, do tej pory takie rzeczy robił kierownik
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 17:45   

No dlatego u nas chodzą słuchy, że będzie 4 zastępców i KS nie będzie już mógł być sam na zmianie jeżeli chodzi o kadrę kierowniczą.
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 17:45   

robalna6 napisał/a:
Tak, ale kiedy znajdzie czas na rozłożenie chłodni i ow?, podczas gdy "cała ekipa" czyt. 2-3 kasjerów siedzi na kasie, do tej pory takie rzeczy robił kierownik


Wybacz ,ale to w biedronce taka schiza:
1) w innych zakładach stanowiska robotnicze mają inny zakres obowiązków od brygadzistów, czy kierowników
2) nigdy się nie uchylałem od pracy na sklepie, często biorąc tą najcięższą jak o/w ale często miałem wrażenie ,że się tego oczekuje
3) parę "cwanych " osób potrafiło wolniej skanować na kasie, po "kieras rozłoży"
4) to jedyny znany mi zakład pracy ,gdzie interesuje się tym co robi przełożony
5) w innej pracy jak mój przełożony zamiatał za mnie podłogę na moim dziale było mi wstyd, w biedronce przywieziono by mi jeszcze mopa
 
     
Niedźwiedzica

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 17:48   

A możesz napisać coś więcej ?
O co chodzi z grafikami?
Bo jak na razie rozumiem ze kierownik będzie takim władca.
Może Nas karać finansowo ale czy też wynagradzac ?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 17:52   

Cytat:
A możesz napisać coś więcej ?
O co chodzi z grafikami?
Bo jak na razie rozumiem ze kierownik będzie takim wła
dca.
Może Nas karać finansowo ale czy też wynagradzac ?


Finansowo nie. Dyscyplinarnie tak. Odnośnie odczuć słusznie ujęte. Oj widzę daaaaaaaaaaaaaalszy odpływ pracowników w tej sytuacji. Odnośnie kar porządkowych , no cóż to będzie raczej zabawne (z punku błędów prawnych których się spodziewam)
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 17:55   

Niedźwiedzica napisał/a:
Może Nas karać finansowo ale czy też wynagradzac ?


Tutaj chodzi jedynie o magiczne okienko w karcie pracy i nazywa się "premia", teraz to on może decydować czy to okienko przy danym pracowniku będzie zaznaczone czy nie, czyli tak naprawdę nic się nie zmieniło.

Niedźwiedzica napisał/a:
O co chodzi z grafikami?


U nas np. będzie BARDZO duży nacisk kładło się na to jak wyglądają grafiki i czy są robione na czas, dyrektor zapowiedział że będzie to kontrolowane i bardzo surowo karane(włącznie z wypowiedzeniem) Zaniedbania, drukowanie samych grafików próbnych, grafiki pisane ołówkiem, zbyt dużo wersji, wszystko to dlatego ponieważ bardzo duży odsetek osób zwalnia się właśnie z tego powodu że musi być na telefon.
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 17:58   

Skiter1991 napisał/a:
Niedźwiedzica napisał/a:
Może Nas karać finansowo ale czy też wynagradzac ?


Tutaj chodzi jedynie o magiczne okienko w karcie pracy i nazywa się "premia", teraz to on może decydować czy to okienko przy danym pracowniku będzie zaznaczone czy nie, czyli tak naprawdę nic się nie zmieniło.

Niedźwiedzica napisał/a:
O co chodzi z grafikami?


U nas np. będzie BARDZO duży nacisk kładło się na to jak wyglądają grafiki i czy są robione na czas, dyrektor zapowiedział że będzie to kontrolowane i bardzo surowo karane(włącznie z wypowiedzeniem) Zaniedbania, drukowanie samych grafików próbnych, grafiki pisane ołówkiem, zbyt dużo wersji, wszystko to dlatego ponieważ bardzo duży odsetek osób zwalnia się właśnie z tego powodu że musi być na telefon.


Oj to jednak się zmieni. Z premiami decydwał KR
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 18:03   

qweerty napisał/a:
Oj to jednak się zmieni. Z premiami decydwał KR


Po kilku wojnach "dlaczego Grażyna dostała premię, a ja nie" w których będzie uczestniczył KR to się zmieni i pewnie KR będą zawsze chcieli wiedzieć przed potwierdzenie karty pracy dlaczego ta osoba nie zasługuje na premię.
  Ocena JMP: 6/10
     
Niedźwiedzica

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 3
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 18:06   

Az zastanawiam sie czy przedluzyc umowe . Serio jesli kierownik ma miec wplyw na premie to ja dziekuje. Juz w jednej pracy tak pracowalam . Premie dostawali pupile i dupolizy.
A ten co ciezko pracowal dostal ochlap
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 18:08   

Niedźwiedzica napisał/a:
Az zastanawiam sie czy przedluzyc umowe . Serio jesli kierownik ma miec wplyw na premie to ja dziekuje. Juz w jednej pracy tak pracowalam . Premie dostawali pupile i dupolizy.
A ten co ciezko pracowal dostal ochlap


Tak to prawda. Dlatego zabrano wtedy premie i możliwość ich wystawiania
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 18:10   

Niedźwiedzica napisał/a:
Serio jesli kierownik ma miec wplyw na premie to ja dziekuje.


Teraz też mogę wnioskować u KR żebyś premii nie dostał, spokojnie to nie są żadne wielkie zmiany ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 18:12   

Oj to były baaaaaaaaaaaaardzo rzadkie przypadki. KR przeważnie leciał z góry do dołu. Co też było deprymujące. Jedynie co mogę życzyć kierownikom- obiektywizmu. Zresztą z ludźmi nie wygrasz. Nie dasz raz premii ,wróci za 2 miesiące z l4.Albo oleje te 2100 brutto na start i pójdzie za 2000 wszędzie
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-30, 18:17   

qweerty napisał/a:
Jedynie co mogę życzyć kierownikom- obiektywizmu


po tym co tu się czyta na forum to płonne nadzieje. :P
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 18:20   

Skiter1991 napisał/a:
qweerty napisał/a:
Jedynie co mogę życzyć kierownikom- obiektywizmu


po tym co tu się czyta na forum to płonne nadzieje. :P


To prawda....... Ale historia kołem się toczy, większość będzie normalna, Ci mniej no cóż ........czasy Łopackiej raczej nie wrócą, bo rynek pracy też jest inny

[ Dodano: 2016-08-30, 18:46 ]
Biorąc pod uwagę co działo się na niektórych sklepach odnośnie oceny rocznej to takie ekscesy mogą mieć miejsce...... co miesiąc.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo