Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników, byłych pracowników i klientów Biedronki.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
<b>Rejestracja</b>Rejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kondycja fizyczno-psychiczna
Autor Wiadomość
~biedron93 

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 08:21   Kondycja fizyczno-psychiczna

Witam.
Pracuję w JMP od jakiegoś czasu i powiem szczerze że zawsze chciałem mieć tą pracę. Myślałem sobie ale to fajnie tak sobie siedzieć na kasie i tylko pikać i pikać. A dziś gdy już pracuję mówię sobie dość. Nie mam po prostu już słów na to jak fizycznie i psychiczne człowiek potrafi się zmęczyć. Jeszcze mamy taką jedną ZKS która ciągłe frustracje rozładowuje na mojej osobie a KR to chyba sama KS się boi...
A jak Wy sobie z tym radzicie?

Hell

Stanowisko:
z-ca kierownika

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 08:46   

Nie sądzę żeby KS i KR bali się zastępcy, mówiłeś im o swoim problemie?

Karolkaa 

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 09:36   

biedron93, głowa do góry, ja też juz jakiś czas pracuje i lekko nie jest, nawet miałam składać wypowiedzenie bo jest jedna osoba która potrafi zniechęcić do pracy ale na namową innych zostałam. Powiedziałam sobie że tak łatwo sie nie poddam......

Larrikol 

Stanowisko:
były pracownik

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 10:09   

biedron93 napisał/a:
mamy taką jedną ZKS która ciągłe frustracje rozładowuje na mojej osobie
Jak pokażesz jej raz, drugi że sobie nie pozwolisz to w końcu przestanie. Możecie ją zgłosić do BOPu, szybko to ją ustawi do pionu.

Ocena JMP: 3/10

~ontakisam 

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 18:37   

Larrikol napisał/a:
biedron93 napisał/a:
mamy taką jedną ZKS która ciągłe frustracje rozładowuje na mojej osobie
Jak pokażesz jej raz, drugi że sobie nie pozwolisz to w końcu przestanie. Możecie ją zgłosić do BOPu, szybko to ją ustawi do pionu.

Nie zawsze telefon do BOP'u skutkuje (znam przykład z mojej wcześniejszej B), ale warto spróbować.

Hell

Stanowisko:
z-ca kierownika

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 19:06   

Potwierdzam, po takich przesłuchaniach tak naprawdę nigdy nie wiadomo o co i o kogo dokładnie chodziło. Rodzą się tylko niepotrzebne żale i podejrzenia a sytuacja wcale się nie uzdrawia albo tylko na chwilę. Najlepiej załatwiać to na poziomie sklepu, konkretnie i bez owijania. Na coś trzeba się zdecydować. -.-

Larrikol 

Stanowisko:
były pracownik

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 19:49   

U mnie była skarga na ZKS i był KO z personalną, a później rozmowę z KO miała ta ZKS, nie zwolnili jej, ale ona przynajmniej się zastanowiła zanim coś do kogoś powiedziała.

Ocena JMP: 3/10

Robertty
[Usunięty]

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-18, 23:48   

a ja powiem tak po skardze mojej do BOP (pisemnej 9 stron a4 druczkiem) przyjechała komisja.Pani S. sugerowała że pani kr nie chciała źle itp itp .Po 2 miesiącach założyłem sprawę o uchylenie kary porządkowej a firma jako dowód załączyła zeznania pracowników do komisji antymobingowej,z Imionami nazwiskami co kto powiedział,i ja z tymi ludźmi pracuję na co dzień, hm i dobrze pamiętam kto się przechwalał co powiedział komisji a co powiedział naprawdę :yeah: jak można ufać komisji która mówi na dzień dobry że to co powie pracownik to zostaje wśród osób z komisji jeśli te zeznania się ujawnia w "byle" procesie

klusia 

Stanowisko:
kierownik rejonu

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 17:29   

Ja takze pracuję w Biedronce. Na początku nie było łatwo, wszyscy chcieli pokazać że są od nowego lepsi. ale po pewnym czasie wszystko powróciło do normy i jest już dobrze. Atmosfera jest ok:)

Hell

Stanowisko:
z-ca kierownika

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 17:32   

Nie wiedziałam że wśród KR też jest fala. :D

@Koza 

Stanowisko:
były pracownik

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 17:37   

lenka* napisał/a:
Nie wiedziałam że wśród KR też jest fala.

Fala jak fala-pewnie stosownie do stanowiska TSUNAMI :P

kar158

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 21:05   

a u mnie jedna pani ZKS ma wokół palca KS KR to co my przechodzimy z tą panią to jest koszmar ja jako facet załamałem się psychicznie, oczywiście zgłaszałem wszystko przyjechał personalny z KO ja wszystko powiedziałem ale oczywiście inni zostali dzień przed postraszeni od KS że jak coś powiedzą na tą panią ZKS to wylecą z pracy... moim zdaniem to jest jedna klika i trzeba uciekać jak najszybciej...

Coccinella 

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 10:25   

Hmm nie bardzo wiem, jak taka praca może wykończyć kogoś psychicznie:) Jestem nowa w Biedronce i często dostaję po łbie za różne rzeczy, nawet te z którymi nie miałam nic wspólnego.. chyba w myśl zasady, że jak coś jest spieprzone to najprawdopodobniej wina nowego ;) Przyznaję, że z początku przejmowałam się tym trochę za bardzo, jednak w porę zmieniłam podejście.. W końcu każdy z nas ma własny rozum, jeśli przykładam się do pracy i wykonuję ją najlepiej jak potrafię, to sama wiem kiedy coś zrobiłam dobrze, a kiedy coś sknociłam czy nie ogarnęłam tak jak trzeba.. Jak dostaję zasłużony opieprz, to wysłuchuję z pokorą i staram się zapamiętać i więcej danego błędu nie popełnić. Natomiast kiedy opieprzają mnie za tzw "błędy ogółu" (np źle kasowane produkty, nie przekładanie dat itp), a ja jestem pewna, że to akurat wykonuję poprawnie, to olewam całe to gadanie i nie przywiązuję do niego żadnej wagi-dalej robię swoje i już;) Zresztą wierze, że jak ktoś dobrze pracuje, to prędzej czy później zostanie to zauważone:P
A jeśli chodzi o fizyczne zmęczenie, to.. No nie wiem-nie jest aż tak źle:P W każdym razie nic, czego nie dałoby się przeżyć.. No i kalorie spalane, waga leci w dół-to lepsze niż aerobik;) Byle tylko się wyspać w miarę przed pracą;)

@Koza 

Stanowisko:
były pracownik

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 11:59   

Coccinella napisał/a:
Zresztą wierze, że jak ktoś dobrze pracuje, to prędzej czy później zostanie to zauważone:P

Coccinella, ja tez tak myślałam.I w początkowym okresie pracy wszystko było fajowo.Chodziłam i piałam serenady na cześć i chwałę JMP.Ale jak się okazało im dalej w las tym więcej wilków.Wiele zależy od tego,na jaki zespół trafisz.I może być naprawdę OK.Najbardziej przytłaczające jest jednak to,że nie znasz dnia ani godziny kiedy w Ciebie uderzy :( .Z różnych stron....A to przeniesienie z dnia na dzień na inny sklep,a to uwalenie premii za przewinienie koleżanki,a to firma nagle i niespodzianie"straci do Ciebie zaufanie"(bo trzeba miejsce zwolnić dla kolesia KR).Ech,,,długo by gadać.Co nie zmienia faktu,że życzę miłej i owocnej pracy :yeah:

~kiki2 

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 12:37   ?

Koza napisał/a:
Coccinella napisał/a:
Zresztą wierze, że jak ktoś dobrze pracuje, to prędzej czy później zostanie to zauważone:P

Coccinella, ja tez tak myślałam.I w początkowym okresie pracy wszystko było fajowo.Chodziłam i piałam serenady na cześć i chwałę JMP.Ale jak się okazało im dalej w las tym więcej wilków.Wiele zależy od tego,na jaki zespół trafisz.I może być naprawdę OK.Najbardziej przytłaczające jest jednak to,że nie znasz dnia ani godziny kiedy w Ciebie uderzy :( .Z różnych stron....A to przeniesienie z dnia na dzień na inny sklep,a to uwalenie premii za przewinienie koleżanki,a to firma nagle i niespodzianie"straci do Ciebie zaufanie"(bo trzeba miejsce zwolnić dla kolesia KR).Ech,,,długo by gadać.Co nie zmienia faktu,że życzę miłej i owocnej pracy :yeah:
zgadzam sie w 100% z koza jest dorze az nagle kr-ko roia ks swoja i jest wszystko zle najlepiej wymienic cala zaloge ale zey pani ks miala tak jak ona chce ta firma schodzi na psy

Odpowiedz do tematu