Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Masło na promocji w Biedronce
Autor Wiadomość
R.Fac 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 1
Wysłany: 2023-01-25, 22:44   Masło na promocji w Biedronce

Dzisiaj moja żona kupiła 3 kostki masła w "promocji". Biedronka w Opolu Osiedle Malinka. Na cenowce dużymi literami była cena w promocji, znaczek, że rzekomo tylko z kartą moja Biedronka nie był na niej widoczny. Przy kasie okazało się, że musi zapłacić normalna cenę, więc od razu przy kasie chciała dokonać zwrotu towaru. Dowiedziała się od kasjerki i kierownika sklepu ( oboje aroganccy,), że nie przyjmują żadnych zwrotów, bo taki mają regulamin. Poprosiła, żeby pokazać konkretny punkt. Okazało się, że regulamin jest wywieszony poza kasami, do tego zastawiony paletami z towarem! Nawet kierownik nie byl w stanie go przeczytac!wie z odleglosci 2 metrów. Powiedzial, ze zwrotu nie przyjmie!!? Wniosek: 1. Biedronka celowo oszukuje klientów. 2. Ich regulamin jest niezgodny z ustawą o ochronie praw konsumenta. Co zrobię: skarga do UOKiK, do Inspekcji Handlowej, rozpowiem wszystkim znajomym, że oszukują klientów i piszę tą opinie. Wcześniej to był sklep często odwiedzany. Teraz z pewnością będą tracić klientów. U konkurencji wszystko jest normalnie i dla klienta. BOJKOTUJĘ BIEDRONKĘ!! Ludzie koniec z oszukiwaniem klientów!!
 
     
mustek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-01-25, 23:27   

R.Fac napisał/a:
Dzisiaj moja żona kupiła 3 kostki masła w "promocji". Biedronka w Opolu Osiedle Malinka. Na cenowce dużymi literami była cena w promocji, znaczek, że rzekomo tylko z kartą moja Biedronka nie był na niej widoczny

Jesteś pewny że żona wzięła dobre mało na promocji ? bo masła są często mylone przez klientów, bo to niebieskie i tamto niebieskie, i z tego wychodzą błędy klientów,

R.Fac napisał/a:
Przy kasie okazało się, że musi zapłacić normalna cenę, więc od razu przy kasie chciała dokonać zwrotu towaru. Dowiedziała się od kasjerki i kierownika sklepu ( oboje aroganccy,), że nie przyjmują żadnych zwrotów, bo taki mają regulamin

Towar chłodniczy nie podlega zwrotowi, takie procedury firmy.

R.Fac napisał/a:
1. Biedronka celowo oszukuje klientów.

Klienci w ogóle nie czytają cenówek, a potem wielkie zaskoczenie, zdziwienie dlaczego nie weszla mi promocja. No bo jak się nie czyta to tak się to kończy, a czytanie nie boli, i zdaje się że ucza go w przedszkolu
 
     
Kubtt 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Wrz 2022
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-01-25, 23:35   

Co ludzie mają z tym masłem, że tak głupieją i to o parę złotych.

Na każdej cenówce pomarańczowej jest adnotacja o karcie MB. W każdej ulotce reklamowej i w aplikacji.
Wszędzie. Jeżeli etykieta cenowa jest prawidłowa, to nie jest to wina sklepu. Dodatkowo, nie można robić zwrotu na tego typu produkty (mięso, chłodnia, itp.).

Czytać, czytać i jeszcze raz czytać.

Pracownicy zachowałi się prawidłowo.
 
     
~mik09 

Stanowisko:
magazynier

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-01-26, 02:37   

R.Fac napisał/a:
Ich regulamin jest niezgodny z ustawą o ochronie praw konsumenta.

Czy może Pan rozwinąć wątek?
 
     
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-01-26, 11:18   

Zenada Masło Polskie zawsze jest w promce z kartą MB Trzeba mieć oczy szeroko otwarte ,albo przychodzić z lupką Winna jest tylko Twoja żona Dobrze że masła nie przyjeli bo ja pózniej takiego masła wymiętolonego bym nie chciała kupić
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-01-27, 17:06   

R.Fac, przeczytaj jakie towary podlegają zwrotowi. Prawa konsumenta się kłaniają.
Jeśli cenówka wisiała a ktoś nie przeczytał jej no to cóż kogo wina?
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
kim254 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Paź 2022
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-01-27, 17:15   

R.Fac, na cenówce jest nawet obrazek karty, także osoby które nie doczytają to i tak widzą rysunek a jeśli i tego nie widzą to już nie jest wina pracowników tylko i wyłącznie żony
 
     
~Malacay 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-01-27, 18:43   Re: Masło na promocji w Biedronce

R.Fac napisał/a:
Dzisiaj moja żona kupiła 3 kostki masła w "promocji". Biedronka w Opolu Osiedle Malinka. Na cenowce dużymi literami była cena w promocji, znaczek, że rzekomo tylko z kartą moja Biedronka nie był na niej widoczny. Przy kasie okazało się, że musi zapłacić normalna cenę, więc od razu przy kasie chciała dokonać zwrotu towaru. Dowiedziała się od kasjerki i kierownika sklepu ( oboje aroganccy,), że nie przyjmują żadnych zwrotów, bo taki mają regulamin. Poprosiła, żeby pokazać konkretny punkt. Okazało się, że regulamin jest wywieszony poza kasami, do tego zastawiony paletami z towarem! Nawet kierownik nie byl w stanie go przeczytac!wie z odleglosci 2 metrów. Powiedzial, ze zwrotu nie przyjmie!!? Wniosek: 1. Biedronka celowo oszukuje klientów. 2. Ich regulamin jest niezgodny z ustawą o ochronie praw konsumenta. Co zrobię: skarga do UOKiK, do Inspekcji Handlowej, rozpowiem wszystkim znajomym, że oszukują klientów i piszę tą opinie. Wcześniej to był sklep często odwiedzany. Teraz z pewnością będą tracić klientów. U konkurencji wszystko jest normalnie i dla klienta. BOJKOTUJĘ BIEDRONKĘ!! Ludzie koniec z oszukiwaniem klientów!!


Nie wiadomo jak długo chodziłeś z tym masłem. Po co mamy je przyjąć do zwrotu? Żeby zatruć innych? Żeby wyrzucić? Nie, to Twój błąd i Twojej żony że nie umiecie czytać ze zrozumieniem etykiet.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo