Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kondycja fizyczno-psychiczna
Autor Wiadomość
Coccinella 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 13:51   

No cóż.. wydaje mi się, że miałam to szczęście i trafiłam na fajny zespół:) Dziewczyny są bardzo cierpliwe i wyrozumiałe, ale jak trzeba to walą prosto z mostu co zrobiłam źle-przy czym nie biegną z tym od razu do kierowniczki;) Ogólnie koleżanki twierdzą, że ogarniam bardzo dobrze jak na tak krótki czas pracy i chyba nie mam powodów by im nie wierzyć-u nas co miesiąc dostają premie, pracuje na to cały zespół-myślę, że już dawno by się mnie pozbyły gdybym faktycznie nie dawała rady.. Także te opier.. niezasłużone od ks czy zks to mnie już nie ruszają zbytnio;p Tym bardziej, że z tego co zauważyłam, szefowa nie przypina łatki do jednej osoby na stałe, tylko stara się dochodzić prawdy jeśli jakiś problem trwa dłuższy czas-ostatnio np udało mi się oczyścić z zarzutu złego kasowania pralinek :em29: ^^
Także no faktycznie-suma sumarum trafiłam nieźle chyba.. Tak czy siak, daleko mi do piania serenad na cześć tej roboty, ale szanuję ją sobie z uwagi na warunki (tak ciężko teraz o porządną umowę..) i niech sobie robią co chcą-łatwo nie dam się przepłoszyć >:D Planuję siedzieć, robić swoje póki mnie nie zwolnią (lub póki nie znajdę lepszej pracy;)) :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo