Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Różnice kasjerskie
Autor Wiadomość
justyna10
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-09, 17:57   Różnice kasjerskie

Odnośnie różnic kasjerskich, jak się mają do tego kto ile siedzi na kasie, czy można robić porównania gdy ktoś siedzi dużo na jedynce w ciągu miesiąca a ktoś prawie wcale?
 
     
~stonka13 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-09, 19:34   

nie robi to żadnej różnicy bynajmniej u nas
_________________
stoneczka
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-09, 19:41   

nikt się nie bawi w takie wyliczenia bo mylisz się nie tylko siedząc na jedynce ...różnice zdażają się na wszystkich kasach
 
     
justyna10
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-09, 20:05   

no tak tylko gorzej jak kr robi zestawienie i zakreśla na czerwone najgorsze wyniki osób kasowania różnic i anulowań do wglądu dla wszystkich a akurat są to osoby które najwięcej siedzą na jedynce i pisze do poprawy to trochę nie sprawiedliwe a reszta się cieszy że to nie oni bo rzadziej siedzieli na kasie. już sama nie wiem...wychodzi na to ,że nie nadaje sie na kasjera chyba...
 
     
~kuba_buba_ 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 38
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-09, 20:47   

Jeśli nie kantujesz celowo, to zastosowanie znajduje raczej zasada, że nie myli się tylko ten co nie pracuje. Natomiast jeśli utarg wypracowany nie jest duży, a liczba błędów powyżej średniej, zaczyna się wtedy baczniej przyglądać twojej pracy.
_________________
Boże spraw żeby mi się chciało jak mi się nie chce.
 
     
justyna10
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-09, 21:01   

Zależy mi na pracy i nie kantuje,racja co do tej zasady, ale żeby każdy sobie tak to tłumaszył....Powyżej średniej to znaczy ile?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-09, 21:21   

kantowanie wcześniej czy póżniej się wyda nie warto tak nieczysto grać bo o pracę ciężko
 
     
justyna10
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-09, 21:53   

przecież mówię , że nie kantuje.staram się wszystko dokładnie robić i uczciwie pracuje od niedawna i jeszcze nie wszystko dobrze ogarniam, w każdej pracy zawsze miałam dobra opinię i nie chce żeby przez te drobne różnice kasjerskie zmienili ją o mnie .w biedronce jest tak dużo rzeczy do za pamiętania i wszystkich procedur , że czasem można się pogubić.i jeszcze nie wszyscy pracownicy są życzliwie nastawieni do "nowych"
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-09, 21:57   

justyna ja nie napisałam że kantujesz :) początki są zawsze ciężkie , jeżeli te twoje różnice są niewielkie to nie masz się czym przejmować , nie znam kasjerów którzy się nie mylą...
 
     
justyna10
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-09, 22:09   

wiem wiem, ale ciężko jest widzieć siebie na liście na szarym końcu i w ogóle o tym nie myśleć...zestawienie z ponad miesiąca trochę ok. -50 zł i anulowania ok. 110 produktów.najgorsze jest chyba to, że tak naprawdę wszyscy o tym mówią , ale nikt nie powie słuchaj jest zle albo dobrze prosto w oczy. obgadywanie do niczego nie prowadzi tak, bo w końcu mamy byc jednym zespołem.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-09, 22:16   

justyna będzie dobrze starzy kasjerzy bardzo często zapominają jakie były ich początki a ty ucz się na błedach i pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni :)
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-10, 14:10   

justyna ja pracuję najdłużej na swoim sklepie i też mi się zdarzą wpadki... nie przejmuj się, każdy ma różnice kasjerskie tylko nikt o nich nie mówi głośno, a w przypadku nowszych pracowników starsi z reguły wiedzą od kierowników... niech każdy patrzy na siebie, bo był u mnie dzień, że dziewczyna, która nigdy nie siada na jedynce i dochodzi na kasę jako ostatnia(przez co nie problem rozliczyć się co do grosza) musiała siąść na wspomnianej jedynce bo już każdy z nas siedział w tym tygodniu i się zbuntował- rozliczyła się na -80zł.... wszystkim się to zdarza.. i tym co są często na kasie i tym co unikają kasy jak ognia ;)
  Ocena JMP: 2/10
     
justyna10
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-10, 19:31   

dzięki za słowa otuchy, trzeba być silnym psychicznie , bo niestety w tych czasach nie ma przywileju wybierania pracy,jak dają to trzeba za to jeszcze dziękować.
 
     
#cmielka_86 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 73
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-11, 09:00   

każdy ma dobre i złe dni, ja ostatnio coś zaczęłam się slizgac na kasetce a to 5, 7, 9 zł :/ i czym to spowodowane ?? zwolniłam trochę, wyluzowałam i ostatnio luzik.
nie ma ludzi nie omylnych.
_________________
było miło
  Ocena JMP: 5/10
     
#patri79.79 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-25, 11:53   

chciałabym się dowiedzieć jak wychodzicie po rozliczeniu,jesteście na zero ,a może na niewielkim kilkuzłotowym plusie lub minusie,pytam bo jestem nowa,i przeważnie brakuje mi 2 lub 3 złotych,nie wiem czy to dobrze czy może powinnam zacząć sie martwić lub bardziej zaczać uważać
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo