Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bartosz
2011-11-04, 11:50
rozmowa rekrutacyjna
Autor Wiadomość
psotylla

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Mazowieckie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-11-02, 20:29   rozmowa rekrutacyjna

witam.

zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do biedroneczki znajdującej się w mazowieckiem. czy w związku z tym, moge mieć choć cichą nadzieję, że mnie zatrudnią ???
(oczywiście prezentując się na tej rozmowie rekrutacyjnej pozytywnie)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-02, 20:42   

Jakby nie chcieli nikogo zatrudniac i nie potrzebowali, to by nie zawracali sobie glowy rekrutacja.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-02, 21:18   

Dziwne pytanie, skoro cie zaprosili na rozmowe to mogą zatrudnic, mogą też nie zatrudnić....
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-02, 22:19   

:yeah:
Blondi86 napisał/a:
Dziwne pytanie, skoro cie zaprosili na rozmowe to mogą zatrudnic, mogą też nie zatrudnić....
:yeah: :yeah:
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-02, 23:39   

no comment :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
psotylla

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Mazowieckie
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-11-03, 00:11   

dobra,temat moze isc do zamkniecia, bo nikt tu nic sensownego nie wniesie, a juz szczegolnie zielonastona widze,ze sie nudzi :em29:
 
     
Zofia Niechcian

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-03, 00:49   

Oj Psotylla :bu: jeszcze nie pracujesz a już twierdzisz,że wszyscy są be..
Jak cię zatrudnią i popracujesz chociaż rok to też będziesz zdziwiona takim pytaniem!
Na takiej rozmowie wcale nie jest tak łatwo-zadają różne dziwne pytania,a prezentacja pozytywna?-zobaczysz Twoje wyobrażenie o takiej rozmowie to nie jest taka łatwa sprawa ;( u nas ostatnio mieli przyjąć 3 osoby a chętnych było 10 osób i przyjęli ale z tej 10 tylko 1 osobę ;( Więc życzę Ci dobrej prezentacji i napisz czy wypadłaś dobrze i jesteś w naszych szeregach :)
 
     
psotylla

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Mazowieckie
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-11-03, 13:01   

dzieki za informacje Zofia, Ty jako jedna z nielicznych cos wniosłaś do tematu. Blondi i Zielona, ze tak się wyrażę, i bez urazy bo to tylko cytat "w dupie były, gówno widziały".

Ja pracowałam kilka lat w lidlu i tam np. jak się szło na rozmowę rekrutacyjną (nie mylić z kwalifikacyjną) to już było 99% szans, że zatrudnią, oczywiście, jeśli tylko na rozmowie wypadło się przynajmniej normalnie, i nei dało plamy totalnej.

Dlatego zadałam to pytanie, bo sami wiecie pewnie jak to w Biedroneczkach wygląda i jesli ktoś ma nic nie wnosić do tematu to lepiej niech się nei udziela, bo nie po to jest to forum, żeby gadać głupoty, ale, żeby pisać coś sensownego. Np. jakie pytania podchwytliwe mogą być na rozmowie itp. Z góry dziekuję za posty wnoszące coś do tematu.
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-03, 15:36   

Ja się może i nie znam ale pracowałem w kilku firmach i zawsze jak byłem wzywany na rozmowę to byłem sam, nie zdarzyło mi się nigdy aby było więcej kandydatów i tu miałem tak samo. głupie w Twoim pytaniu jest to że pytasz czy jeśli dobrze Ci pójdzie rozmowa to czy jest szansa że Cię zatrudnią...
To chyba oczywiste że jeśli im się spodobasz to jest na to szansa, nawet na moje jest to niemalże pewne. Co chwilę zatrudniają nowych pracowników i dziwne gdyby ktoś im przypadł do gustu a oni by go pożegnali... ;/
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-03, 16:26   

[quote="psotylla"]dzieki za informacje Zofia, Ty jako jedna z nielicznych cos wniosłaś do tematu. Blondi i Zielona, ze tak się wyrażę, i bez urazy bo to tylko cytat "w dupie były, gówno widziały".

Napisałyśmy ci prawdę bez ogródek,ale z tobą,jak z dzieckiem,deliiiiiikatnie trzeba....oj,oj,daleko to ty nie zajdziesz,ani w Biedronce,ani w życiu... :szczena:

Blondi,moja Droga,choć,potarzamy się w gówienku.... :rotfl: :rock: :rotfl:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-03, 16:40   

zielonabiedrona... a fuuuj :P :D
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-03, 18:30   

:#)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-03, 20:13   

zielonabiedrona, tak tak tarzajmy sie :D :D :D a kolezanka psotylla, nie dołączy? hehehe
 
     
Czarny Książe 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Brzeg
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-03, 20:34   

Niech któraś z Was Spróbuje przejść rozmowę rekrutacyjną w Centrum Dystrybucyjnym np: na Inspektora ds. Administracyjno - magazynowych, albo na Specjalistę ds. Administracyjno-magazynowych i wtedy będziecie wiedzieć co to głupie i podchwytliwe pytania. :yeah:
 
     
psotylla

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Mazowieckie
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
  Wysłany: 2011-11-04, 04:03   

zielona biedrona, ty sie martw o siebie :) bo to ty w zyciu daleko nie zajdziesz nie potrafiac nic sensownego nawet powiedzieć. a o mnie sie nie martw kurczaczku. nawet małolatko zdania nie potrafisz porządnego ułożyć hehe. zapewne jestes zakompleksionym biednym dziewczątkiem, które się tu wymądrza i panosz na forum, a w prawdziwym życiu jestes pustą osobą, zwykłąbrzydulą i siedzisz cicho jak mysz pod miotłą ;( dałaś tu sobie jakieś zdjęcie żeby się dowartościować, zresztą podobnie jak twoja kumpela blondynka, ale to nic nie da, czuc jad od ciebie na kilometr, po tym jak piszesz widac, ze raczej nic w zyciu nie osiągniesz, chyba, ze sie ogarniesz - w co nie wierzę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo