Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
urlop
Autor Wiadomość
1989

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-21, 20:51   

A co w takim przypadku? Pracuje od początku kwietnia, mieszkam 140 km od domu i poprosiłam o tydzień urlopu bo chciałam w końcu odwiedzić rodziców, no i ok. Wybrałam się w drogę i już pierwszego dnia urlopu dostała m telefon z pracy, że KR nie udzielił mi tego urlopu, a właściwie skrócił do dni 2, żebym mogła wrócić, jednocześnie przenosząc mnie na inny sklep... Tak więc do domu nie dojechałam, urlop wykorzystałam w formie dwóch dni i znalazłam się na innym obiekcie...
 
     
#krystyna1644

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: cały świat
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-22, 16:37   

Urlop planuje(razem z pracownikiem) i podpisuje(wniosek)KS.Nie ingeruje w to KR.Więc zapytaj KS dlaczego tego urlopu nie miałaś/eś.NO Chyba że jest to stanowisko KS wtedy sytuacja jest inna.Decydujące zdanie ma jednak KR.
 
     
kajetan 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2010-12-05, 17:56   plan urlopow pracowniczych

witam.mam ten sam problem.Dyrektor zarzadzil ze mamy sobie zaplanowac urlopy dwutygodniowe w styczniu i w lutym oraz tygodniowe w okresie letnim i mamy na to czas do dnia 06.12.2010.Wczoraj tj.04.12.2010 dowiedzialam sie ze mam juz zaplanowany urlop w lutym.Zaplanowala to KR.Oczywiscie bez porozumienia ze mna.Takie praktyki powinny byc pietnowane przez dyrekcje!!!!Kpia sobie z pracownikow!!!Za kogo oni sie uwazaja?Za kogo oni nas maja?Na taki urlop nie pojde i predzej sie zwolnie niz pozwole na przedmiotowe traktowanie mojej osoby!!!Czy "oni" nie znaja Kodeksu Pracy?Czy w Biedronce obowiazuje inny kodeks?Takie praktyki przypominaja te sprzed kilku lat.A wydawalo sie ze Biedronka odciela sie od nich gruba kreska.Nie chce pracowac w takich warunkach jakie panowaly wowczas!BIEDRONCE GRATULUJE TAKICH DYREKTOROW!!!!
_________________
jasniepanienka
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 21:47   witam

W takim razie nie podpisuj planu urlopowego a bez podpisu nie odeślą do kadr.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-06, 00:11   

ja wziełam raz UŻ i nie było żadengo problemu. Miałąm na 16 do pracy ale dzien wczesniej porzadnie reke rozciełam ze ruszac nie mogłam, i rano zadzwoniłam, powiedziałam co i jak i wszystko było wporzadku, i nikt na mnie krzywo nie patrzył:)
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-07, 10:32   

Bo jak jest solidny powód, a nie wymówka to nie będą krzywo patrzeć.
 
     
~pinoczet

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-12, 18:24   

Kochane Biedroneczki zaczyna sie dziać w biedronce BARDZO ŻLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-12-12, 18:26 ]
Miałam isć na urlop już miesiąc temu ale nie ide bo "nie idziesz i tyle"tyle usłyszałam !!
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-12, 20:04   

Ja miałam iść na urlop we wrześniu potem w pazdzierniku w listopadzie jak mi powiedzieli, że ide na urlop to się śmiałam a w grudniu zapomnij. Napewno pójde w pierwszym kwartale nowego roku. :em29: :em29:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo