Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-02-27, 17:52
Ściema tajemniczego klienta
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-26, 13:46   

Może tym sposobem stara się zwrócić waszą uwagę na punkty kontrolowane przez TK, wg mnie całkiem niezły pomysł, ja nie widzę w tym nic złego.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-26, 14:08   

Też myślę że to w celu szkoleniowym żebyście mogli zwrócić uwagę na te obszary które są zaniedbane
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-10-26, 14:46   "ŚCIEMA Z TK"

Jak KS pogada z KR to załatwi nie zawsze na 100% czasem warto i nie dać 100% żeby pracowici lepiej i więcej zapier.... To ściema każdy o tym wie, chyba że są jeszcze naiwne osoby...
 
     
#mania1

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 79
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 10:49   

wszystko w tej firmie to jakis jeden wielki cyrk i tak naprawde chyba juz nikt nie wierzy ze kiedys bedzie normalnie!!!
;(

[ Dodano: 2014-10-27, 10:54 ]
Wiadomo premii nie było i nie bedzie moga sobie zmieniac te zasady a to i tak to samo gow...tylko w innym papierku u nas tez po zmianach tajemniczy drastycznie mały wychodzi na to ze kasjer nawet nie odezwał sie do klienta a moze kasjera wogule nie było na kasie!!!normalnie krew sie człowiekowi gotuje z tej bezsilnosci...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-27, 13:17   

Słyszałem historię od dziewczyny której wujek robił audyt-dał 100% (może niezbyt to moralne :P )ale na sklep doszło 70% i co wy na to?

Inny przykład sklep położył obsługę nie spełniono żadnego kryterium dla mnie to =0 punktów
natoomiast w/g wyliczeń JMP to -20 jak można wyliczyć ludzką pracę na "-" ?
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 14:16   

Ja od kilku lat nie widziałem nawet jednego przypadku aby TK był na 100% jeśli sklep łapał się na premie, cały czas 100% jak PLki duże, a jak w końcu dobrze miesiąc wypadł i małe straty były to TK max 80%. Od dawna dla mnie jest to wiadome, że Tajemniczy Klient to narzędzie do manipulacji ludźmi i ich premią, dać im marchewkę na kiju aby gonili ją jak osły.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo