Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkolenia nowego
Autor Wiadomość
~Lons 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-20, 09:28   

sylwuńka napisał/a:
MalaAsia, no tak sie czasem zdarza ale zapitol tez jest az pot cieknie nieraz po d.pie,na 6 rano 1 lub 2 kasjerow i odrazu dostawa 6-7kontenerow i odpiek ogarnac.
Lons, noo nawet mieli wczesniej okolo 11... Naszybciej ladacznice z miesnego kasuja, potem my kasjerzy ale 30 nie mamy ja mam przy dobrych lotach 22-23 i jestem w scisłej czołówce :-f


To ja muszę najwidoczniej zwolnić :D Bo nic z tego i tak nie mam, że tak szybko nawijam na tej kasie :D Jakby premię dawali dla najszybszych kasjerów to zaraz by wszyscy mieli taką prędkość :D
  Ocena JMP: 5/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-20, 21:04   

Lons napisał/a:
sylwuńka napisał/a:
MalaAsia, no tak sie czasem zdarza ale zapitol tez jest az pot cieknie nieraz po d.pie,na 6 rano 1 lub 2 kasjerow i odrazu dostawa 6-7kontenerow i odpiek ogarnac.
Lons, noo nawet mieli wczesniej okolo 11... Naszybciej ladacznice z miesnego kasuja, potem my kasjerzy ale 30 nie mamy ja mam przy dobrych lotach 22-23 i jestem w scisłej czołówce :-f


To ja muszę najwidoczniej zwolnić :D Bo nic z tego i tak nie mam, że tak szybko nawijam na tej kasie :D Jakby premię dawali dla najszybszych kasjerów to zaraz by wszyscy mieli taką prędkość :D



to jest kwestia jaki to sklep, bo jak obok sa biura to ludzie wpadaja po sniadanie czy cos na obiad, a na osiedlu zawsze koszyk bedzie wiekszy, nie ma czym sie przejomwac i ide o zaklad zeby miec 30 trzeba nabijac np. zamiast wbic 10x50 wbijamy 50 i 9 enterow,blokowanie kasy gdy klient sie pakuje itd.
nic z tego nie ma, wiec nie widze sensu by miec "duzo" bo to nie pokazuje czy ktos jest dobrym czy zlym pracownikiem, wystarczy miec kolo 20
 
     
~Lons 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-20, 21:20   

u8t3io3p napisał/a:
Lons napisał/a:
sylwuńka napisał/a:
MalaAsia, no tak sie czasem zdarza ale zapitol tez jest az pot cieknie nieraz po d.pie,na 6 rano 1 lub 2 kasjerow i odrazu dostawa 6-7kontenerow i odpiek ogarnac.
Lons, noo nawet mieli wczesniej okolo 11... Naszybciej ladacznice z miesnego kasuja, potem my kasjerzy ale 30 nie mamy ja mam przy dobrych lotach 22-23 i jestem w scisłej czołówce :-f


To ja muszę najwidoczniej zwolnić :D Bo nic z tego i tak nie mam, że tak szybko nawijam na tej kasie :D Jakby premię dawali dla najszybszych kasjerów to zaraz by wszyscy mieli taką prędkość :D



to jest kwestia jaki to sklep, bo jak obok sa biura to ludzie wpadaja po sniadanie czy cos na obiad, a na osiedlu zawsze koszyk bedzie wiekszy, nie ma czym sie przejomwac i ide o zaklad zeby miec 30 trzeba nabijac np. zamiast wbic 10x50 wbijamy 50 i 9 enterow,blokowanie kasy gdy klient sie pakuje itd.
nic z tego nie ma, wiec nie widze sensu by miec "duzo" bo to nie pokazuje czy ktos jest dobrym czy zlym pracownikiem, wystarczy miec kolo 20


No ja właśnie nie blokując ani nic z tych rzeczy trzymałem na poziomie 26-28, czasami więcej.
No ja mając prędkość 21 na początku mojej pracy w biedronce, gdzie nie znałem połowy kodów byłem upominany, że mam kasować szybciej, więc nie wszędzie 20 wystarcza
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-20, 21:25   

u8t3io3p, zgadzam się, to, że ktoś zasypie klienta produktami, które będzie mu niewygodnie spakować wcale obsługi nie przyspiesza, a poza tym, to praca a nie wyścigi
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-21, 22:51   

MalaAsia, ja tam sie tym wogole nie przejmuje, czesto musze spisywac recznie kody, bo slabe typu botwinka albo zagiete, urwane, szukac dziwacznych donutow w drzewku bo ni kuta nie chce mi sie nawet pamietac PLU na to. U nas koszyk ostatnio byl ok 42zl. Utarg kasjer 1,2,3 maja ok 20tys,ja po jakims czasie kasowania jestem juz zmulona ta kasa i widze po sobie ze wolniej kasuje. :-f :ke:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Adam123 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-26, 19:20   Szkolenie na kasjera

Witam, powiedzcie mi jak wygląda szkolenie na stanowisku kasjer, lub kasjer sprzedawca? Na czym te szkolenie polega?
 
     
~Arizon 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-26, 19:58   

Wszystko jest rozpisane ,każdy dzień robi się co innego zazwyczaj jest to chwila z kierownikiem potem przydziela się opiekuna z którym się pracuje po paru dniach pokazuje się kasę.No wiadomo te pierwsze dni trzeba najważniejsze rzeczy pokazać ,piec+rozmrażanie ,maszyny ,trochę towaru zrobić,fifo ,warzywniak ,kasa+kody.
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo