Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2012-12-04, 01:03
Plusy pracy w Biedronce
Autor Wiadomość
contagious 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączyła: 04 Sie 2016
Posty: 25
Wysłany: 2016-08-17, 20:04   

reniusia82 napisał/a:
oczywiście jestem za praca w Biedronce,jest możliwość szybkiego awansu,wiem czasami dostajemy w d...e ze hoho ale nie jest wcale tak zle.Nastawienie do pracy jest najważniejsze


Tu sie zgadzam, praca w Biedronce, a i owszem - jest ciezka, ale firma daje realne mozliwosci rozwoju, podniesienia kompetencji i zarobkow.
_________________
Każdy z nas jest kimś niepowtarzalnym. Nie czyń siebie samego przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
Wysłany: 2016-08-19, 19:28   

Plusy raczej zadne....pracuje bo musze..umowa na stale mnie tylko trzyma..jedno wielkie bagno sie robi w tej biedrze..a klienci coraz gorsi..i jak trzmac nerwy na wodzy.a ma byc coraz gorzej..mpze kierownik i kasjer na zmianie..nawet to mnie nie zdzwiwi
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-19, 19:53   

Z niewolnika nie ma pracownika, więc chyba lepiej rozejrzeć się za czymś innym, co jeśli nie sprawi radości to może chociaż mniej przygnębi. Wypalenie zawodowe to nic przyjemnego.
 
     
neilcodling 


Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-08-22, 23:55   

....
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2016-08-23, 05:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Grimes_Fan_Webm

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 0
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-08-22, 23:57   

...
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2016-08-23, 05:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
cheesteerrr 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lut 2016
Posty: 23
Wysłany: 2016-09-01, 13:39   

Umowa o pracę, nie najgorsza płaca (tylko w małych miastach). Niestety, to wszystko. ;D
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-02, 01:27   

cheesteerrr napisał/a:
Umowa o pracę, nie najgorsza płaca (tylko w małych miastach). Niestety, to wszystko. ;D


Serio? :szczena: Umowa o pracę ? powiedz mi kto w Polsce, może po za Ukraińcami (z tego 1 mln w Polsce też znikomy procent) pracuje na czarno ??? Znam paru takich co i alimenty czy inny komornik i proszą szefa o szarą strefę.

W tym kraju nic się nie zmieni jak w najlepszym od 26 lat czasie na rynku pracy ktoś cieszy się , że ma umowę. Wynagrodzenie. Za rok na start masz tylko 100 zł od płacy minimalnej. A dziś wiem od kolegi z Myślenic ,że kaufland daje 2300 na start czyli tyle co w biedronce po 3 ,10 i 15 latach pracy.

[ Dodano: 2016-09-02, 02:30 ]
contagious napisał/a:
reniusia82 napisał/a:
oczywiście jestem za praca w Biedronce,jest możliwość szybkiego awansu,wiem czasami dostajemy w d...e ze hoho ale nie jest wcale tak zle.Nastawienie do pracy jest najważniejsze


Tu sie zgadzam, praca w Biedronce, a i owszem - jest ciezka, ale firma daje realne mozliwosci rozwoju, podniesienia kompetencji i zarobkow.


Realne powiadasz....... takie bez znajomości układów i włażenia w 3 litery? długo już jesteś pracownikiem JMP?
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
Wysłany: 2016-09-02, 14:58   

qweerty napisał/a:
Realne powiadasz....... takie bez znajomości układów i włażenia w 3 litery? długo już jesteś pracownikiem JMP?


Tak realne, zaczynałem od pracy sezonowej, nikogo nie znałem, nie mam żadnych układów, ciężko pracuje i mam nadzieje że zaowocuje to dalszymi awansami, dlatego da się.
  Ocena JMP: 6/10
     
cheesteerrr 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lut 2016
Posty: 23
Wysłany: 2016-09-06, 13:33   

No kurczę, cieszę się, co mam płakać, że ktoś dał mi umowę? Zostałam również zatrudniona po pracy sezonowej. Czy szybkie awanse i szkolenia bez układów są realne? Wsio zależy od kierowników. Ja np. prosiłam się o wózki, szły wszystkie koleżanki tylko nie ja. Generalnie plusem jest jeszcze to, że ciężko o monotonię na zmianie, chyba, że grzeje się krzesło na 1. :D
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 12:49   

[quote="cheesteerrr"]No kurczę, cieszę się, co mam płakać, że ktoś dał mi umowę? Zostałam również zatrudniona po pracy sezonowej. Czy szybkie awanse i szkolenia bez układów są realne? Wsio zależy od kierowników. Ja np. prosiłam się o wózki, szły wszystkie koleżanki tylko nie ja. Generalnie plusem jest jeszcze to, że ciężko o monotonię na zmianie, chyba, że grzeje się krzesło na 1. :D[/quotei] po zmianach w zakresie uprawnień kierowników sklepu to oni będą decydować odnośnie stanowisk kasjerdkich i zatrudnieniu , wytypowanie do awansu czy zwolnieniu. Więc zaoewne dobre relacje z przełożonym gwarancja osiągnięcia sukcesu. Ale to jest wszędzie i raczej normalne

[ Dodano: 2016-09-10, 13:53 ]
Larrikol napisał/a:
Z niewolnika nie ma pracownika, więc chyba lepiej rozejrzeć się za czymś innym, co jeśli nie sprawi radości to może chociaż mniej przygnębi. Wypalenie zawodowe to nic przyjemnego.
Od wypalenia zawofowego gorsze jest prasowanie w ciągłym strachu "bo mnie zwolnią ". Zwłaszcza ze i tak na to się ks najmniejszy wpływ. Jak będą chcieli to rozwiążą umowę najwyżej przegrają w sądzie pracy. Niewolnikami ti ludzie az w biedronce mentalnie. Pierwsze to niewyobrażalnie sobie ze istnieje świat po za biedronka. Ważna jest umowa stabilność zatrudnienia (??? Nie do końca) czy płatność wynagrodzenia na czas i zgodnie z kodeksem pracy. Ale ti raczej powinno być standardem.
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
Wysłany: 2018-07-26, 20:19   hmmmm

jak na razie jest git
to chodzi o ludków heh
z nie jednego pieca chleb jadłem ale...
bywały gorsze piece
może już zwyczajnie jestem za stary żeby marudzić
ale...
na ten czas jest spoko
gnaty odpoczywają a kasy zawsze mało
wymaganie heh
wali mnie to
czas jest to zrobione i wszystko w temacie

fakt przeszkolenia leżą
nie podpatrzysz nie ogarniesz i tyle
ważne żebyś chciał ogarniać :zdrowie:
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
Wysłany: 2018-07-26, 20:30   

hmmm ? a temat o czym ? :D
takie luźne to do offtopa :P , tam można pisać ile wlezie o niczym i o wszystkim ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
Wysłany: 2018-07-26, 20:38   

to przenieś do off heh ;)
moc masz :P

[ Dodano: 2018-07-26, 21:39 ]
jeżeli nie jest za to może do przeciw hmmmmmmm

[ Dodano: 2018-07-26, 21:48 ]
zaczynam zastanawiać się czy polityka czy ograniczenie hmmmmm
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
Wysłany: 2018-07-26, 20:52   

mortis napisał/a:

zaczynam zastanawiać się czy polityka czy ograniczenie hmmmmm

zasady :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
Wysłany: 2018-07-26, 20:54   

przytocz bo i na temat było
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo