Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak poprawić atmosferę w pracy?
Autor Wiadomość
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
  Wysłany: 2011-12-13, 17:31   Jak poprawić atmosferę w pracy?

mam na swojej biedronce ks.i 5 zks,i one wszystkie zamiast współpracować ze sobą i z kasjerami ciągle toczą ze sobą jakieś ciche wojny,podpieprz....aja się na wzajem,to samo robia z kasjerami ,wszystko robione jest po złości,cała wina za cokolwiek zawsze jest zrzucana na kasjerów ,czegokolwiek brak to znaczy że kasjer puścił przez kasę.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 17:52   

to akurat glupia wymowka :) Ile to sprawdzic kiedy zostalo zamowione, jaki jest stan i sprzedaz :) Nastepnym razem popros, zeby wam to pokazali :)
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-13, 18:01   

a słyszałaś o żle przyjmowanych dostawach?
przypadkiem słyszałam rozmowę kierowniczek,,że jedna żle sprawdziła,to ks najpierw ją op...dzieliła a póżniej powiedziała że zgonimy na kasjerów
motto ks brzmi;nigdy do niczego się nie przyznawać....to też słyszałam na własne uszy
CO MAM Z TĄ WIEDZĄ ZROBIĆ :szczena:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 18:06   

To jest motto nie tylko Twojej KS :) Moze jak beda was znowu gnoic, to rzuc zapytanie, czy przypadkiem cos przy przyjeciu im nie ucieklo, bo niemozliwe zeby kasjerzy ciagle cos puszczali przez kasy, niech sprawdza kamery
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-13, 18:13   

lubię te pracę bo daje mi dużo satysfakcji,dziewczyny sa super,rejonowy też,dużo pracyi mało czasu na głupoty
czasami mam chęć porozmawiać z rejonowym ale gdyby się o tym dowiedziały to nie miałabym życia na sklepie i w mieście też ,bo są okropnie wredne
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-13, 19:45   

Anusia75 skąd ja to znam?? U mnie są 2 takie ZKS. Zmiana z nimi to horror. Najlepiej wtedy siedzieć na 1.
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-13, 19:49   

Jedna jest tylko spoko bardzo wymagająca i pracowita tego samego wymaga od innych ale jest tępiona bo jest po stronie kasjerów
kr ,ks i zks- zawsze wobec nich szczera do bólu co nie zawsze się podoba
z nią na zmianie jest spoko
 
     
Krzysiek24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-13, 20:02   

to i ja sie tu wtrace jest u nas taka młoda stażem zks która tak bardzo chce pokazać jaka ona jest wspaniała a jak dostawe zrobiła to lodówy puste nie nawidze z nia pracować
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-14, 20:35   

hhej
A u nas jest jedna ZKS co konflikty wszystkie rozpoczyna.Gada na kierownictwo pozostałe a do kasjerów jest cmok ,cmok. a zaraz kierownikom gada na kasjerów a dla kierownictwa jest milutka i mówi ze ich wspiera. A praca z nia to mordęga,na zmianie jest chaos,nie umie zorganizować sobie i innym pracy, wiecznie ze wszystkim nie zdąża , a to źle sprawdzi towar a to dok. nie wystawi, a to nie wykona jakiegoś polecenia z raportu.
Raz zgadałyśmy sie wszyscy i wyszło szydło z worka jak to ploty sieje i dołki kopie pod nasza KS i niektórymi kasjerami.próbuje wszystkich skłócic ,to sie wypierała .
inne kierowniczki maja dosc takiej atmosfery i kasjerzy tez ale KS ma miękkie serce i daje jej szanse.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-15, 10:03   

U mnie też jest taka chora atmosfera, ale powoli jakby się zmieniało.
U nas też po inwenturze za braki oskarżono kasjerów, że przepuszczamy na kasie.
Ale my się nie daliśmy i powiedzieliśmy KS, że to nie możliwe, żeby tyle rzeczy klienci wywieźli w wózkach. Okazało się, że kierownicy też źle przyjmowali. Poza tym klienci kradną wynosząc pod kurtką, a nie w wózkach. Nie mówię, że wszyscy kasjerzy zaglądają w każdy wózek. Czasami zagląda i nie widzi, nie wiem, zmęczenie, czy co?
Wiem, że wzięliśmy się w garść, zaczęliśmy też pilnować, jak zastępcy sprawdzają dostawy i jest lepiej.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-15, 21:41   

U nas tez sie poprawiło.Odeszły 3 osoby co robiły zadymy i chaos na sklepie z ta zks co mącić jeszcze próbuje (już teraz mniej bo nie ma popleczników) - dwie kasjerki które mąciły (wszystko im nie odpowiadało-praca grafiki ze stadami palić nie wolno itp. i na L4 chodziły)i ZKS co najwięcej zadymy narobił a prace olewał,knocił.
Z ta co została KS przeprowadziła rozmowę- ostrzeżenie i jest lepiej.Nie ma nerwówki i plotów, które tamte osoby robiły.Sie chętnie do pracy chodzi jak kiedyś :yeah:
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo