Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Wam się pracuje w Biedronce ?
Autor Wiadomość
#Master


Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 97
Wysłany: 2012-01-17, 16:12   Jak Wam się pracuje w Biedronce ?

Witam,

Pracuję w Biedronce od kilku miesięcy. Jest to Biedronka na umowie ajencyjnej, co oznacza, że nie jestem zatrudniony przez JMD, ale obowiązują mnie jak i cały sklep wszystkie standardy.

Praca jest rewelacyjna. Jestem z Niej bardzo zadowolony. Świetna atmosfera, na którą składa się sympatyczna załoga oraz - bardzo ważne - szef. Trafiłem na naprawdę świetną Kobietę :) . Wyrozumiała, sympatyczna, bez tzw. "humorków". Co do samej pracy... nie jest lekka, ale bardzo ciężka też na pewno nie. Na głowę deszcz nie pada, nie wieje, jest ciepło. Kierownik Rejonu też całkiem ok, choć teraz ma się zmienić i nie wiem kogo dostaniemy.

Słowem... Praca w Biedronce polecę każdemu, kto nie boi się pracować i nie jest nastawiony na to, że dostanie grubą kasę za nieróbstwo. :) Może nie zarabiam wielkich kokosów, ale jak na moją okolicę to nie jest źle, przynajmniej nie jest to najniższa krajowa. A jakie są Wasze odczucia ? :) Pozdrawiam wszystkich, którzy kochają Biedronkę :)
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-17, 16:53   

lubię to! :em29: >:D :yeah:
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-17, 18:56   

a u mnie niestety tragedia masakra itp itd. fakt ze jestem tzw. z zewnatrz i troche sie liczylam z niemilym przyjeciem mnie w grupie, ale takich żmij wrednych nigdy nie spotkałam. praca ok bo ja lubie ciezko pracowac kasa tez ok ale niestety mysle o zmianie pracy.
 
     
#agi 555 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-17, 19:55   

Ja też tak miałam na początku, grupa odsuwała wszystkie nowe dziewczyny. Obgadywanie, dogryzanie, dziwne uśmieszki, masakra. Ale po 3- 4 miesiącach było już w miarę ok. Wstrzymaj się z tą zmianą pracy, znajdź 2-3 fajne dziewczyny z którymi się dobrze dogadujesz i nie przejmuj się reszta. Z czasem powinno się ułożyć. A jak nie to zmień Biedronkę, bo praca w Biedronce z fajną ekipą jest super!!! :yeah:
_________________
facet to skarb ... więc zakop go w ogródku
  Ocena JMP: 5/10
     
nisiapr

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 10:34   

Ja pracuje 4 miesiace i tez przyszlam z zewnatrz i na dodatek jest to moja pierwsza praca w handlu. Chyba trafilam dobrze bo nie moge narzekac ani na ekipe ani na kierownictwo i dodam ze przez nascie lat pracy zawodowej stwierdzam ze po raz pierwszy w pracy mam jakies prawa a nie tylko obowiazki!!!!
;)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 11:25   

nisiapr napisał/a:
tez przyszlam z zewnatrz

No kasjer raczej tylko z zewnątrz mógł przyjść :D Lala0102 pisała że przyszła z zewnątrz na stanowisko zastępcy kierownika a nie jak w większości przypadków jest że awansuje się na to stanowisko będąc już kasjerem. Na pewno te osoby mają ciężko wejść w grupę osób które się dobrze znają i być dla nich kierownikiem...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 11:47   

Osoby z zewnątrz nie koniecznie mają ciężej to kwestia podejścia . Za to na pewno unikają sytuacji kiedy to koleżanki wieszają na nich psy z zazdrości o awans albo w imię bliższej znajomości chcą mieć jakieś przywileje. Jest kierownikiem dla wszystkich jednakowym a jak się wrednym nie podoba to też można być wredną wtedy szybko spuszczą z tonu w końcu kto więcej do powiedzenia ??? :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 13:42   

Wszystko zależy od ludzi z jakimi się pracuje, u mnie nie ma kierownika z zewnątrz wszyscy są po awansie z kasjera na zastępce i super nam się współpracuje i wszyscy się cieszą że to właśnie te osoby awansowały a nie inne :) więc to zależy od zespołu z jakim się pracuje :)
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 15:56   

A u nas są osoby, które patrzą tylko na innych i wyłapują błędy. Swoich oczywiście nie widzą. Chyba mają za dużo czasu. Teraz nie wiem, czy robić szybko i byle jak (licząc, że nikt nie dopatrzy się), czy narażać się, że się robi zbyt wolno (ale dokładnie, tak jak trzeba ).
Jedni kasjerzy są dokładni i poprawiają po innych, a ci "szybcy" nie zawsze wnikają, jak robią. Np. pilnowanie FIFO.
A kierownik, to by chciał szybko, dokładnie i jeszcze więcej...
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 21:37   

Praca jest super!!!!
 
     
Krzysiek24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 22:28   

oby gozej nie było jak narazie jest ok
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-19, 11:12   

U Nas cały zespół ok
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 14:41   

zrobiłam błąd odchodząc z poprzedniej pracy na rzecz biedronki ;(

blondi masz 100% racji!!!
oczywiscie bardzo wam wszystkim zazdroszczę takiej super atmosfery wpracy
 
     
MA 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-14, 13:38   

czesc wam wszystkim :) :) :) pracuje teraz w realu na kasie na umowe zlecenie.ale chciałam zaczac nowa prace w biedrace.prosze o pomoc mam cv ale niewiem gdziev go wysłac prosze o pomoc.marta andruchewicz pozdrawiam prosze o szybka odpowiedz :) :) :)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-14, 13:44   

Złóż swoje cv w najbliższych biedronkach oraz zapytaj czy są w najbliższej przyszłości planowane przyjęcia. Możesz także złożyć cv przez internet, no ale ja tego nie robiłam tylko zanosiłam bezpośrednio :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo