Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Super ładowarka USB 10 w 1
Autor Wiadomość
j23

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-11-13, 12:59   Super ładowarka USB 10 w 1

Witam. Miałem ,,szczęście" w Biedronce kupić tę uniwersalną ładowarkę. Ten chiński bubel przy pierwszym ładowaniu uszkodził moją komórkę. Szefostwo Biedronki w Bydgoszczy nie widziało w tym żadnego problemu i oddało mi pieniądze?! Pisałem w tej sprawie kilkakrotnie do centrali z zapytaniem ,,Czy mam za te oddane pieniądze kupić sobie nową komórkę ???" Minęło już kilka miesięcy , MILCZĄ JAK ZAKLĘCI A W SWYCH ULOTKACH ZAPEWNIAJĄ JAKOBY BYLI NAJ.....Apeluję do innych aby nie kupowali w Biedronce tych i innych CHIŃSKICH bubli......
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 15:20   

coś to kosztuje 10zl nie może być najwyzszej jakości sprzętem.
 
     
j23

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-14, 09:35   Super ładowarka USB 10 w 1

Witam. Potwierdza Pan ,że Biedronka sprzedaje buble.Gratuluje takiego podejścia.Jeżeli jest Pan rzeczywiście kierownikiem sklepu...
 
     
Qubasek 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-14, 09:47   

A jakie ma mieć podejście? Nie mamy wpływu co jest w sprzedaży. Widocznie trafił na zły egzemplarz. Ja często kupuje w biedronce i nigdy nie mam z nimi problemu. 3 lata temu kupiłem słuchawki za 27 zł, codziennie używam ich i nie mam z nimi problemu. Na kilkanaście sprzedanych ładowarek w moim sklepie, tylko jedna wróciła z małą wadą.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-14, 09:50   

j23, nikt tu nie napisał że Biedronka sprzedaje buble. !! Nie używaj słów których niema tu !! Do tego sam jesteś sobie winien może ??!! Może Twój telefon to paść który miał już sie rozlecieć a teraz narzekasz ?? Mam te łądowarkę osobiście jak i parę osób w rodzinie i nic sie nie dzieje hehe Ale jedna ważna rzecz tu jest nikt CI nie kazał jej kupić, sam zapewne dokonałeś wyboru. Amen >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-14, 10:05   

Mam mikrofalówkę z Biedronki, która działa już chyba z 7 lat. Ładowarkę tez posiadam i jestem z niej zadowolona.
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-14, 11:34   

Klienci traktują nas jak wypożyczalnie sprzętu ,ja osobiście już przyjmowałem do zwrotu -trampki po roku używalności ,piłkę która się zniszczyła i deskę klozetową -nie umytą :bu:
_________________
grubymisiu
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-14, 13:12   

grubymisiu napisał/a:
Klienci traktują nas jak wypożyczalnie sprzętu

Zgadzam się z tym w 100% !! Dlatego firma teraz zmieniła troszeczkę podejście do tych spraw >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
j23

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 09:24   Super ładowarka USB 10 w 1

Witam.Nie wiedziałem,że Biedronka ma tylu swoich adwokatów.... Żaden jednak nie wspomniał o tym jak Biedronka powinna potraktować mnie jako klienta. Popsułem sobie komórkę a jakbym ładował np. PSP syna to też wg, SZANOWNYCH ADWOKATÓW ,,Kup Pan mu inny a nam daj spokój". Dlatego też nie jesteście Państwo, nadal l wiarygodni. Informuje rzekomo ,,zadowolonych kasjerów" , że Wasz konsultant poinformował mnie ,,Takich niezadowolonych z tej ładowarki jest więcej". Dziwnym też trafem szybko zniknęły one ze sprzedaży. Czyżby były takie świetne a może wykupili je ... Wasi kasjerzy i kasjerki. Podsumowując zacznę chyba omijać Biedronkę szerokim łukiem , albo kupować tylko tutaj przysłowiowo jajka , chociaż i te mogą być nieświeże ,ale nie zdaniem kierowników i kasjerów..
PS. Nadal ciekawy jestem jaka jest opinia Waszych Klientów.
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 10:20   

Ależ siłą nie będziemy trzymać i zapraszamy po przysłowiowe jajka :) specjalnie takie zamówimy :) oczywiście świeże no i DZIĘKUJE ZAPRASZAM PONOWNIE !
 
     
j23

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 10:29   Super ładowarka USB 10 w 1

Witam. Zauważam ,że kierownicy Biedronek chyba nie mają nic innego do roboty tylko ,,studiują" wpisy na tym forum. Tylko pozazdrościć. :nie: :nie:
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 10:32   

Ależ oczywiście nie mamy nic innego do roboty... Ale nie sądzi Pan iż sama powinnam decydować w jaki sposób zechcę spędzać MÓJ wolny czas ?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-16, 14:37   

A ja człowieka doskonale rozumiem, bo chyba też szlag by mnie trafił jakby popsuło mi telefon przez jakiś wadliwy sprzęt dopuszczony do sprzedaży.
No niestety za takie coś sklep nie ponosi odpowiedzialności i zadośćuczynienia trzeba oczekiwać może najpierw polubownie, wysyłając jakieś pismo do firmy i raczej na pewno trzeba będzie udowodnić, że to właśnie przez tą ładowarkę padł telefon, a nie przez np źle podłączone gniazdo USB lub inną wadę w telefonie.
Niemniej jednak myślę, że obraźliwe uwagi personalne nie powinny miec miejsca, bo nikogo przecież nie obraża to, że łdowarka była wadliwa. Także proszę o rozsądek, stonowane wypowiedzi i nie zakłócanie tematu.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 15:38   

Larrikol, trzeba udowodnić że telefon wcześniej wady nie miał ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-16, 15:48   

No toż przecież napisałam :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo