Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jeszcze nie kierownik
Autor Wiadomość
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 21:22   

Ja też dostałam ostatnio awans na zks i po urlopie zacznę szkolenie. Podobno nie wszystkim kasjerom to się podoba, że akurat ja zostałam doceniona no ale cóż... Dam radę!
 
     
~iwonek 


Dołączyła: 01 Lut 2011
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 23:07   

uwierz @nanna2222 będziesz musiała dużo się napracować aby im udowodnić że to ty akurat zostałaś zks wiem coś na ten temat
:yeah:
 
     
~zula 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Kwi 2012
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-31, 15:31   

ja tez szkoliłam się na zks ale kawki w biurze nie saczyłam , przebywałam tam tylko z ks który mnie szkolił i jeżeli coś musiał mi pokazać , ale na kasie siedziałam i przerwa mnie obowiązywała i obowiązuje jak każdego z nas bez przesady .
dziewczyna nikomu niezazdrości tylko opisujenieprawidłowości na jej sklepie
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-01, 00:27   

hm sam tytuł postu ciekawy jest takie powiedzenie
............ jeszcze nie kierownik......a już kawał ch.........ja 8)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-01, 00:28   

i dobrze, bo ch**em trzeba byc od poczatku :)
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-01, 10:40   

Cytuję Dystryktową z rozmowy przy egzaminie do awansu:
`Bo kierownik to musi mieć jaja! Ryba się przecież od głowy psuje! Tylko trzeba pamiętać, że teraz nawymyślali z tym biurem BOP, więc trzeba uważać. Wrzeszczeć i ganiać, ale nie tak aby jakieś skargi wpływały. Wtedy jest się dobrym kierownikiem!`
.^.
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 11:59   

tak kierownik musi mieć jaja,nie puszczać na śniadania,kazać zapierdalać ,bo wyniki itp potem gdy będziesz największym s.....synem w okolicy i kasjerzy zaczną dzwonić do bop i inspekcji pracy,firma zwolni Cię bez mrugnięcia okiem......... nie LArrikoll trzeba zawsze być człowiekiem......praca to praca,nie ta to inna na razie nie zarabiamy tyle by nie pozwolić sobie na niższy zarobek gdzie indziej.....o te pare stów;) Autorytet się ciężką pracą a nie darciem ryja, wymagaj,kontroluj ale z głową,kasjer też człowiek ma prawo być zmęczony ,mieć gorszy dzień,kasjer też ma prawo być głodny. Nie ważne czy będziesz największym ch...em we wsi,i tak jesteś numerem SAP,a twój kr jak CIę nie polubi to Cię uje...ie przy samej szyi. A potem jak zaczniesz szukać nowej pracy to możesz trafić że twój poprzedni podwładny to twój nowy przełożony.Dystansu nam brakuje, i szacunku do siebie i innych, spytaj tych co pracują za granicą........ mój szwagier w Norwegii dostał opierdol od swojego norweskiego szefa za z takim tempem wprowadza nie zdrową atmosferę w pracy........a my jak chomiki w bębnie zapieprzamy co raz szybciej i szybciej
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-06, 18:05   

Schweppes napisał/a:
Wrzeszczeć i ganiać, ale nie tak aby jakieś skargi wpływały. Wtedy jest się dobrym kierownikiem!`


no gratuluję pani dystryktowej podejścia i wiedzy... jezu :bu:

Tak jak napisał Robertty- wystarczy być CZŁOWIEKIEM, tylko tyle ale dla niektórych AŻ tyle... To smutne jak skutecznie potrafimy sobie nawzajem "umilać" życie.. niepotrzebnie. Jeżeli jest powód to niech ten kierownik krzyczy, ale jeżeli jest powód to niech też pochwali. Sprawiedliwość i docenienie naszej pracy na tym podstawowym poziomie, jest chyba najlepszą motywacją do działania. Nie krzyk. Samym krzykiem szacunku się nie zdobędzie.
 
     
bziubzia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 18:27   

Moja była ks chlubi się tym kim jest do tego stopnia że, nowo przyjętą kasjerkę przywitała słowami cyt."to ja ...... ta wredna s**a,będę teraz twoją kierowniczką"I jak w kimś takim znaleźć człowieczeństwo? :bu: :bu: :bu:
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-08, 17:07   

Trzeba uważać przy takim szkoleniu na błąd krytyczny czyli zabezpieczenie gotówki zgodnie z procedura, osoba szkolaca się nie może samodzielnie mieć dostępu do sejfu, rozliczać itp.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo