Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemowy awans
Autor Wiadomość
robi93

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-08-03, 15:04   Problemowy awans

Witam.
Jestem pracownikiem od ponad 2mies i ostatnio otrzymałem awans na zks.
Do tego czasu pracowało mi się super, jednak teraz jest zupełnie inaczej, załoga mnie po prostu unika
patrząc na mnie jak na intruza. Dodam że połowa personelu zaczęła pracować na tej biedronce właśnie te 2mies, a reszta ma dłuższy stqz. Za tydzień przenosze się na nową biedronke, ale nie chce odejść mając zle relacje z poprzednimi współpracownikami. Jak myślicie czy mój awans przekreslil znajomości w mojej '' starej" biedronce? Druga sprawa jest taka ze mam niecałe 20lat, jednak KR i dystrykt uznali ze widzą we mnie duży potencjal Dlaczego chcą to wykorzystać dając mi juz awans. Trochę się obawiam jak pracownicy na nowej biedronce zareaguja na tak młodego zks. Również uważacie że ich nastawienie będzie negatywne co do mojej osoby?
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-03, 20:56   

Dasz sobie radę :] to, że masz 20 lat nie oznacza, że jestes gorszy od zks w wieku np. lat 40 :] Głowa do góry, a to, że tamtych boli, że Ty awansowałeś a nie oni, to jest ich wlasny problem >:D
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-03, 20:56   

ja awansowałam na zks jak miałam 22 lata. też koledzy z dłuższym stażem patrzyli na mnie nie chętnie i próbowali mi pokazać, że sobie nie poradzę! Ale ja sie nie poddałam wykonywałam swoje obowiązki rzetelnie i sumiennie, sama próbowałam jak najwięcej się nauczyć.... Myślę, ze nie warto przejmować się innymi!!! Pójdziesz na inny sklep to tym lepiej, to tak jakbyś zaczynał od początku, postaraj się wykazać i pokaż na co cię stać a z czasem inni nabiorą szacunku i zaufania do ciebie! życze powodzenia! ;] :rool:
  Ocena JMP: 7/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-05, 11:04   

nie wiek a kompetencje.... i nie wykształcenie a umiejętności... inteligencja nie idzie zawsze w parze z wiekiem czy dyplomem.......

[ Dodano: 2013-08-05, 12:07 ]
niektórzy myślą że awans się należy przez zasiedzenie ,lub wspólne fajki z ks.... albo chlanie... niestety często koneksje a nie umiejętności powodują że awansuje nie ten co trzeba...ale dobrze liże 4 litery.... i donosi... znam takie style pretendowania kasjera na zastępce... potem inny ks się wkurza bo trzeba z głąbem pracować
 
     
finto

Stanowisko:
klient

Dołączył: 05 Sie 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-05, 11:28   

dokładnie... w tych czasach możesz mieć 5 fakultetów a być głupi jak but
 
     
robi93

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-05, 17:04   

Oczywiście już słyszałem o jakichś konspiracjach że niby KR jest ze mną spokrewniony<Hahaha>, bo przecież jakim cudem mogłem dostać tak szybko awans i w takim wieki. Jednak KS powiedział że sb poradzę a te plotkary to zawsze takie były i nie ma się nimi co przejmować . Także trzymajcie kciuki za mnie, żebym pokazał że nie liczą się tylko znajomości, ale również zdolności oraz ambicje.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-06, 21:12   

no to trzymamy kciuki i dawaj znać jak ci idzie :)
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-08, 08:54   

nie przejmuj sie glupotami.. ja mialam propozycje awansu juz kilkakrotnie, ale po prostu nie nadaje sie, bardzo lubie prace kasjera, a kierowanie innymi to nie dla mnie... wiesz co? pierwsza propozycje awansu mialam juz po roku pracy i myslisz, ze za plecami nie mowili, ze mam wtyki? nikt nawet nie wiedzial, ze ma byc ktos awansowany... jakby mogli to by mnie zjedli w jednym kawalku... teraz juz zadna z tych osob nie pracuje wiec po co im to bylo??? powodzenia! patrz na siebie i korzystaj z okazjii
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo