Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ochrona w biedronce ,kim jesteśmy dla Was pracowników JMD ?
Autor Wiadomość
nems

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-11, 21:34   

Nie boję się złodziei,żuli i inego elementu. Gardzę nimi. Ilu się da złapiemy. Sam byłem dwa razy okradziony na ponad 10 000. Chodzi mi o to by procedury w JMP nam tego nie utrudniały. Szlag mnie trafia jak widzę na monitoringu debila który sobie robi darmowe zakupy. I potem obrywają pracownicy. Brak premii,bo są straty. Monitoring po raz kolejny padł. 3 tyg temu przyjechala ekipa (300km) i naprawili usterke (reset kompa). Śmiechu warte .3 dni usuwali awarię. Wystarczy kompa wyczyscic,poprawic chlodzenie,wgrac nowe oprogramowanie do Avera bez bledow (jest na stronie producenta) ale poco. Przyjada ,zresetuja kompa bo ja nie moge, wystawia fakture i bedzie OK. hehe. Niesamowite.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-12, 10:43   

nems napisał/a:
Nie boję się złodziei,żuli i inego elementu. Gardzę nimi. Ilu się da złapiemy. Sam byłem dwa razy okradziony na ponad 10 000. Chodzi mi o to by procedury w JMP nam tego nie utrudniały. Szlag mnie trafia jak widzę na monitoringu debila który sobie robi darmowe zakupy. I potem obrywają pracownicy. Brak premii,bo są straty. Monitoring po raz kolejny padł. 3 tyg temu przyjechala ekipa (300km) i naprawili usterke (reset kompa). Śmiechu warte .3 dni usuwali awarię. Wystarczy kompa wyczyscic,poprawic chlodzenie,wgrac nowe oprogramowanie do Avera bez bledow (jest na stronie producenta) ale poco. Przyjada ,zresetuja kompa bo ja nie moge, wystawia fakture i bedzie OK. hehe. Niesamowite.


Swieta racja, wszystko w JMD jest utrudnione... Mowiac tresciwie...dasz rybakowi rybe to zje Ja i dalej bedzie glodny, ale dasz mu wedke, to sam sobie bedzie lowil :boks:
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-12, 15:07   

Pracuję w Biedronce jako ochrona kilka lat i z moich obserwacji wiem, że kradzieże jako takie są znikome, w porównaniu do sumy strat w PL, te nie do końca przemyślane zamówienia bo trzeba zamówić tyle a tyle palet i zapycha się byle czym aby się stan zgadzał, a później się likwiduje bo termin minął.
A klienta, nie można traktować jako potencjalnego złodzieja, Bo chyba nikt z nas nie chciałby być tak posądzany o to..
_________________
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim poj-
mowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego.
Ukaz cara Rosji Piotra I z 9.12.1708r.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-12, 16:06   

Cytat:
Pracuję w Biedronce jako ochrona kilka lat i z moich obserwacji wiem, że kradzieże jako takie są znikome, w porównaniu do sumy strat w PL, te nie do końca przemyślane zamówienia bo trzeba zamówić tyle a tyle palet i zapycha się byle czym aby się stan zgadzał, a później się likwiduje bo termin minął.
A klienta, nie można traktować jako potencjalnego złodzieja, Bo chyba nikt z nas nie chciałby być tak posądzany o to..


I znowu nie sposob sie nie zgodzic... PL-ki przewyzszaja kradzieze, ale powiedza Ci zaraz "i co z tego" ? A co do znikomosci kradziezy, to sie nie zgodze bo na moim rejonie sa teraz wlasnie ostre akcje, juz nie kradna masla, czy wedli itp... tylko wchodza po kartony kawy NESCAFE jednej i drugiej oraz Johnny Walkera czy tez innych alkoholi jak tez non food itp... :szczena:
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-12, 18:24   

Powiem tak w mojej Biedronce suma PL-ek w skali miesiąca wynosi około 3-5 tyś złotych,
na taką sumę gdzie jest ochrona kradzież jest chyba niemożliwa, ...
_________________
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim poj-
mowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego.
Ukaz cara Rosji Piotra I z 9.12.1708r.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 20:59   

Kuttel napisał/a:
nie do końca przemyślane zamówienia bo trzeba zamówić tyle a tyle palet i zapycha się byle czym aby się stan zgadzał, a później się likwiduje bo termin minął.

Nie masz pojęcia o czym piszesz, myślisz że zamówienie zapycha się kontenerem kurczaków, ktore pozniej pojda w PL? Co najwyzej zamawia sie towar, ktory sie nie terminuje, jezeli juz taka sytuacja zaistnieje. Poza tym to sklepy same daja propozycje ilosci palet na tydzien, wiec raczej na wlasne zyczenie sie nie zapychaja?
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-12, 21:11   

Larrikol napisał/a:
Nie masz pojęcia o czym piszesz, myślisz że zamówienie zapycha się kontenerem kurczaków, ktore pozniej pojda w PL? Co najwyzej zamawia sie towar, ktory sie nie terminuje, jezeli juz taka sytuacja zaistnieje. Poza tym to sklepy same daja propozycje ilosci palet na tydzien, wiec raczej na wlasne zyczenie sie nie zapychaja?


To prawda, od tego jest harmonogram ktory wyznacza ilosc zamawianych palet, mysle ze koledze nie chodzilo moze o tyle o ile o samo zamowienie co po prostu o zwykle straty ktore nie raza JMD... Kaza zamowic wam kontener kurczaka, to zamawiacie bo rozkaz od KR ale jak sie nie sprzeda mimo ze myslal inaczej to pojdziecie w PL-ki i wam sie oberwie za nie a nie jemu...glupia polityka sklepu, badz co badz starty na pewno przewyzszaja wartosc kradziezy na miesiac ;)
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 21:14   

Tylko na starty kazdy jest przygotowany i wie, ze w pewnej czesci sie tego nie da uniknac, ale ch#j czlowieka strzela, jak sklada kolejny zwrot, a tam brakuje non foodu na 200 zl
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-12, 22:17   

Mam pytanie . Jaka jest procedura w przypadku dostrzeżenia kradzieży, ale nie ma w tym czasie ochrony na sklepie? Co musi kasjer, a co kierownik?
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-13, 21:34   

nn79 napisał/a:
Mam pytanie . Jaka jest procedura w przypadku dostrzeżenia kradzieży, ale nie ma w tym czasie ochrony na sklepie? Co musi kasjer, a co kierownik?


Mozesz takiego zlodzieja we wlasnym zakresie "zganic" ale nie mozesz podejmowac zadnych dzialan zagrazajacych bezposrednio twojej osobie, ale jezeli ocenisz sytuacje prawidlowo to bierzesz delikwenta/ke i wzywasz policje... 8)

[ Dodano: 2012-11-13, 21:36 ]
Cytat:
Tylko na starty kazdy jest przygotowany i wie, ze w pewnej czesci sie tego nie da uniknac, ale ch#j czlowieka strzela, jak sklada kolejny zwrot, a tam brakuje non foodu na 200 zl


Na kradzieze tez kazdy jest przygotowany, bo biedronka to raj dla zlodzieji i nawet John Rambo by nic nie wskural >:D
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-11-13, 22:14   

:nie: Moja ochrona wygląda tak jak jest .1 śpi w biurze , chowa się przed złodziejami brzydko pachnie ma 100 lat 3 zawał itp.Fakt zarobki i motywacja żadna ,jak ich nie ma to i jak są złodzieje robią co chcą ostatnio za jednym zamachem 5 kartonów polędwiczki ok 500zł w reklamówkę filet z piersi 300 zł .więc jak ma być taka ochrona to ja wole bez to zawsze oszczędnosc :nie:
 
     
nems

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-20, 23:03   

A co mozna zrobic ,gdy rakuje 10 kg wedlin , i na monitoringu widze 2 dostawy tych wędlin wg dokumentow, ktore nigdy nie weszły na polki ? Wina na razie ochrony. Kadzież niby. Przejrzelismy caly monitorng i nie ma kradzieży. Nikt też tego towaru na polki nie wylozył. Sprawa w toku ...
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-20, 23:28   

Macie takie kamery, że widać, co jest na palecie?
Pewnie pomyłka przy sprawdzaniu dostawy, kierownik zatwierdził, a nie było.
 
     
nems

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-20, 23:52   

Kamery prócz kas są kiepskie. Nie widac co jest na palecie. Ale Pracownicy Biedronki mowia ze nie wykladali tych wędlin. Zgrałem i zabezpieczylem te dostawy...
 
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-21, 08:21   

Ja nie mówię że monitoring jest super nowoczesny, ogólnie o prace ochrony i osoby tam pracujące na 5 biedronek tylko jedna ma złapania bo przychodzi tam pan nie za kare a do pracy i tłumaczenie że monitoring żle działa lub żle ustawiony na mnie nie jest odpowiednim tłumaczeniem. Nie tłumacze załogi bo są złodzieje wewnątrz załogi i my takich mieliśmy ,ale o was nieroby ledwo przychodzi do pracy to je śniadanie bo głodny na papierosa to co chwile by chodził gdy bym pozwoliła jesteście po to żeby łapać złodziei obojętnie czy z załogi klientów i mieć jakieś efekty tego a nie pilnowanie tylko załogi.Miałam kiedyś super ochronę złapki 2-3 na tydzień i się da , gadanie że na moim sklepie nie ma złodziei bo tu taki lepszy rejon to bzdura bo wynoszą nas na potęgę więc albo łapcie złodziei albo do domu bo nikt was nie trzyma na siłę .A ja będę wnioskować do KR żeby takich ochroniarzy bez efektów usuwać ze sklepu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo