Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca
Autor Wiadomość
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
Wysłany: 2009-12-13, 18:53   praca

pracuje od 2tygodni i powiem wam ze praca w biedronce nalezy do latwej i malo skomplikowanej, myslalem ze bedzie duzo ciezej :-P
ja nie wiem czemu nie ktorzy tak narzekaja na biedronke ze taki wyzysk i w ogole zle jest :roll:
  Ocena JMP: 4/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-13, 19:42   

A gdzie wcześniej pracowałeś?
2 tygodnie stażu w biedronce to zupełnie za mało aby tak pochopnie zaklasyfikować prace w biedronce do łatwej... ;-)
Z tego co wiem to kiedyś, ludzie pracowali po 10h dziennie i pytali sie kierownika czy mogą już iść do domu a mieli płacone normalnie za 8h. Dopiero po aferze medialnej zaczeło się wszystko naszczęście zmieniać. :idea:
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
kuki

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-13, 22:50   

Cwaniak zastanawiam sie na jakim sklepie pracujesz ,skoro twierdzisz ze praca w biedronce jest łatwa ???Może łatwa to jest nie musisz skonczyc super szkoły zeby pracowac w biedronce.Ale napewno jest ciezko !!!
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-13, 23:15   

kuki napisał/a:
Cwaniak zastanawiam sie na jakim sklepie pracujesz ,skoro twierdzisz ze praca w biedronce jest łatwa ???Może łatwa to jest nie musisz skonczyc super szkoły zeby pracowac w biedronce.Ale napewno jest ciezko !!!

Stalowa Wola 8-) a co do pracy to jest łatwa, wystarczy sie wszystkiego nauczyć na pamięć i będzie sie robiło wszystko odruchowo jak maszyna :mrgreen: z przerwą na KITKATA ;-)
  Ocena JMP: 4/10
     
marko 

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-14, 16:20   

cwaniak napisał/a:
kuki napisał/a:
Cwaniak zastanawiam sie na jakim sklepie pracujesz ,skoro twierdzisz ze praca w biedronce jest łatwa ???Może łatwa to jest nie musisz skonczyc super szkoły zeby pracowac w biedronce.Ale napewno jest ciezko !!!

Stalowa Wola 8-) a co do pracy to jest łatwa, wystarczy sie wszystkiego nauczyć na pamięć i będzie sie robiło wszystko odruchowo jak maszyna :mrgreen: z przerwą na KITKATA ;-)


albo na milkiłeja
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-15, 17:04   

hehe no trzeba trochę popracować żeby mieć wyrobione zdanie, zdarzą się że pracuje się po 8 dni bez przerwy, albo kilka dni po 12 godzin pod rząd ale póki OHR puszcza to jest dobrze, bo nieraz zdarza się że na zmianie jest 2 kasjerów i kierownik i przyjmuj i rozwal dostawę z 20 palet która przyjeżdża o 18... Lubię tą pracę bo na szczęście trafiłem na ludzi którzy dla siebie są jak rodzina, to dużo daje...
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-17, 21:21   

chester1988 napisał/a:
hehe no trzeba trochę popracować żeby mieć wyrobione zdanie, zdarzą się że pracuje się po 8 dni bez przerwy, albo kilka dni po 12 godzin pod rząd ale póki OHR puszcza to jest dobrze, bo nieraz zdarza się że na zmianie jest 2 kasjerów i kierownik i przyjmuj i rozwal dostawę z 20 palet która przyjeżdża o 18... Lubię tą pracę bo na szczęście trafiłem na ludzi którzy dla siebie są jak rodzina, to dużo daje...

Jak do nas przyjezdza ponad 40palet z czego na magazynie zmiesci sie może 30 to u nas tez nie jest wesoło mimo, że czasem jest nawet 7osób na rano.
  :: |
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-19, 17:43   

a u nas na magazynie nie ma ogrzewania i temperatura wynosi poniżej 0...
  Ocena JMP: 4/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-19, 22:55   

cwaniak napisał/a:
a u nas na magazynie nie ma ogrzewania i temperatura wynosi poniżej 0...

U nas jest tak samo, ale jest w tym mały plus bo nie mamy na magazynie zbudowanej chłodni na lodówkę :mrgreen:
  :: |
     
Dumbi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2009-12-25, 20:27   Re: praca

cwaniak napisał/a:
pracuje od 2tygodni i powiem wam ze praca w biedronce nalezy do latwej i malo skomplikowanej, myslalem ze bedzie duzo ciezej :-P
ja nie wiem czemu nie ktorzy tak narzekaja na biedronke ze taki wyzysk i w ogole zle jest :roll:

2 tyodnie to malo. Jeszcze odczujesz na wlasnej skorze urok biedronki :evil:
 
     
biedronka1
Gość
Wysłany: 2009-12-26, 01:42   

tak w biedronce panuje rodzinna atmosfera pod warunkiem ze cie do tej rodziny wpuszcza, mnie sie nie udalo przez dwa lata....
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-26, 13:17   

biedronka1 napisał/a:
tak w biedronce panuje rodzinna atmosfera pod warunkiem ze cie do tej rodziny wpuszcza, mnie sie nie udalo przez dwa lata....

To nie działa w taki sposób jaki teraz przedstawiłeś. To Ty musisz się wykazać aby dołączyć do (wedle Twojego określenia) "grona rodzinnego", oni sami z otwartymi ramionami za nic do Ciebie nie wyjdą ;-)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
biedronka1
Gość
Wysłany: 2009-12-26, 14:31   

probowalam
ale ile mozna probowac jesli ktos daje ci do zrozumienia ze do tej rodziny nie nalezysz jestem zawiedziona..
 
     
AYK2 

Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-02, 12:57   

u nas zazwyczaj cale auto (31 palet) ale na szczescie mamy dostawy w nocy,wiec na spokoju sie dostawe odbiera :-) ludzie nie przeszkadzaja,na kase nie trzeba chodzic i sie radia na fuul poslucha :mrgreen: :mrgreen:
 
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-04, 20:23   

Z radiem to fajna sprawa. :)
Ale, jednak przyzwyczaiłem się do dostaw rannych i nie chciałbym już żadnych zmian. :-P
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo