Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie złożyć (adres) CV do pracy w Centrum Dystrybucji?
Autor Wiadomość
sztapler 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-11-02, 12:07   Gdzie złożyć (adres) CV do pracy w Centrum Dystrybucji?

Gdzie złożyć (adres) CV do pracy w nowo powstającym Centrum Dystrybucji?
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 22:01   

szukaj na karierajmd.pl
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-02, 23:49   

Zawsze jest nabór przez sklepy w tym samym rejonie co powstaje centrum i w najbliższych urzędach pracy :)

sztapler chyba jeszcze nie masz stanowiska w CD więc na razie to raczej jesteś klientem biedrony :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
sztapler 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 08:48   Jestem doświadczony operator wózków wysokiego składu.

Nabory w sklepach raczej zawsze dotyczą pracy w sklepach a nie w Centrach.
Na tym forum musiałby być rzeczywiście ktoś z JM, żeby mi sensownie odpowiedzieć.
Mniej więcej wiem jak się odbywa rekrutacja do Centr Dystrybucji, bo sam w takim pracowałem tylko w innej firmie. Najczęściej biorą ludzi już ze swoich pracowników, ale ze względu na niechęć ludzi do przeprowadzki do innego miasta, sporo ekipy się wykrusza i muszą brać miejscowych z ulicy. Lecz ten nabór to jest już najpóźniejszy, a ja chcę się jakoś załapać na ten wczesny, który pewnie będzie już kilka miesięcy przed otwarciem nowego Centrum.
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 10:34   

A mi się wydaję, że nie odwiedziłeś jeszcze strony www.karierawJM.pl
Masz tam wszystko co chcesz wiedzieć i nawet w BOK tam Cię odeślą.
 
     
sztapler 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 11:22   

Dzięki za porady, ale na karierawjm.pl to byłem już przed tym forum. Tam są tylko konkretne oferty. Przejrzałem wszystkie ale nie ma żadnej związanej z transportem w dystrybucji. I nie ma tam żadnej opcji na wysłanie swojego CV. :(
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 15:53   

Cytat:

Nabory w sklepach raczej zawsze dotyczą pracy w sklepach a nie w Centrach.

Skoro jesteś tak dobrze poinformowany to po co zadajesz pytanie na forum ? Przechodziłem rekrutacje na Cd wiec wiem jak się ona odbywała i nie raz na moim centrum szkolili się pracownicy do kolejnych takich miejsc i rekrutacje tez mieli albo poprzez sklep albo poprzez urząd pracy ewentualnie stronę na której to już byłeś. Nie prawdą tez jest ,że do centrum rekrutują wśród pracowników ,bo niby wśród których ?? Centra powstają w coraz to nowych miejscach ale to nie znaczy ,że inne się zamykają więc skąd mieliby tych pracowników brać jak nie z zewnątrz i to w tej pierwszej właśnie rekrutacji zanim otworzy się dane centrum. Oczywiście wiąże się to z wcześniejszym zatrudnieniem i szkoleniem się na otwartym juz centrum, czasami dość daleko od domu, aby potem wiedzieć mniej więcej co i jak wygląda. I tak przez pierwsze 6 miesięcy pracowników będzie się rotowało całe mnóstwo aż zostaną Ci co wyrabiają średnią , nie robią błędów i radzą sobie z częstą zmianą ustawień towaru na magazynie. :)
Rekrutacja zaczyna sie ok 2 max 2,5 miesiąca przed otwarciem centrum i oferta najczęściej jest na magazyniera a dopiero na rozmowie z pracownikiem firmy przedstawiane są różne opcje tego właśnie stanowiska. Osobiście proponuje spokojnie poczekać na ogłoszenie w Pup lub na sklepach i na pewno się uda :)

//---- dopisano:
+1
Admin:)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
sztapler 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-03, 16:34   

To już jest jakaś informacja! Dzięki. Będę trzymał rękę na pulsie. Narka :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo