Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inwigilacja.
Autor Wiadomość
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 21:06   

Hmmm...ciekawe i chyba trzeba się zastanowić czy aby ktoś nie zerka za pleców :P
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 21:17   

PrzyjacielForum napisał/a:
Bartosz, posprzątał "ktoś" ślady DarkSide i Larrikol na moim koncie, więc już się nie czepiam przez sentyment do Nich ;)

PrzyjacielForum, masz jakąś manię prześladowczą :) :P
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-11-10, 22:05   

"ktoś" kto ma dostęp do Twojego konta ma range administratora, więc nie mieszaj moderatorów i nie podrywaj Larrikol :P
  :: |
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 22:07   

Juz dawno mnie poderwał :P hehe


//--dopisano:
Od jutra wprowadzam przymusowy status związku użytkowników forum :P :yeah:
Bartosz
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-11, 02:22   

A to nie nowość!!!! Są strony gdzie widnieją informacje dotyczące JMP- Tam to dopiero się dzieje!!!! A ja w biurze to mam Ducha, nic nie robię przy kompie, a same strony i pliki dokumentów się otwierają.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 14:58   

Nie, nie Bartosz, to nie tak :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 21:12   

oj bo pewnie dali naszemu . z-z służbowego lapa i się samo otwiera ;) to może nie potrzebnie potem ślę jeszcze do nich skoro czytają szybciej niż prześlę pocztą ;) haha
Duchów to pewnie jest więcej mi usuwają duszki nagrania z cctv z kamer w biurze, i pamiętniki wynoszą ;) a jak się coś dzieje to i nawet Duchy wystawiają nowe absencje dawnooo dawnoo wstecz,grafiki i ECP kwartalne... co do ip kompa spoko korzystam z dynamicznego ;) chociaż dla the bili z JMP moje dane to pewnie żadne tajemnice,zresztą nie kryję tego...... a wystarczy że napiszę że kr ma zrytą fryzurę a na drugi dzień wraca od fryzjera :em29:
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-13, 08:27   

Robertty napisał/a:
oj bo pewnie dali naszemu . z-z służbowego lapa i się samo otwiera ;) to może nie potrzebnie potem ślę jeszcze do nich skoro czytają szybciej niż prześlę pocztą ;) haha
Duchów to pewnie jest więcej mi usuwają duszki nagrania z cctv z kamer w biurze, i pamiętniki wynoszą ;) a jak się coś dzieje to i nawet Duchy wystawiają nowe absencje dawnooo dawnoo wstecz,grafiki i ECP kwartalne... co do ip kompa spoko korzystam z dynamicznego ;) chociaż dla the bili z JMP moje dane to pewnie żadne tajemnice,zresztą nie kryję tego...... a wystarczy że napiszę że kr ma zrytą fryzurę a na drugi dzień wraca od fryzjera :em29:


Robertty Tak jest!!!! złącze służbowe , laptop służbowy i fax.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-13, 09:59   

Cytat:
Robertty Tak jest!!!! złącze służbowe , laptop służbowy i fax.

i jeszcze narzekasz? :)
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-13, 22:23   

Robertty, zapomniałeś jeszcze o fordzie focusie :P
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-13, 23:37   

PrzyjacielForum napisał/a:
Robertty, zapomniałeś jeszcze o fordzie focusie :P


To nie my!!!! ustawa przewiduje wyposażenie przez pracodawce związki zawodowe w sprzęt biurowy.Szczerze to ten sprzęt dla wszystkich pracowników jest szkodliwy i chce się jak najszybciej go pozbyć.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 10:58   

ja tam nic nie wiem o focusie ;) i wcale nie jest tak wesoło jak myślicie,z tego co wiem to oddelegowanych omijają wszelkie bonusy od firmy, premie na sklepach na których są,nagrody roczne itp... i nikt nie daje im na paliwko jak kr om i ko na bujanie się 250 km do domu ;) po za tym wiem po sobie z problemami dzwonimy czy to niedziel 9rano czy 22 wieczorem i jeszcze się nie zdarzyło bum od "naszych' przedstawicieli nie uzyskał pomocy,często i gęsto wspierają psychicznie,wysłuchują , nawet jeśli by dostali firmowego focusa to daj boże,nie zazdroszczę (tylko trzeba by było odplsukwić 8) )
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-18, 18:58   

Larrikol, znowu ślady działania na moim koncie >:D

[ Dodano: 2012-11-18, 21:35 ]
No dobra, trochę mi wyjaśniłaś na PW. A tak marginesem, to na innych forach nie jest widoczne odwiedzanie kont użytkowników przez adminów :P


//--- dopisano:
PrzyjacielForum, początkowo temat był zabawny, ale widzę, że Ty rzeczywiście masz jakiś problem(?). Napisz wprost o co chodzi, to wyjaśnimy - o ile będzie co wyjaśniać. :)
Bartosz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo