Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłamstwo-Prowokacja w pracy
Autor Wiadomość
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-28, 20:24   

Niektórzy myślą, że wyrobią sobie w ten sposób plecy. I faktycznie niektórzy z kierownictwa cenią donoszenie, a inni je ganią.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-28, 20:28   

Flapjack, krótki żywot takich osób :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-28, 20:45   

U nas dobrze, a nawet bardzo dobrze się miewają, jedna nawet o mało nie awansowała na ZKS, ale 2 spoko kierowników zaprotestowało. Niech sobie donoszą, ale muszą mieć świadomość tego, że niektórzy się do takich osób nie odezwą.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-29, 09:10   

U mnie jest taka osoba, która donosi na tych "wybranych" i ja też jestem ten "wybrany" >:D bardzo lubi donosić na mnie kiedy jestem na magazynie i przestawiam palety, układam je stoję oparty o belownicę wtedy kiedy ta prasuje kartony :D śmiech na sali wg mnie ale tej osobie to rzeczywiście pomaga podnosić morale. Jest grupa kilku ludzi na których też donosi mniej więcej na to samo co na mnie, ale na pozostałych, na których donosi to faktycznie nic nie robią. Dodam jeszcze to, że ta osoba czując się bezkarna i myśląc, że KS lub ZKS ją cenią za donosicielstwo, nie reaguje na dzwonki na kasę bo zawsze jest praca, której ta osoba nie może przerwać. Zupełnie inaczej sprawa wygląda jeżeli jest dużo palet do rozłożenia wtedy siedzi tylko na kasie a na sklepie niczego nie dotknie i oczywiście standardowo co (średnio) pół godziny przerwa na papierosa.
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
biedroneczka79

Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-06, 21:36   

witam co z zrobic w tej sprawie a jest ciezka bo psychika wysiada jak zk przez osiem godzin siedzi w biurze a drobnej budowy kobiecie kaze przekładac stosy bananów albo 5 litrowe wody bo jemu sie niechce albo gorzej jak wiemy ze mamy planowane z nim zmiane to zyc sie odechciewa jego praca polega na trzymaniu reki w kieszeni druga jest przyklejony non stoper do telefonu i studiowaniu komputera pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-06, 23:52   

biedroneczka79 napisał/a:
witam co z zrobic w tej sprawie a jest ciezka bo psychika wysiada jak zk przez osiem godzin siedzi w biurze a drobnej budowy kobiecie kaze przekładac stosy bananów albo 5 litrowe wody bo jemu sie niechce albo gorzej jak wiemy ze mamy planowane z nim zmiane to zyc sie odechciewa jego praca polega na trzymaniu reki w kieszeni druga jest przyklejony non stoper do telefonu i studiowaniu komputera pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To, że praca kierownictwa wiąże się z pracą w biurze to nie nowość, ale bez przesady całą dniówkę. Pomóc może rozmowa z KS/KR (Jeśli są wporzo ?) bądź BOP lub odetchnąć od Niego i się przenieść na inny sklep :)
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-07, 17:29   

Dokładnie jak pisze Biedronek On, :D ZK ma tak samo obowiązki jak kasjer + kierownicze sprawy, więc porozmawiaj z KR. DObrze by było jakbyście mieli w biurze kamere, wtedy już całkiem będzie ugotowany :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedroneczka79

Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-07, 21:35   

dzięki mamy kamerę gorsze jest to ze on się mści na nas
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-07, 21:53   

biedroneczka79, to jest do czasu ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-12, 10:31   

oczywiście zks jak i ks powinni pracować fizycznie na sklepie... jednak są takie dni że po za biurowymi sprawami na nic już nam nie starcza czasu, ja jestem takim KS który woli zapieprzać na sklepie niż siedzieć w tym posranym biurze, no ale porządek w papierach musi być...
ale nie jest to realne by przez cały miesiąc pracy nie wychodzić na sklep tylko w biurze siedzieć :P
  Ocena JMP: 10/10
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-12, 11:56   

Jest realne znam ks który palcem nie tknie na sklepie.
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-12, 12:23   

Też takiego miałam.Wyleciał.A więc wszystko jest do czasu.
 
     
biedroneczka79

Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-12, 19:01   

ok wszystko wszystkim ale my kasjerzy nie jestesmy robotami mało tego bylismy zgrana paczka a przez jednego co mu sie pracowac nie chce i liczy na awans to do apracy nam sie nie chce przychodzic a musimy bo pracowac trzeba wszedzie a on tylko sie wymiguje i chusteczki higieniczne układa zamiast pomóc przy noszeniu kartonów z bananami
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-13, 00:26   

biedroneczka79, zgłoś to kr :boks:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedroneczka79

Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-04-13, 10:00   

łĂatwo powiedziec trudniej zrobic a prace trzeba szanowac boimy sie ale musimy zadziałac bo zle to moze sie skończyc dzieki za dodanie otuchy pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo