Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strach się bać...
Autor Wiadomość
Moi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-01, 21:45   

Hejka!
Pierwszy dzień za mną. :em29: Było wg standardu, rano od 6 do 12 czytanie książek, książeczek itp., potem dostałam gustowne ubranko ;) , a po podpisaniu umowy z KR i po jego zniknięciu poszłam na sklep, dziewczyny fantastyczne, roboty po kokardę, ale było ok. Mam nadzieję, że tak zostanie, na razie kasy jeszcze nie miałam okazji zaliczyć i chyba jej się najbardziej teraz obawiam.
Pozdrawiam wszystkich. :pa1:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-01, 21:51   

Do kasy wg. procedur to jeszcze trochę . Grunt to uśmiech i pozytywne nastawienie :) będzie dobrze :yeah:
 
     
~Natalia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2014
Posty: 53
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-01, 22:00   

Moi,
No to grauluje radości z pierwszego dnia w pracy.Oby takie były wszystkie.Tego życze ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-01, 22:04   

Super pierwsze koty za płoty ;) najważniejsze pierwsze wrażenie ale po poście widzę ze pozytywne
Powodzenia :)
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-01, 22:20   

Moi napisał/a:
Hejka!
Pierwszy dzień za mną. :em29: Było wg standardu, rano od 6 do 12 czytanie książek, książeczek itp., potem dostałam gustowne ubranko ;) , a po podpisaniu umowy z KR i po jego zniknięciu poszłam na sklep, dziewczyny fantastyczne, roboty po kokardę, ale było ok. Mam nadzieję, że tak zostanie, na razie kasy jeszcze nie miałam okazji zaliczyć i chyba jej się najbardziej teraz obawiam.
Pozdrawiam wszystkich. :pa1:


No proszę jaka miła sielanka :P pogratulować. Tylko się nie chwal że na tym forum siedzisz, kr może nie być już taki miły :nie:
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-03, 01:14   

wreszcie ktoś zadowolony :)
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Moi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-07, 18:56   

Można powiedzieć, że pierwszy tydzień mam odfajkowany.

Źle nie jest, przede wszystkim ekipa z małym wyjątkiem jest fajna (przynajmniej ta z którą miałam do czynienia), tylko zastanawia mnie fakt po jaką cholerę procedury oraz magiczna książeczka. Na kasie siedziałam już 3 dnia pracy. Weekend miałam wolny więc zaczęłam wczytywać się w biblię biedronkową i doszłam do wniosku, że jak jakiś klient będzie chciał pomocy w znalezieniu towaru to nic z tego, bo ja nie miałam okazji spokojnie pooglądać co na półkach piszczy (jutro pojadę wcześniej i zrobię wycieczkę po sklepie), następna rzecz, kody PLU, teoretycznie powinnam je dostać od przełożonego, nic z tego, gdyby nie forum, byłabym w ciemnej D...., inna sprawa Rejonowy po stokroć powtarzał, że towar ma być, taki jaki bym sama kupiła, no niestety to też nie wygląda tak różowo. :( Cóż życie, wiem, że każdy orze jak może, ale czasami przydałoby się trochę rozsądku, ale może malkontent jestem, więc zacisnę zęby i do przodu.
Pozdrawiam ;)
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-07, 21:58   

Obyś się zorientowała jak są ustawione grupy towarowe, a później pójdzie jak z płatka ;) Dasz radę, powodzenia :)
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-07, 22:05   

Moi napisał/a:
Można powiedzieć, że pierwszy tydzień mam odfajkowany.

Źle nie jest, przede wszystkim ekipa z małym wyjątkiem jest fajna (przynajmniej ta z którą miałam do czynienia), tylko zastanawia mnie fakt po jaką cholerę procedury oraz magiczna książeczka. Na kasie siedziałam już 3 dnia pracy. Weekend miałam wolny więc zaczęłam wczytywać się w biblię biedronkową i doszłam do wniosku, że jak jakiś klient będzie chciał pomocy w znalezieniu towaru to nic z tego, bo ja nie miałam okazji spokojnie pooglądać co na półkach piszczy (jutro pojadę wcześniej i zrobię wycieczkę po sklepie), następna rzecz, kody PLU, teoretycznie powinnam je dostać od przełożonego, nic z tego, gdyby nie forum, byłabym w ciemnej D...., inna sprawa Rejonowy po stokroć powtarzał, że towar ma być, taki jaki bym sama kupiła, no niestety to też nie wygląda tak różowo. :( Cóż życie, wiem, że każdy orze jak może, ale czasami przydałoby się trochę rozsądku, ale może malkontent jestem, więc zacisnę zęby i do przodu.
Pozdrawiam ;)


w pewnych kwestiach jest tylko teoria w 99 % teoria i praktyka :D tu jest Polska tu się kombinuje :)
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Moi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-08, 06:58   

brodacz1989 napisał/a:

w pewnych kwestiach jest tylko teoria w 99 % teoria i praktyka :D tu jest Polska tu się kombinuje :)

No właśnie. :( A ja starej daty jestem i nie rozumiem tego. :nie:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-08, 10:20   

A czego nie rozumiesz ?
 
     
Moi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-08, 10:46   

Że to Polska, a właściwie polska właśnie. :(
 
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-08, 10:57   

Popracujesz dłużej to zobaczysz jeszcze wiele zadziwiających rzeczy. Bądź pozytywnie zakręcona to będzie Ci lżej to ogarniać :D
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-08, 11:04   

fruzia jesteś dla mnie jak prezent na mikołajki :D WITAJ :D

[ Dodano: 2014-12-08, 11:18 ]
...sorki :) ale musiałam wyrazić swoją radość :)
 
     
Moi
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 21:50   

Słuchajcie, a jak długo zwyczajowo nosi się plakietkę "Uczę się"?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo