Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Razem zadbajmy o zdrowie - kupony na bezpłatne badania
Autor Wiadomość
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
Wysłany: 2020-06-01, 10:45   Razem zadbajmy o zdrowie - kupony na bezpłatne badania

Witajcie,
czy w tym roku też można skorzystać z badań w ramach programu "Razem zadbajmy o zdrowie" ?

Logując się na stronę dlanaswjm.pl wyświetalają się okienka z komunikatami o akcji, natomiast wchodząc w Mój Profil w dział Wiadomości jest tak tylko info o akcjach z 2018 i 2019, nic na temat tegorocznej.

Poszłam do placówki, która jest wyszczególniona na stronie jako partner Luxmedu i tam Panie pielęgniarki nic o akcji nie wiedzą...
Wspominały, że owszem w zeszłym roku była, ale w tym nie dostały żadnej informacji.

Moja przełożona twierdzi, że przyszedł w tym roku mail do biura, że akcja ma miejsce i mamy sobie wydrukować kupony z internetu.

Czeski film, nikt, nic nie wie... :help:
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-01, 11:11   

Biurowa, Ja oczywiście wierząc naiwnie w aktualności na naszej stronie i fakt wyświetlania się najpierw okienka o tych badaniach też weszłam na stronę i byłam lekko zdziwiona że są te same co w zeszłym roku. Dopiero tak jak TY po wczytaniu wyszło że to z zeszłego roku. Co będzie dalej nie wiadomo covid zatrzymał wszystko w służbie zdrowia.
_________________
cvb83
 
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-01, 18:27   Re: Razem zadbajmy o zdrowie - kupony na bezpłatne badania

Biurowa napisał/a:
Witajcie,
czy w tym roku też można skorzystać z badań w ramach programu "Razem zadbajmy o zdrowie" ?

Logując się na stronę dlanaswjm.pl wyświetalają się okienka z komunikatami o akcji, natomiast wchodząc w Mój Profil w dział Wiadomości jest tak tylko info o akcjach z 2018 i 2019, nic na temat tegorocznej.

Poszłam do placówki, która jest wyszczególniona na stronie jako partner Luxmedu i tam Panie pielęgniarki nic o akcji nie wiedzą...
Wspominały, że owszem w zeszłym roku była, ale w tym nie dostały żadnej informacji.

Moja przełożona twierdzi, że przyszedł w tym roku mail do biura, że akcja ma miejsce i mamy sobie wydrukować kupony z internetu.



Czeski film, nikt, nic nie wie... :help:


W tym roku nie ma przez epidemie
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-01, 20:08   

Debesciak, skąd ta wiedza?U mnie cisza a mam dosyć dzwonienia do firmy
_________________
cvb83
 
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-02, 12:33   

CVB83 napisał/a:
Debesciak, skąd ta wiedza?U mnie cisza a mam dosyć dzwonienia do firmy



Bo to oczywiste. Ledwo idzie dostać się o zdolność do pracy, a co dopiero na jakieś badania
 
     
~Graża

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-03, 03:32   

Ledwo idzie dostać się w ogóle do lekarza. Wątpię żeby w tym roku to uruchomili.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-03, 13:38   

Graża, Faktycznie jest b. żle ale z badaniami etc na NFZ my jesteśmy w komercyjnych spółdzielniach? Może ruszy?
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo