Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAKUP PRÓBNY
Autor Wiadomość
bart9000

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-12-14, 17:36   ZAKUP PRÓBNY

Witajcie , jeżeli to zły temat to przepraszam , ale jestem tu nowa :)
Miałam dziś zakup próbny , wtopiłam ( nie zauważyłam wódki w koszyku klienta. Choć zerkałem w lustro ( jest nad kasą ) w nagrodę otrzymałam informację iż nie dostanę premii na koniec miesiąca , za to zdarzenie . Popełniłam błąd i jestem na siebie o to zła , ale jak mogę nie dostać premii , skoro jej w ogóle nie ma przyznawanej.
Brak pieniędzy na ochronę , w biedronce , ludzie kradną na prawo i lewo , a z pracownika robi się świadomego złodzieja .
Nie liczy się to ,że to my pracownicy pilnujemy sklepu , gdy nie ma ochrony , jesteśmy wyczuleni na złodziei , ale liczy się to , żeby udupić pracownika.
Co o tym sądzicie , czy u Was w rejonie jest podobna sytuacja ?
Pozdrawiam ; )[/i]
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-14, 18:58   

bart9000, temat o zakupach próbnych już istnieje ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-14, 22:33   

Koleżanko to nie chodzi o udupienie pracownika a sprawdzanie ile towaru wychodzi przez kasjera przy nie sprawdzaniu wózka.... bo to nie tylko TK cos zostawi ale i masa klientów którzy robią to świadomie bądz nieswiadomie :) pozdro
 
     
nisiapr

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-16, 09:20   

Miesiac temu mialam zakup probny i wtopilam, klient przeszedl przez kase nie wyciagajac calego towaru(u nas niestety nie ma luster). Wczoraj znow padlo na mnie tym razem losos w mleku i filmy dvd schowane w pudelku, wszystko znalezione ale stres byl, pozdrawiam wszystkich!!!
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-16, 23:09   

Cytat:
losos w mleku i filmy dvd schowane w pudelku,


A ten łosoś to na brzegu pudełka był czy całkowicie pod spodem ? w jakim pudełku miałaś filmy ? :)
 
     
nisiapr

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-17, 00:08   

filmy dvd byly w takim drewnianym jezdziku dla dzieci, losos byl miedzy dwoma rzedami mleka. Jak zobaczylam tych ochroniarzy wchodzacych do sklepu to mialam poprostu jakies przeczucie ze cos sie bedzie dzialo i mialam racje.Najwazniejsze ze wszystko wyszlo dobrze czego wszystkim zycze!!!
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-17, 10:14   

No gratuluje, że ci się udało wyłapać :) i tylko 2 rzeczy miałaś schowane ? ja nie miałam tyle szczęścia i przepuściłam :D
 
     
nisiapr

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-17, 12:10   

filmow bylo 8, jeden losos ale gdzybym to przepuscila to nagana bylaby murowana!!!
 
     
obserwator13

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-19, 12:27   

Proszę o opinie
Opisze sytuacje ktora zdarzyła sie na sklepie w godzinach popołudniowych. dUZY RUCH KASJERKA SIEDZI NA KASIE NAJBLIZSZEJ WYJSCIA Z 10 OSOB W KOLEJCE JAKIS FACET PRZY WYJSCIU ZE SKLEPU POKAZUJE TOWAR NONM FOOD I PARAGON I KRZYCZY ZE ZA TO ZAPŁACIŁ-KASJERKA NAWET TEGO NIE SŁYSZAŁA.NASTEPNIE WRACA I MOWI ZE TO ZAKUP KONTROLNY A PARAGON JEST ZA INNE ZAKUPY! JAKAS PARANOJA JAKIE TO ZAKUPY KONTROLOWANE??? CZY W TAKIEJ SYTUACJI KASJERKA POWINNA PODPISAC PROTOKOL Z KONTROLI??

[ Dodano: 2014-01-19, 12:29 ]
bart9000 napisał/a:
Witajcie , jeżeli to zły temat to przepraszam , ale jestem tu nowa :)
Miałam dziś zakup próbny , wtopiłam ( nie zauważyłam wódki w koszyku klienta. Choć zerkałem w lustro ( jest nad kasą ) w nagrodę otrzymałam informację iż nie dostanę premii na koniec miesiąca , za to zdarzenie . Popełniłam błąd i jestem na siebie o to zła , ale jak mogę nie dostać premii , skoro jej w ogóle nie ma przyznawanej.
Brak pieniędzy na ochronę , w biedronce , ludzie kradną na prawo i lewo , a z pracownika robi się świadomego złodzieja .
Nie liczy się to ,że to my pracownicy pilnujemy sklepu , gdy nie ma ochrony , jesteśmy wyczuleni na SIE ZACZYNA Zzłodziei , ale liczy się to , żeby udupić pracownika.
Co o tym sądzicie , czy u Was w rejonie jest podobna sytuacja ?
Pozdrawiam ; )[/i]



u NAS TO SAMO OCHRONA DO 20 I DOPIERO SIE ZACZYNA ZŁODZIEJE WIEDZA ZE NIE MA OCHRONY I KRADNA NA PRAWO I LEWO!!
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-19, 19:59   

obserwator13, To już jest totalne przepuszczenie i olanie obowiązków kasjera !! Za to jak nie wyleci to bedzie dobrze. Jest to prawidłowo zrobiony zakup kontrolowany. To kasjer ma mieć oczy na to kto i z czym idzie koło kasy i niema tu żadnej możliwości łagodzącej !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
obserwator13

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-20, 09:38   

DarkSide napisał/a:
obserwator13, To już jest totalne przepuszczenie i olanie obowiązków kasjera !! Za to jak nie wyleci to bedzie dobrze. Jest to prawidłowo zrobiony zakup kontrolowany. To kasjer ma mieć oczy na to kto i z czym idzie koło kasy i niema tu żadnej możliwości łagodzącej !!


DarkSide widze że nie przeczytałas/es mojego postu ze zroumieniem....jak pisałam kolezanka nawet go nie słyszała ani nie widziała. I jak sie dzis dowiedziałam nic nie podpisała powiedziała ze go nawet nie widziała sprawdzili na kamerach i rzeczywiscie nawet na niego nie patrzyla! I zakup jest nie ważny! Ponadto nie moga tak przeprowadzac kontrolnego zakupu!!! A wiec nie pisz ze przepuscila czy olała swoje obowiazki bo wiekszej głupoty nie czytałam. Jak nie masz pojecia na w/w temat to sie nie wypowiadaj.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-20, 10:42   

Skoro wszystko wiesz lepiej, to po co zadajesz pytania?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-20, 22:20   

obserwator13, uwierz mi że mam pojęcie ale nie będę się sprzeczał skoro wiesz lepiej... :bu:
Jest takie powiedzenie:




no comment....
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-21, 10:06   

:D :D :szczena:
 
     
obserwator13

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-22, 21:21   

DarkSide napisał/a:
obserwator13, uwierz mi że mam pojęcie ale nie będę się sprzeczał skoro wiesz lepiej... :bu:
Jest takie powiedzenie:

Obrazek


no comment....


Racja nie zniże sie do Twojego poziomu :bu:

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2014-01-22, 23:35 ]
Jeśli masz coś do mnie to zapraszam na PW. Jak się nie uspokoisz to dostaniesz ostrzeżenie z zakazem pisania.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2014-01-22, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo