Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jeszcze nie kierownik
Autor Wiadomość
julcia22

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-22, 14:27   jeszcze nie kierownik

witam pracuje w B1966 Slawno. Jestesmy po zmianie KS i ZKS . Nie mozemy ju mòwic o pracy w markecie poniewaz czujmy sie jak w jakims obozie pracy a KS potwierdza to mòwiac do nas ''ARBEIT MACHT FREI'' . Opisze wam jeden z wielu problemòw : dziewczyna bedaca kasjerka z dosc kròtkim stazem od 1-ego wrzesnia ma szkolic sie na ZKS a od kilku miesiecy wyglada tak jak by ona juz od dawna byla ZKS np. : SPRAWDZA DOSTAWY W MIEJSCACH GDZIE KAMERY NIE MAJA ZASIEGU , WYDAJE POLECENIA INNYM PRACOWNIKOM , SPEDZA CZAS PRACY W BIURZE WRAZ Z KS I ZKS NA POGADUSZKACH I KAWCE , SAMA USTALA SOBIE PRZERWY, dziwi nas bardzo ze KS to toleruje ale w sumie nie ma sie co jemu dziwic , to zwykly ''Patafian'' ktòry chetnie spedza czas ze swoimi wybrankami a inni na sklepie wylewaja siòdme poty. Te sytuacje nie sa zmyslone tylko jest to czysta prawda , takich rzeczy opisze wam jeszcze wiecej i mam nadzieje wraz z innymi pracownikami ktòrzy tak jak ja nie chca byc juz dluzej wykorzystywani przez tak nie douczone i wredne osoby siedzace za biurkiem ze , to sie zakonczy.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-22, 14:42   

Ktoś tu chyba jest zazdrosny ;)
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-22, 15:13   

Zgłaszaj to do BOK, "na górze" nie ma układów :yeah:
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-22, 15:44   

lenka*, Neo, oboje myślę że macie racje :) bo i faktycznie ktoś nagina przepisy, jak i jest zazdrosny trochę że "to nie ja jestem zks" ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
malla30 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-23, 15:00   Re: jeszcze nie kierownik

julcia22 napisał/a:
witam pracuje w B1966 Slawno. Jestesmy po zmianie KS i ZKS . Nie mozemy ju mòwic o pracy w markecie poniewaz czujmy sie jak w jakims obozie pracy a KS potwierdza to mòwiac do nas ''ARBEIT MACHT FREI'' . Opisze wam jeden z wielu problemòw : dziewczyna bedaca kasjerka z dosc kròtkim stazem od 1-ego wrzesnia ma szkolic sie na ZKS a od kilku miesiecy wyglada tak jak by ona juz od dawna byla ZKS np. : SPRAWDZA DOSTAWY W MIEJSCACH GDZIE KAMERY NIE MAJA ZASIEGU , WYDAJE POLECENIA INNYM PRACOWNIKOM , SPEDZA CZAS PRACY W BIURZE WRAZ Z KS I ZKS NA POGADUSZKACH I KAWCE , SAMA USTALA SOBIE PRZERWY, dziwi nas bardzo ze KS to toleruje ale w sumie nie ma sie co jemu dziwic , to zwykly ''Patafian'' ktòry chetnie spedza czas ze swoimi wybrankami a inni na sklepie wylewaja siòdme poty. Te sytuacje nie sa zmyslone tylko jest to czysta prawda , takich rzeczy opisze wam jeszcze wiecej i mam nadzieje wraz z innymi pracownikami ktòrzy tak jak ja nie chca byc juz dluzej wykorzystywani przez tak nie douczone i wredne osoby siedzace za biurkiem ze , to sie zakonczy.

zgadzam sie z lenka ... czytam i mysle ze to zwykla zazdrosc i brak porozumienia miedzy pracownikami. podajesz numer biedronki miasto brawoooo. .
 
     
julcia22

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-23, 22:50   

do malla30 : zazdrosc, brak porozumienia z pracownikami??? te czasy dawno mineły !!!
jeśli ta osoba by zasługiwała na te stanowisko nie było by wogóle tematu!!!!! to wszystko co napisałam jest prawdą i dlatego niewstydze sie pisac numeru i miasta biedronki. Nikomu z was niebyłoby miło pracować w takiej atmosferze.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-23, 23:52   

julcia22 napisał/a:
do malla30 : zazdrosc, brak porozumienia z pracownikami??? te czasy dawno mineły !!!
jeśli ta osoba by zasługiwała na te stanowisko nie było by wogóle tematu!!!!! to wszystko co napisałam jest prawdą i dlatego niewstydze sie pisac numeru i miasta biedronki. Nikomu z was niebyłoby miło pracować w takiej atmosferze.

Życzę powodzenia we współpracy z nową zks od pierwszego września :rool:
 
     
drapieżnik

Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-24, 11:32   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Post ukryty na prośbę autora. Usuwac nie będę !!
DarkSide
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2012-08-27, 12:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-24, 13:28   

Julcia22 u nas była podobna sytuacja mimo iż była jeszcze kasjerem to zero reakcji na dzwonek,ale jak wpadł na sklep ko to szybko znalazła kierunek do kasy też zaczeła rządzic to miała pokazane co ma na indentyfikatorze nie dotrwała do końca szkolenia.
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-24, 23:12   

lenka* napisał/a:
Ktoś tu chyba jest zazdrosny ;)


a czego tu zazdrościć...
 
     
drapieżnik

Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-26, 13:30   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Post ukryty na prośbę autora. Usuwac nie będę !!
DarkSide
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2012-08-27, 12:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 22:08   

U nas tez jak dziewczyna uczyła się na zks to zanim dostała awans na papierze to sprawdzała dostawy, uczyła sie robic zam. a potem robiła sama, robiła z zks lub ks grafiki,faktury, MM,itp. po prostu uczyła sie -inaczej tego sie nie zrobi-trudno nauczyc sie tak na sucho.W biurze była gdy trzeba było cos zrobić, na pewno nie siedziała na kawce bo u nas na takie pogaduchy nikt niema czasu.Gdy dostała awans ,już po egzaminie ,była gotowa prowadzić sama zmianę. I to jest wg mnie ok.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
~iwonek 


Dołączyła: 01 Lut 2011
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 23:37   

trzeba się jakoś nauczyć chociaż podstaw , a resztę nauczy sie w czasie wykonywania swoich obowiązków
:szczena: ;(
 
     
Mio

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 06:58   

a może okaże sie profesionalnym kierownikiem......i edzie super na jej zmianie i to ty będziesz piła z nia kawkę :)
 
     
malla30 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 12:02   

gangi kubusia napisał/a:
U nas tez jak dziewczyna uczyła się na zks to zanim dostała awans na papierze to sprawdzała dostawy, uczyła sie robic zam. a potem robiła sama, robiła z zks lub ks grafiki,faktury, MM,itp. po prostu uczyła sie -inaczej tego sie nie zrobi-trudno nauczyc sie tak na sucho.W biurze była gdy trzeba było cos zrobić, na pewno nie siedziała na kawce bo u nas na takie pogaduchy nikt niema czasu.Gdy dostała awans ,już po egzaminie ,była gotowa prowadzić sama zmianę. I to jest wg mnie ok.

u nas tez czesto tak bylo i nikt o nic nie mial pretensji a wrecz przeciwnie dziewczyny sie staraly we wszystkim owszem znalazly sie wyjatki nowo przyjetych dziewczyn co przyjmujac sie do sklepu myslaly ze lezec beda. chodzily naburmuszone ze tu musza to robic tam to a inne ich zdaniem dostawaly lepsze zadanie , byly teksty ale tylko wlasnie od nowo przyjetych , ktorym nie zawsze sie dogodzi takim. a to ze kolezanka kasjerka szykuje sie do szkolenia i wiecej czasu przebywa z kierownikami to zaden grzech i napewno nie jest wyrozniana bo na swoj aneks napewno musiala duzo pracowac i pokazac przelozonym ze ona podola temu wszystkiemu :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo