Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
awans na zastępcę kierownika
Autor Wiadomość
Alarana 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 10 Gru 2017
Posty: 9
Wysłany: 2022-11-30, 14:32   awans na zastępcę kierownika

Czy opłaca się awansować na zastępcę kierownika?? oraz czy mogą mnie zmusić do awansu?? pracuje 5 lat i chcą mnie wydelegować do Biedronki 20 km dalej, czas dojazdu + 30min więc dziennie godzina wyjęta z życia, koszty + 50zł do aktualnych wydatków. Podobno nadaje się idealnie i niby będę zarabiać około 500 zł więcej, ale nie dostałam jeszcze konkretnej oferty z wynagrodzeniem... naprawdę zarabia tyle ZKS? narazie tylko mój kierownik ustalił z SOM że to ja mam awansować i zostać przeniesiona do innej Biedronki i to tak w sumie bez mojej zgody, bo ja sama jeszcze nie wiem...
  Ocena JMP: 6/10
     
rafaelo23 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-11-30, 17:14   

W moim regionie ZKS ma 3950 zł podstawy. Awansowałem z ssk po roku.
Czy było warto ? Nie.
Obowiązków doszło więcej, odpowiedzialności też, stresu ogrom a kasa nie wiele wyższa niż ssk.
 
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-11-30, 17:33   

Jeśli masz dojeżdżać to tylko na tym stracisz. Raz że czas. Dwa pieniądze za paliwo.
Mówię Tobie to z doświadczenia bo dojeżdżałem 4 lata, a znam osobę która dojeżdża obecnie 30 km i tylko czeka aż zwolni się miejsce bliżej
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-11-30, 22:44   

Alarana, tak warto dla własnego rozwoju, rozwoju swoich kompetencji i umiejętności oraz sprawdzeniu się na takim stanowisku.
Chyba że te troszkę większe koszty są dla ciebie ważniejsze niż rozwój osobisty to masz odpowiedź.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Alarana 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 10 Gru 2017
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-11-30, 23:38   

Dzękuje za odpowiedzi, a czy mogą mnie zmusić do awansu? wiem dobrze jak wyglada praca ZKS tylko nie wiedzialam ze roznica przy wyplacie to jest az 500 zl (minus 50/100 zl na dojazdy), czyli niby 400zl na czysto bym zarabiala wiecej. Najbardziej mnie boli 30min czasu więcej na dojazd bo już teraz dojeżdzam prawie godzine i to 2h wyjęte z życia każdego dnia na same dojazdy, po delegacji będą to 3h... to jest główny powód dlaczego nie chce awansować i będę wdzięczna jeśli ktoś mnie poratuje jakąś wskazówką co zrobić żeby mnie nie wrobili w awans i delegacje na inną Biedronke. Czytałam na forum że mogą mnie delegować na dowolną Biedronke to prawda? Jak to jest z awansem? musze sie zgodzic na awans?
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-01, 01:30   

Alarana, nikt nie może Cię zmusić do awansu . Jeśli chodzi o przeniesienie na inną biedronkę , jeśli jest to inny sklep w tym samym mieście , to mogą , jeżeli sklep jest w innej miejscowości , to musisz się zgodzić na takie przeniesienie .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-01, 02:37   

Alarana, jeśli nie chcesz awansować to nie awansujesz pracodawca nie może cię zmusić do awansu jednak pracodawca może cię zmusić do delegacji. Delegacja a przeniesienie to są dwa rożne skrajnie odmienne pojęcia. Możesz odmówić delegacji tylko w kilku przypadkach jeśli wykażesz że taka delegacja narusza normy współżycia społecznego lub tylko w przypadku posiadania dzieci albo gdy pracownik jest w ciąży pracodawca bez jego zgody nie może go wysłać w delegację. Jeśli odmówisz delegacji pracodawca może cię zwolnić dyscyplinarnie.
Pamiętaj że z delegacją wiążą się pewne koszta finansowe dla pracodawcy (dieta, opłata dojazdu, opłata zakwaterowania itd.) Wedle KPP delegacja nie powinna trwać dłużej niż 3 miesiące.
Jeśli chodzi o zarobki zks jeśli wpada premia to różnica jest znacznie większa niż te 500zł...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-01, 13:18   

Nie warto
 
 
     
~Malacay 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 35
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-03, 02:20   

Awansowałem z SSK na zastępcę i żałuję. Bez premii wypłata gorsza niż SSK :-! A premia teraz to ich widzimisię. Nie opłaca się teraz awansować :cry:

Nie mówiąc oczywiście że masz więcej na głowie i większą odpowiedzialność. Szukam okazji byle czmychnąć do nowej roboty. Odradzam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo