Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
złożyłam wypowiedzenie ...pracuje 8 lat
Autor Wiadomość
tekila

Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-08, 19:00   złożyłam wypowiedzenie ...pracuje 8 lat

pracuje juz 8 lat wyjeżdzam wiec złożyłam wupowiedzenie należy mi sie 3 miesieczna ale oni nalegaja na porozumienie stron niewiem co robic
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-08, 20:13   

ja bym się nie zgadzała...ominie cię odprawa, jak się zarejestrujesz w pośredniaku to na zasiłek czekasz 3 miesiące- nie dadzą od razu.lepiej nie podpisuj porozumienia
 
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-08, 21:20   

Skoro wyjeżdża to pośredniak raczej nie jest brany pod uwagę :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 21:24   

nie no co ty 3 miesieczne wypowiedzenie nie daj się zawsze kombinują by nie dać za 3 miesiace kasy ty skłądasz możesz wysłać pisemnie jest wiążące nic pracodawca nie może zrobić bo to TWOJE OŚWIADCZENIE WOLI NIE MUSZĄ PODPISYWAĆ I dla tego wstąpiłem do zz by nie robili takich rzeczy.......nie daj się oni i tak wpiszą ci bp bo na ogół nie chcą pracownika na sklepie a jak nie dadzą to codzienne telefon do bop i inspekcji pracy powód zawsze sie znajdzie

[ Dodano: 2012-05-08, 21:26 ]
więc powiedz że mają zgodnie z obowiązujacym prawem pracy OBOWIĄZEK PRZYJĘCIA ROZWIĄZANIA UMOWY Z TWOJEJ STRONY,ZDARZA SIĘ ŻE KR MÓWI NIE PRZYJMUJĘ TEGO WYPOWIEDZENIA NIE MA PRAWA .......NIE DAJ SIĘ SZKODA KAS KTÓRA CI SIE NALEŻY ZAWSZE PO ZŁOŻENIU WYPOWIEDZENIA MOŻESZ SIĘ ROZCHOROWAĆ NP KRĘGOSŁUP TO NASZA CHOROBA "ZAWODOWA"

[ Dodano: 2012-05-08, 21:27 ]
za porozumieniem tron tracisz.....
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 21:34   

Pracodawca może zwolnić Cię z obowiązku pracy. Dostajesz wynagrodzenie w tym okresie i odprawa też się należy i to jest najlepsze rozwiązanie dla Ciebie ;) Ale czy na to pójdą??? :rool: :rool: :rool:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 21:40   

to właśnie BP brak pracy pójdą jeśli zauważą że im się nie opłaca trzymać pracownika ;-)
 
     
kitka

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-09, 12:07   

jeśli ty składasz wypowiedzenie nie należy się odprawa, ale pensje przez 3 miesiące dostajesz choć pewnie zezwolenia cię z obowiązku pracy więc i tak zyskujesz :) nie zgadzaj się na porozumienie.
 
     
agatunia02 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-09, 17:41   

Z tego co ja się orientuję to jak składasz wypowiedzenie to odprawa się nie należy , a co do porozumienia to nie wiem jak miało by ono wyglądać czy firma pójdzie na zapłatę 3 miesięcznie czy tylko na to że umowa była rozwiązana za porozumieniem stron bez zobowiązań
 
     
DONTPANIC 


Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-10, 04:17   

A tak właściwie, to w sprawie czego masz się porozumieć? W sprawie niewypłacenia Ci 3-miesięcznej pensji? :D
_________________
Tylko biedronka nie ma ogonka... :D
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-10, 15:32   

Może chodzi tu o to aby z powodu wyjazdu umowę zakończyć jak najszybciej więc inaczej niż za porozumieniem stron się nie zgodzą ,bo i dlaczego mieliby to robić. Sam kiedyś musiałem zwolnić się z marszu i też jedyną alternatywą było za porozumieniem stron ale dla mnie liczył się wtedy czas.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo