Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamacja spożywcze produktu
Autor Wiadomość
martag1982

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-24, 18:44   

el-gro napisał/a:
Produkty z Biedronki wiele tracą przez to, jak są pakowane. Ostatnio planowałem kupić śledzie, o których słyszałem wiele dobrego. Niestety musiałem zrezygnować. Po tym, jak olej z opakowania zalał mi dłonie i pobrudził spodnie, straciłem ochotę na cokolwiek. Jeżeli tak to ma wyglądać, to powinno się sprzedawać ryby tylko w puszkach, albo w pakiecie dorzucać dwie torebki foliowe i 20 zł na pralnię.


No niestety, tak to wygląda i to dotyczy nie tylko Biedronki, ale i innych sieci. Największy problem to szczelność opakowań, ale i wygląd mógłby być ciekawszy, tak jak ma to miejsce w innych krajach.
Mnie osobiście najbardziej przeszkadza pakowanie proszków do prania itp w worki. Kto to wymyślił? otwieram proszek w domu i nie zawsze mam go w co przesypać... ani to estetyczne, ani wygodne...
 
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-01, 11:00   

w Biedronie niema żadnych problemów z reklamacją przyjmują wszystko bez zbędnych pytań i problemów czy to mąka czy skarpetki w innych sieciach gożej z oddaniem czy wymianą towaru.
 
     
Robert de Clair 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-30, 19:51   

Prawda, ale załóżmy, że kupuję śmietanę, otwieram ją drugiego dnia, i okazuje się lipna, Jeśli robię zakupy w biedronce codziennie to nie ma problemu, zabiorę ze sobą tą śmietanę, paragon i zamienim. Tylko co jeśli tych zakupów codziennie nie robię? to dwa bilety tramwajowe mnie kosztują tyle co 3 śmietany :)
Konkluzja - albo jestem stratny, albo... jestem stratny. ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 19:53   

to zachowaj smietane i zanies przy nastepnej okazji :)
 
     
kamoreks

Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 17:26   

Neo napisał/a:
odradzam zkup jakichkolwiek parówek :D

Mylisz się, kup Berlinki to zmienisz zdanie.
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 19:20   

Robert de Clair napisał/a:
Prawda, ale załóżmy, że kupuję śmietanę, otwieram ją drugiego dnia, i okazuje się lipna, Jeśli robię zakupy w biedronce codziennie to nie ma problemu, zabiorę ze sobą tą śmietanę, paragon i zamienim. Tylko co jeśli tych zakupów codziennie nie robię? to dwa bilety tramwajowe mnie kosztują tyle co 3 śmietany :)
Konkluzja - albo jestem stratny, albo... jestem stratny. ;)
będziesz stratny ale śmietana z biedronki będzie :) hehehe :p
 
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-04, 21:38   

girl napisał/a:
w Biedronie niema żadnych problemów z reklamacją przyjmują wszystko bez zbędnych pytań i problemów czy to mąka czy skarpetki w innych sieciach gożej z oddaniem czy wymianą towaru.


poza drobnym błędem ortograficznym - zgadzam się w zupełności. Przez siedem lat regularnego kupowania w B. czasem zdarzyło mi się coś oddac - były to najmniej problemowe zwroty zakupów, jakie pamiętam.
  Ocena JMP: 8/10
     
maltanki99 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 3
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-11-05, 14:06   

Od paru lat kupuje parówki wieprzowe z Krainy Wędlin dla dzieci i siebie i nigdy nie miałam zastrzeżeń, lecz niestety nadeszła ta chwila.Niedawno kupiłam 3 paczki takich parówek z tą samą datą(datę mają do 13.10.2015),następnego dnia okazało się,że jedna z nich po otwarciu jest trafiona,parówki były białe i śliskie gdzie tym drugim nic nie jest.Pierwszy raz mi się to zdarzyło a kupuję ich dosyć dużo.Mam nadzieję ,że to się nie powtórzy :nie:
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-05, 14:23   

maltanki99, ewidentnie kupiłaś rozhermetyzowane opakowanie .^.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-05, 15:01   

Pracownik powinien je usunąć z sali sprzedaży. Szkoda że nikt nie zauważył przy kasie wtedy nie wydałabyś na darmo pieniędzy. Następnym razem uważniej oglądaj takie opakowania nie tylko pod względem daty.
Uchroni cię to od niepotrzebnych nerwów w domu po otwarciu.


Ostatnio zwracałam kilku osobom pieniądze za filet z piersi z kurczaka bo mimo dobrej daty mięso było zepsute.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-11-05, 15:16   

Przy tak masowej skali nie da się upilnować każdego opakowania.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-05, 15:33   

Miawka, chcesz powiedzieć że to jest zaniedbanie pracownika, bez przesady, owszem powinniśmy je usunąć z sali sprzedaży gdyby było widać ich złą jakość, widocznie tak nie było skoro klientka też tego nie zauważyła.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo