Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie do innej biedronki/ podwyższenie etat
Autor Wiadomość
qlaque2 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 3
  Wysłany: 2021-10-29, 17:14   Przeniesienie do innej biedronki/ podwyższenie etat

Witam, chciałabym sie zapytać, ze względu na to, ze jestem na 3/4 etacie i za kilka miesięcy kończy mi sie umowa to chciałabym otrzymać cała umowę i zawsze jak pytam o to kierownika to ucieka z tematem. Juz raz mialam zostać przeniesiona na cały etat do innego sklepu, przeniesiona moja znajoma która poleciła mi abym zapytała kierownika rejonu czy jest możliwość podwyższenia mi etatu bo każda rozmowa z kierownikiem sklepu kończy sie gadka, ze nie wolno i tak dalej, ale mało w to wierze..W przyszłym miesiącu odchodzi kilka osób ze sklepu do którego chciałabym zostać przeniesiona, ale na cały etat dlatego nie wiem w jaki sposób mogłabym zapytać, bo wiem, ze kierownik sklepu nie bedzie zadowolony jak sie dowie, ze sama cos probowalam porozmawiać.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-10-29, 17:56   

qlaque2, walcz o swoje jak Twój kierownik kręci. To normalna droga służbowa i już. Pokazujesz że Ci zależy a teraz to b. ważne bo znowu jest rynek pracownika. Powodzenia :)
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2021-10-31, 09:50   

CVB83, gdzie Ty mieszkasz, że dla Ciebie jest rynek pracownika? Polska to nie tylko Warszawka, a są takie pipiduwy, gdzie nigdy w pracy nie można było przebierać...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-10-31, 10:31   

Larrikol, a już myślałam że mi odpuściłaś :boks: a tu zobacz...same tuzy coś do mnie mają :buu: bo i waffen też :cry: Może byś podpowiedziała koleżance co ma robić...ale nie trzeba przywalić a skoro tak to po pierwsze zadbaj o ortografię/ nie wypada aby moderator nie widział różnicy między ''U'' a '' Ó''
po drugie https://www.pulshr.pl/pra...e-byl-tak-silny
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2021-10-31, 14:09   

CVB83, Ty jesteś po prostu zbyt przewrażliwiona... Normalnie napisałam, że są miejsca w Polsce, w których niezależnie od ogólnej sytuacji w kraju, o pracę jest trudno. Dodatkowo mało kto ma doświadczenie, wykształcenie, które może w tym pomóc, więc takie sugerowanie "idź po swoje, a jak sie nie uda to se znajdziesz inną pracę" często można wsadzić sobie w d****.

Ps. Dziękuję za radę, co wypada, a co nie... wezme sobie do serca xD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo