Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wiem czy warto
Autor Wiadomość
forresty 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-05-24, 09:24   Nie wiem czy warto

Muszę znaleźć jakąś pracę. Przez kilka lat pracowałem we własnej firmie rodzinnej gdzie zajmowałem się zaopatrzeniem sklepów spożywczych - czyli zakup, załadunek rozładunek, dbałość o porządek na magazynie. Nie miałem jednak kontaktu bezpośrednio z klientami i kasą. O ile pracę przy towarze w Biedrze to bez problemu bym ogarnął to kasy się boję a zwłaszcza zrobienia jakiegoś manka. Akurat jest oferta w sąsiednim mieście w Biedronce i tak się zastanawiam czy z tego nie skorzystać. Niestety we własnym zawodzie w okolicy nie znajde pracy a coś robić trzeba. Ogólnie lubię pracę przy towarze, ale kasa mnie trochę przeraża.
Oni jakoś przeszkalają przy pracy na kasie i czy to ustrojstwo w ogóle jest trudne w obsłudze? Oni co do zasady mają ozusowane umowy czy przyjmują na umowę - zlecenie czy to zależy od sklepu?
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-24, 10:58   

Obecnie Biedronka nie robi problemów jeśli chcesz pracować tylko na sklepie (bez obsługi kasy).
Warto podejść do sklepu w którym chcesz pracować i pogadać z kierownikiem jakie warunki by Cię interesowały. Może akurat będzie zainteresowany.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-24, 11:18   

Biurowa napisał/a:
Obecnie Biedronka nie robi problemów jeśli chcesz pracować tylko na sklepie (bez obsługi kasy).
Warto podejść do sklepu w którym chcesz pracować i pogadać z kierownikiem jakie warunki by Cię interesowały. Może akurat będzie zainteresowany.


Oczywiście, że robi jak chciałem zatrudnić się tylko na sklep bez kasy to możliwość była tylko na nocki
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-24, 11:19   Re: Nie wiem czy warto

forresty napisał/a:
Muszę znaleźć jakąś pracę. Przez kilka lat pracowałem we własnej firmie rodzinnej gdzie zajmowałem się zaopatrzeniem sklepów spożywczych - czyli zakup, załadunek rozładunek, dbałość o porządek na magazynie. Nie miałem jednak kontaktu bezpośrednio z klientami i kasą. O ile pracę przy towarze w Biedrze to bez problemu bym ogarnął to kasy się boję a zwłaszcza zrobienia jakiegoś manka. Akurat jest oferta w sąsiednim mieście w Biedronce i tak się zastanawiam czy z tego nie skorzystać. Niestety we własnym zawodzie w okolicy nie znajde pracy a coś robić trzeba. Ogólnie lubię pracę przy towarze, ale kasa mnie trochę przeraża.
Oni jakoś przeszkalają przy pracy na kasie i czy to ustrojstwo w ogóle jest trudne w obsłudze? Oni co do zasady mają ozusowane umowy czy przyjmują na umowę - zlecenie czy to zależy od sklepu?


Kasa jest prosta. Najgorzej no chyba że ktoś ma wybitną pamięć - jest z kodami kasowymi. A zwłaszcza jak informatycy coś przeprogramują albo dadzą długi 13-cyfrowy na coś prostego.
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-24, 11:59   

forresty, kasa to pikus, najwiekszy ciemnoty nawet daja rade, trzeba byc mocno zdolnym inaczej zeby nie ogarnac kasy. Kody z czasem same wchodza do glowy,no i ja to traktuje jako odpoczynek od harowy na sklepie takie20min na kasie. Powiedziala bym ze praca przy towarze jest trudniejsza i bardziej odpowiedzialna. Oproznic magazyn przed dostawa, wstawienie betonow, standow, wylozenie non food, akcji food to jest mega wyzwanie czesto bo nie ma miejsca a trzeba to wcisnac na sklep. Odpiek to czarna dziura hehe
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
~Pey-Pey 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 33
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-29, 22:35   

u8t3io3p napisał/a:
Biurowa napisał/a:
Obecnie Biedronka nie robi problemów jeśli chcesz pracować tylko na sklepie (bez obsługi kasy).
Warto podejść do sklepu w którym chcesz pracować i pogadać z kierownikiem jakie warunki by Cię interesowały. Może akurat będzie zainteresowany.


Oczywiście, że robi jak chciałem zatrudnić się tylko na sklep bez kasy to możliwość była tylko na nocki


Być może jest u Cb zapotrzebowanie na wykładanie towaru w nocy gdzie zazwyczaj trzeba pomóc przy dostawie. ;-)
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-30, 21:37   

Pey-Pey napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
Biurowa napisał/a:
Obecnie Biedronka nie robi problemów jeśli chcesz pracować tylko na sklepie (bez obsługi kasy).
Warto podejść do sklepu w którym chcesz pracować i pogadać z kierownikiem jakie warunki by Cię interesowały. Może akurat będzie zainteresowany.


Oczywiście, że robi jak chciałem zatrudnić się tylko na sklep bez kasy to możliwość była tylko na nocki


Być może jest u Cb zapotrzebowanie na wykładanie towaru w nocy gdzie zazwyczaj trzeba pomóc przy dostawie. ;-)


nie wiem czy wiesz,ale dostawe mozna rozladowywac rowniez w dzien :-D
 
     
~Pey-Pey 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 33
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-02, 18:40   

Jeżeli pracujesz na sklepie, który wyrabia się z całą dostawą, fejsowaniem i raportem handlowym w ciągu dnia by następnego o godzinie 7:00 sklep był przygotowany do handlu to faktycznie hm... Dlaczego Ci proponują prace tylko w nocy? Ciekawe.... :-)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-03, 07:56   

Nie wiem, czy warto.... A kto ma wiedzieć? Zatrudnij się, sprawdź i się przekonaj. Kto ma wiedzieć, czy taka praca będzie Ci odpowiadać? Umowa o pracę, to nie cyrograf...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-03, 16:56   

Pey-Pey napisał/a:
Jeżeli pracujesz na sklepie, który wyrabia się z całą dostawą, fejsowaniem i raportem handlowym w ciągu dnia by następnego o godzinie 7:00 sklep był przygotowany do handlu to faktycznie hm... Dlaczego Ci proponują prace tylko w nocy? Ciekawe.... :-)



zaskocze cie, nie kazdy sklep ma nocke i dawalismy rade bez nocek z dostawa o 18, czasem zostawal mix dla 1 zmiany
 
     
Karina9411 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2017
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-17, 18:16   

Nie znalazłam wątku to może tutaj ktoś mi odpowie :) zamierzam wrócić do biedronki na stanowisko sprzedawca kasjer jeżeli mnie przyjmą z powrotem 😉 jaka jest teraz stawka? Cały etat, Wrocław? Czytałam że zmieniła się premia za obecność, to też jak to teraz dokładnie wygląda
Dziękuję za ewentualną pomoc 😄
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-08-18, 07:00   

Karina9411, jak chcesz to wrócić to ciesz się jak Cię przyjmą. Dostaniesz tak jak będziesz miała w umowie. Premie się nie zmieniły.POzdrawiam
_________________
cvb83
 
     
~Donia32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Sie 2021
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-11-29, 11:35   

Też chciałabym wiedzieć, jaka jest obecnie stawka.
 
     
Kryptoniczek12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Gru 2021
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-12-28, 11:55   

Nie polecam tej pracy. Przeziębiłam się napisałam do kierowniczki że nie będzie mnie a ona odpisała mi czy to jest żart. Żartem to jest ona i ta praca
  Ocena JMP: 4/10
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-12-28, 13:02   

Donia32 napisał/a:
Też chciałabym wiedzieć, jaka jest obecnie stawka.

to zależy od miasta
Kryptoniczek12 napisał/a:
Nie polecam tej pracy. Przeziębiłam się napisałam do kierowniczki że nie będzie mnie a ona odpisała mi czy to jest żart. Żartem to jest ona i ta praca

może w tym czasie jeszcze ktoś jej napisał, że nie przyjdzie :-D
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo