Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAKUP PRÓBNY
Autor Wiadomość
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-23, 00:23   

Ze tak nie w temacie....DarkSide, wstawiles obrazek powiedzmy obrazliwy, obserwator odniosl sie do niego, a jak czytam:
Jeśli masz coś do mnie to zapraszam na PW. Jak się nie uspokoisz to dostaniesz ostrzeżenie z zakazem pisania.
to szlag mnie trafia, bo to juz jest naduzywanie "wladzy" jaka posiadasz.
Czasami zreszta az nie chce sie pisac....duze litery cos tam, napiszesz swoje zdanie cos tam...ludzie troche empatii...Chyba za bardzo wczules sie w role :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-23, 05:26   

Frank_a, Czy Ty umiesz czytać to co obserwator napisał ? Jeśli nie to przeczytaj raz jeszcze to zrozumiesz moje oburzenie. Tyle w temacie.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-24, 14:40   

Daleko odbiegliście od tematu w ferworze tej kłótni. hej forumowicze macie się łączyć a nie dzielić. :**
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-24, 17:41   

odbiegając jeszcze dalej - fajnie cię czytać znowu :) i masz absolutną rację , łączmy się :em29:
 
     
~matiTRS 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-27, 15:58   

Nie będę robił nowego tematu więc zapytam tutaj. Miałem wczoraj zakup próbny. I generalnie niby wtopiłem ale nie czuje sie winny raczej wyrolowany i mój błąd że podpisałem babie papiery.
Sytuacja wyglądała tak. Podeszła babka wyłożyła na taśmę 2x makaron + 2xwoda mineralna i mówi że druga woda na drugi paragon. No to więc skasowałem 2x makaron i 1x woda, babka zapłaciła i że to był zakup próbny i ze ma wózek pod spodem z maszynkami na 300zł. Jako że nie sprawdziłem wózka bo miałem sprawdzić przy drugim paragonie. Oczywiście nie było tłumaczenia KS mówi że wszytko jest ok o czywiście premie mi zabrali i jeszcze niby będzie upomnienie od KR (dobrze z KR jest spoko gościu wiec nie będzie głupich gadek) :yeah: .
Czy nie wydaje wam się ze zostałem wyrolowany?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-27, 16:05   

A mi się wydaje, że znalezłeś wygodną wymówkę. Upewnić się, czy wszystko zostało wyłożone na taśmę masz obowiązek przed rozpoczęciem skanowania, nawet jeśli to będą dwa rachunki u jednego klienta, a nie w międzyczasie.
 
     
JanuszJG 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-28, 09:30   

Niby w jaki sposób zostałeś wyrolowany? Według mnie ewidentna Twoja wina, bo Twoim obowiązkiem jest sprawdzić, czy Klient wszystko wypakował z wózka na taśmę. Masz szczęście, że masz spoko KR.
 
     
~matiTRS 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-01, 10:58   

Larrikol napisał/a:
A mi się wydaje, że znalezłeś wygodną wymówkę. Upewnić się, czy wszystko zostało wyłożone na taśmę masz obowiązek przed rozpoczęciem skanowania, nawet jeśli to będą dwa rachunki u jednego klienta, a nie w międzyczasie.


Już teraz wiem po co jest premia w biedronkach. Zeby ludzi zastraszać ;)
Na szczęście poszedłem po rozum do głowy i się zwalniam z tego szajsu.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-01, 11:17   

Przez jeden zakup kontrolny? cienias :P
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-01, 11:27   

Nie dawaj za wygraną, nie daj się złamać. :boks:
 
     
~matiTRS 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-06, 20:29   

Larrikol napisał/a:
Przez jeden zakup kontrolny? cienias :P


Nie chodzi o zakup kontrolny. Mam KS którego wszyscy nienawidzą. Wszyscy się modlą żeby tylko nie mieć z nim zmiany. Gościu to zwykły pracoholik , jak by mógł to by zamieszkał gdzieś na zapleczu. Jako że jestem najmłodszy stażem i (mam od niego wyższe wykształcenie i w papierach wielokrotnie kierownicze stanowiska) to się na mnie wyżywa. Gdyby nie ten KS to pewnie pracował bym nadal.
 
     
obserwator13

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 18:34   

Frank_a napisał/a:
Ze tak nie w temacie....DarkSide, wstawiles obrazek powiedzmy obrazliwy, obserwator odniosl sie do niego, a jak czytam:
Jeśli masz coś do mnie to zapraszam na PW. Jak się nie uspokoisz to dostaniesz ostrzeżenie z zakazem pisania.
to szlag mnie trafia, bo to juz jest naduzywanie "wladzy" jaka posiadasz.
Czasami zreszta az nie chce sie pisac....duze litery cos tam, napiszesz swoje zdanie cos tam...ludzie troche empatii...Chyba za bardzo wczules sie w role :)

ry ta

Jaki poziom kultury taki post.
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-10, 21:56   

matiTRS napisał/a:
Nie będę robił nowego tematu więc zapytam tutaj. Miałem wczoraj zakup próbny. I generalnie niby wtopiłem ale nie czuje sie winny raczej wyrolowany i mój błąd że podpisałem babie papiery.
Sytuacja wyglądała tak. Podeszła babka wyłożyła na taśmę 2x makaron + 2xwoda mineralna i mówi że druga woda na drugi paragon. No to więc skasowałem 2x makaron i 1x woda, babka zapłaciła i że to był zakup próbny i ze ma wózek pod spodem z maszynkami na 300zł. Jako że nie sprawdziłem wózka bo miałem sprawdzić przy drugim paragonie. Oczywiście nie było tłumaczenia KS mówi że wszytko jest ok o czywiście premie mi zabrali i jeszcze niby będzie upomnienie od KR (dobrze z KR jest spoko gościu wiec nie będzie głupich gadek) :yeah: .
Czy nie wydaje wam się ze zostałem wyrolowany?


Zakup próbny (kontrolny) to jest zawsze próba "rolowania". Nie zszokowałeś tą wiadomością...
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo