Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowy pracownik
Autor Wiadomość
kasiorka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lut 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-02-09, 20:17   nowy pracownik

dzień dobry witam wszystkich. Jestem nowym pracownikiem i mam pytanie po jakim czasie można założyć konto na dlanaswjm.pl ? w chwili obecnej podczas próby założenia konta wyświetla się komunikat błędny SAP lub pesel. Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
     
~Frugi 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 27
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-09, 20:45   

Skoro jesteś nowym pracownikiem to podstawowe pytanie brzmi czy został Ci już nadany numer SAP czy w grafiku przy swoim nazwisku masz dalej np.: TMP00099. Jeżeli tak to musisz poczekać jak zostanie nadany Ci 8-cyfrowy numer bez TMP na początku.
 
     
kasiorka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lut 2017
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-09, 21:16   

Dziękuję za odpowiedź. Mam już numer SAP który zmienił się z TMP.... na 2....... :) i mimo wszystko nie mogę założyć konta. Oczywiście jako nowy pracownik mam wiele pytań lecz moi ks i zks nie za bardzo się kwapią by na nie odpowiadać czy sami coś wyjaśniać w kwestiach socjalnych itp.:(
Słyszałam od pracujących koleżanek o karcie którą niby powinnam dostać, jeśli tak to nawet nie wiem po jakim czasie mi przysługuje. oddawałam jakieś oświadczenie o dochodach i żeby nie koleżanki nawet nie wiedziałabym w jakim celu. Normalnie ARMAGIEDON :D :D
 
     
~Frugi 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-09, 21:30   

W takim razie powinnaś bez problemu móc się tam zarejestrować. Jeżeli dalej będziesz miała problemy to wejdź tutaj >> https://dlanaswjm.pl/rejestracja/kontakt i napisz do nich maila w tej sprawie. Jeżeli chodzi o kartkę to tak powinnaś ją dostać, chyba, że kierownictwo w chwili obecnej nie ma jej na stanie. Powinni mieć, bo karty przedpłacowe można zamawiać co miesiąc z rzeczami biurowymi. Upomnij się o to, bo jeżeli firma zafunduje nam jakąś nagrodę lub bony na te jakże cudowne karty to może Cię ten podarunek ominąć.
 
     
@xxx2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 110
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-10, 04:59   

kasiorka, w tej chwili to chyba każdy ma problem zeby zalogowac/zarejestrowac się. Kilka dni temu normalnie sie logowałam teraz wyskakuje błędny login lub hasło
 
     
kasiorka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lut 2017
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-11, 19:47   

Dziękuję za informacje. Niestety nawet przez formularz kontaktowy nie udaje się zgłosić problemu gdyż odrzuca i pojawia się błąd wysłania e-mail. Trudno będę próbować w późniejszym czasie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo