Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańskie Biedroneczki łączcie się
Autor Wiadomość
Nietypowa

Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: 2010-08-15, 16:47   Gdańskie Biedroneczki łączcie się

Dużo się u nas dzieje....czasami złego ,czasami dobrego a teraz to więcej złego. Walczmy z tym...
 
     
biedroneczkaaa 

Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-15, 19:32   

Wszak nie jestem pracownikiem Biedronki - nie chcę być, to takie stanowisko" walczmy z tym" mi się podoba. Nie dajcie się poniżać ,obrażać i wyzywać .Ktoś pare lat temu Wam pomógł i wybuchła afera na cały kraj .Była telewizja TVN i zrobiła co mogła ponosząc też straty finansowe ,ale temat poruszyła ( znikły reklamy telewizyjne Biedronki ze stacji) Póżniej Prokuratura i Sądy robiły co do nich należało -wszak kary były niskie ,ale nie jesteście bezradne. Dziś jest rzeczą powszechnie znaną ,że w Biedronce łamie się prawa pracownicze, a więc Wasz przełożony nie jest taki bezkarny -owszem jedną czy dwie osoby to szybko uciszy ,ale jeżeli będzie Was więcej ,to zapewno strach poczuje.Żyjemy ponoć w dobie kryzysu gospodarczego - mówią Wam ,że na Wasze miejsce jest tulu chętnych, to może i prawda ale nie dajcie się poniżać, bo Ci którzy przyjdą po Was też będą poniżani
Wyczytałam pewien artykuł ,gdzie 6 dziewczyn złożyło zawiadomienie do prokuratury na kierownika regionalnego za psychiczne i fizyczne znęcanie się i łamanie praw pracowniczych. Sprawą tychże dziewczyn zajeła się za darmo pewna kancelaria adwokacka , która reprezentowała owe panie przed sądem .Wyrok ,to zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych na okres 3 lat i grzywna w wysokości 2 tys złotych. Wniosek ,że na każdego psa się znajdzie kij.....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo