Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
JAK TAM U WAS JEST
Autor Wiadomość
Pacikowski

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: 2014-05-27, 14:56   JAK TAM U WAS JEST

Heja.Chciałbym się nieco dowiedzieć jak wygląda praca w Biedronce.Sam pracuję już w jednej z polskich sieci marketów przez pewien czas i zastanawiam się ostatnio nad zmianą pracy ze względu na kasę.Okazuje się żę największe zarobki w handlu oferują dyskonty-właśnie biedrona i lidl-ale do rzeczy chciałbym żebyście szczerze i BEZ ŚCIEMY napisali jak naprawdę wygląda praca w biedronce i czy jest w wielu aspektach praca wymagająca.Proszę odpiszcze mi w punktach według poniższego schamtu:

1.Zarobki-podobno kasjer razem z premią zarabia w biedronce bez problemu 1700-1800 zł-chodzi mi o duże miasta wojewódzkie-jeżeli rzeczywiście tak jest to jest to dobra kasa-u mnie w robocie dostaję na rekę z premią 1530-1600 zeta ale UWAGA-to jest pensja w której wliczone jest już 10 nadgodzin i to w porze nocnej które są płatne 100%(podówjnie) zatem za same nadgodziny dostaję 160 zł miesięcznie netto-jak nietrudno policzyć bez nadgodzin zarobiłbym jakieś 1370-1450 zł-a tu jest kiepska pensja w porównaniu do waszej

2.Nadgodziny-słyszałem że w was bardzo pilnują żeby pracownicy nie mieli żadnych nadgodzin-po 8 godzinach macie wszystko pierdyknąć i wyjść z roboty-resztę dokończy kolejna zmiana albo dokończą sobie jutro rano-czy to prawda? u nas druga zmiana zawsze zostaje kilkadziesąt minut dłużej-trzeba posprzątać sklep i trochę ogarnąć i jest to zrozumiałe.

3.Rygor i wymagania- u mnie na sklepie ludzie mówią że praca tu jest ciężka i kierownictwo jest wymagające-wiecie co G....WNO prawda :D. Większość osób u mnie w sklepie pracuje w spokojnym tempie-nie śpieszy się,kierownik ich nie pogania,jak czegoś nie zdążą zrobić-trudno zostaje rozgrzebane.Pracownicy obsługują wolno i im się nie śpieszy-nawet jak są kolejki a szczerze mówiąc powinni się bardziej sprężyć.Jeżeli chodzi o nastawienie do klienta-wiadomo trzeba być miłym-miłym w dość dowolny sposób -nie trzba jak u was mówić jakiś głupich formułek dziękuję zapraszam ponownie-można powiedzeić dzieńdobry i dowidzenia,można proszę co podać,można samo dziekuję i też będzie ok-chodż teoretycznie powinnno się mówić jakąć tam regułkę-nawet tak w umowie mamy napisane-ale nikt się nie bawi w takie głupoty.Hamskie odzywki do klienta-jeżeli komuś to się zdarzy to dostaje upomnienie-żadnych nagan,cięcia premii itp.Jak jest u was?
I teraz dla nie najdziwniejsza rzecz-niby są u nas zasady że ma być ładnie,towar promocyjny ma być dostępny itp.a szczerze mówiąc potrafi się zdarzyć żę na 4 promocyjne produkty z reklamówki 3 w ogóle nie ma bo się skończyły i ogólnie kierownictwo potrafi to olać.Jeżeli chodzi o pracę to nie narzekam-z kierownictwem zawsze można się dogadać,jeszcze nikt mnie nie poganiał przez ten czas,ogólnie jest tak swojsko.
Jeżeli któraś z wyżej opisanych sytuacji ma miejsce u was w sklepie to śmiem twierdzić że w robocie macie luzy i nie ma u was rygoru.

No i wiadomo że u was to robi się wszystko-i lata na kasę i wykłada towar i piecze bułki-u mnie nie ma czegoś takiego-masz swoją robotę i masz się nią zająć,nie latasz po całym sklepiei właśnie się zastanawiam czy pośpiech,robienie stu rzeczy naraz i te glupie i sztuczne formułki z witaniem klienta są warte 200-300 zł więcej? co myślicie
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-27, 15:17   Re: JAK TAM U WAS JEST

Ja przeszłam z innej sieci do biedro i nie żałuję. "Tam" było dobrze, zmieniłam sieć ponieważ monotonia pracy mi się znudziła. "Tu" w biedronie mam tyle zajęć że niema dnia żebm nie miała niespodzianki, czasami dobrej czasami złej. Pieniądze są dobre, socjal też. Lubię swoją pracę, chociaż czasami po ciężkim dniu mam dość jak każdy. Ale dobrze jest tam gdzie nas nie ma, więc zawsze znajdzie się jakieś ale. Po własnym doświadczeniu uważam że była to dobra decyzja :yeah:
1.Zarobki- tego nam nie wolno udostępniać
2.Nadgodziny- jeszcze na moim sklepie się nie zdarzyły
3.Rygor i wymagania- prawda
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 15:26   

Dziwny ten Twój temat, przejrzyj forum i będziesz wiedział jak wygląda praca w biedronce, nie każ ludziom ponownie pisać tego, co możesz sam znaleźć. Jak tak poważnie zastanawiasz się nad zmianą, to chyba możesz tyle od siebie dać i poświęcić trochę czasu na przejrzenie forum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo