Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty :((
Autor Wiadomość
gxd 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 2
  Wysłany: 2013-12-06, 18:49   Buty :((

Proszę pomóżcie pracuje od tygodnia w biedronce i juz nie daje rady, nie chodzi mi o ciezką prace fizyczna tylko o te okropne buty. Schodzą mi paznokcje u nóg nie wiem co robić kierowniczka bardzo nie przyjemna pani:( Pozwolila mi teraz przez kilka dni chodzic w swoich butach ale moge siedziec tylko na kasie. zamowila miwiekszy rozmiar ale juz mnie poinformowala ze jak to nie pomoze to sie pozegnmy. Co mam zrobic czekac na wieksze buty czy juz zlozyc wypowiedzenie? Ja nawet w swoich butach nie moge chodzić tak mnie to boli.Czy wam tez schodzily paznokcje u nog od tych butow ???? ;( ;( ;( ;(
  Ocena JMP: 2/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 18:53   

Czy Ty aby nie przesadzasz? Wszyscy chodzimy w tych bytach i jakoś nikt tak nie narzeka, może Twoje są za małe albo dawno nie obcinałeś paznokci? :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 19:06   

gxd, złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy... najlepiej złóż wypowiedzenie bo z takim podejściem to tylko etat blokujesz. Na pewno masz za małe buty, ale to nie powód do wpadania w taką histerię.....
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 19:09   

DarkSide, nie strasz małego, święta idą, każda para rąk jest na wagę złota. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 23:58   

no nie wiem u nas na na rejonie i na sasiednich to chyba wszyscy narzekaja ponoc maja byc testy nowego obuwia tak bhpowiec powiedzial ostatnio. a w dc maja innne ponoc lzejsze od naszego (nie wiem czy prawda czy plotka taka)
  Ocena JMP: 2/10
     
#sweetboy1989

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 96
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 00:04   

Są ludzie, którzy nie mogą chodzić w pewnego rodzaju butach.
Ja np. nie mogę, gdy buty mają w środku taka górkę, no po prostu nie mogę i już, nogi odmawiają mi wtedy posłuszeństwa, więc nie dziwie się, że ktoś ma jakies problemy w związku z butami...
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 00:21   

Dla mnie te buty,które mamy są tak wygodne,że nie raz chciałam iść w nich do domu :D
  Ocena JMP: 3/10
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 05:46   

Dla mnie te buty,które mamy są tak wygodne,że nie raz chciałam iść w nich do domu :D

Czuję tak samo ;)
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 08:30   

No ja może nie tyle chciałam iść do domu, co zapomniałam zmienić tzn. że nie mogą być takie złe. :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 10:41   

Cytat:
kierowniczka bardzo nie przyjemna pani:( Pozwolila mi teraz przez kilka dni chodzic w swoich butach ale moge siedziec tylko na kasie. zamowila miwiekszy rozmiar ale juz mnie poinformowala ze jak to nie pomoze to sie pozegnmy. Co mam zrobic czekac na wieksze buty czy juz zlozyc wypowiedzenie? J


Twoa kierowniczka jest osoba która jest na nie odpowiednim miejscu, myślę że powinna zarządzać chlewnią w pgr (pod warunkiem że jednymi podwładnymi będą zwierzątka z podkręconym ogonkiem) a nie ludźmi... dla czego tak krytycznie pisze /bo widzę wyniki ankiety o stan psychiczny pracowników.Każdy z nas pracuje na zapewnienie potrzeb życiowych, natomiast straszenie utrata zatrudnienia z powodu ze ks nie umie od razu dopasować rozmiaru obuwia zamawiając odpowiednie zakrawa pod co najmnij mobbing. bardzo miła jest twoja ks ,siada CIę po tygodniu na kasie,pierwszy dzień masz na czytanie,i zgodnie z instruktarzem szkolenia dzien 6 jest dniem w którym można posadzić osobę na kasie pod nadzorem kasjjera-Opiekuna.Biorąc pod uwagę że w ciągu tego tygodnia musisz miec dni wolne i jak piszesz
Cytat:
i:( Pozwolila mi teraz przez kilka dni chodzic w swoich butach ale moge siedziec tylko na kasie.

czyli rozumiem że na kasie posadziła Cię dużo szybciej niż po 6 dniach pracy,Gratulacje ks za znajomość szkolenia operacyjnego na stanowisku kasjer-sprzedawca, a także za umiejętność korzystania z broszurki "nasze zasady szacunku" i umiejętność empatii do nowo zatrudnionego pracownika


[ Dodano: 2013-12-07, 10:47 ]
po za tym nasze obuwie bardzo szybko traci właściwości użytkowe, gdyż nie wiem czy zdajecie sobie sprawę
że odpinający się rzep powoduje że obuwie ochronne nie spełnia swojego zadania, tak naprade te buty są nie wygodne ,cięzkie,a wystarczyłoby zamówić dla pracowników obuwie za 100 zł a nie 30,i logicznie tamto obuwie dłużej wytrzyma
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 10:53   

Chyba trochę przesadziłeś z obecną ceną butów roboczych.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 10:54   

Na szkoleniu BHP spytałam jak wygląda obowiązek korzystania z obuwia służbowego.Taki obowiązek jest nałożony TYLKO w przypadku obsługi wózka elektrycznego.jeśli jako nowy pracownik nie masz uprawnień do obsługi takiego wózka możesz swobodnie,zgodnie z własną wolą używać własnego obuwia.
A jeśli chodzi o buty-sama BHP-owiec przyznała,że okrutnie niszczą stopy.Są problemy z grzybicami u pracowników,bolesnymi odciskami w miejscach wzmocnienia czubków obuwia.Zdarzały się notoryczne skręcenia kostek z powodu złego dopasowania obuwia.
Nie ma tak kolorowo skoro mają wprowadzać nowe.
Nie pracuję 3 miesiące i do tej pory leczę odciski na palcach.A zmuszanie pracownika do noszenia za małych butów-TO SKANDAL!!!
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 10:59   

lenka skarbie ;) :** ,pracowałem w wielu firmach i mój szef który był jednocześnie właścicelem zawsze kupował mi buty za 100-120 zł to jest zupełnie inna liga do tych co my nosimy,uwierz... my mamy coś jak krzyżówka laczki z blachą od czołgu z przodu.... mieliśmy obuwie na sklepie które było w sprzedaży w zeszłym roku... ibyły o niebo lepsze
 
     
~sylwuśka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 11:13   

witam a czy moge sama kupić sobie obuwie robocze z atestem dopasowana lekkie i sznurowane
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 11:17   

No fakt ja nie mam aż takiego doświadczenia i zdaje sobie sprawę że nasze nie są jakieś wyjątkowe ale ich cena w Markecie to też coś koło 100zł. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo