Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MAMY TO-100,000 podpisów, zapowiedź na zjeździe "S'

OGRANICZENIE HANDLU
NIE BOJĘ SIĘ UTRATY PRACY
48%
[ 111 ]
NIE MAM ZDANIA
2%
[ 6 ]
NIE MAM OBAW
35%
[ 82 ]
ZATRUDNIENIE SIĘ ZWIĘKSZY
12%
[ 29 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 228

Autor Wiadomość
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 11:37   

https://www.dlahandlu.pl/...rofy,54574.html
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 12:20   

qweerty napisał/a:
Skiter1991 napisał/a:
qweerty napisał/a:
1) na rozmowie o pracę raczej aż takich szczegółów nie mówią (ale przecież to oczywiste )


Godziny i dni pracy na rozmowie o pracę to szczegóły? >:D


A ty podajesz ? razem z informacjami:
1) wie Pan /Pani grafik to nic pewnego można go zmienić 26 razy w ciągu miesiąca
2) pracujemy od pon do nd, ale może Pan/Pani pracować i powyżej 7 dni pod rząd
3) w zasadzie plan urlopów jest ale nie bierze się go pod uwagę
4) urlop-dostanie Pani na pewno 14 dni ale może być że w marcu niekoniecznie latem
5) premie no tak są ale tajemniczy to różnie
6) może być tak ,że dziś i jutro ma Pan?Pani na rano ale jednak jutro przyjdzie na popołudniu
7) niedziele pracujące-ale zgodnie z prawem może Pan?Pani pracować 3 pod rząd
8 ) jest Pan /Pani zatrudniona na miejscowość, kr może przenieść na inny sklep, albo też do innej miejscowości
9) kr może wstrzymać wydawanie urlopów
10) po 3 latach zarobi Pan/Pani 2300 brutto i
(nie powiesz przecież ,że tyle ile kaufland daje na start :) -to logiczne ,taki mój sarkazm )

Jak Skittels tak podajesz na rozmowie o pracę wszystkie informacje to jesteś wtedy uczciwy. Jak podajesz tak wszystkie to chyba niewielu się decyduje

Ja podaje, oprócz p.3 , u mnie jest przestrzegany, jak u ciebie nie to współczuje. I p.10 nie jestem wróżką, nie wiem ile kto będzie zarabiał za trzy lata. Poza tym jeszcze nie spotkałem się podczas rekrutacji by ktoś o to pytał.
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 12:41   

Nie wiem jak jest w innych miejscowościach ale sieć "Świerzyzna" u mnie od 1.09 ma w niedziele nieczynne. Można? Można.
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-05, 14:06   

Helmut się uruchomiłeś widzę ;)
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-07, 09:01   

qweerty napisał/a:
Helmut się uruchomiłeś widzę ;)

Od czasu do czasu zdarzy mi się cos napisać :P
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-07, 14:56   

uważam że powinna być wolna niedziela, ale obawiam się że nie będzie (przykład Węgier)
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-09, 20:49   

Larrkiol cieszę się że znalazłaś moją tendencyjność w ankiecie. Twoje niczym nie uzasadnione ,hejterskie uprzedzenie do mnie nie pozwala Tobie zauważyć ,że
NIE BOJĘ SIĘ UTRATY PRACY

NIE MAM ZDANIA

NIE MAM OBAW

dwa podkreślone określenia są zbieżne. Ale cóż najlepiej patrzeć pod kontem 'ale mu dowalę"zamiast pomyśleć. A doskonale wiesz że po pierwszy zaznaczeniu odpowiedzi nie można ingerować w zmianę pytań w ankiecie.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 08:21   

Moim zdaniem brakuje brakuje odpowiedzi w stylu "mam obawy". Wg Ciebie, jesli ktoś ma obawy to znaczy, że nie ma zdania?
Na zdrowie Ci wyjdzie, jak w końcu przestaniesz doszukiwać się w każdym odmiennym poście ataku w Twoją stronę. Prezentuje inny punkt widzenia(chociaż nie zawsze), możesz mieć z tym problem, ale czy w życiu tak każdy się z Tobą zgadza, że nie potrafisz sobie poradzić, gdy jest odwrotnie?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 13:40   

Larrikol napisał/a:
Moim zdaniem brakuje brakuje odpowiedzi w stylu "mam obawy". Wg Ciebie, jesli ktoś ma obawy to znaczy, że nie ma zdania?
Na zdrowie Ci wyjdzie, jak w końcu przestaniesz doszukiwać się w każdym odmiennym poście ataku w Twoją stronę. Prezentuje inny punkt widzenia(chociaż nie zawsze), możesz mieć z tym problem, ale czy w życiu tak każdy się z Tobą zgadza, że nie potrafisz sobie poradzić, gdy jest odwrotnie?
jaka Ty jestes schematyczna ui łatwa do przewidzenia.Współczuję osobom które musiały mieć z Tobą styczność zawodową.Jak się już przypiwprzysz do kogoś to nie ma zmiłuj :) i nadal nie zrozumiałeś to czego G brakuje w ankiecie miało być to Co napisałaś w co podkreśliłem czyli błąd .Ale po pierwszym głosowaniu nie mogła zmienić opcji.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-11, 11:43   

qweerty, jak sprawa teraz wygląda ?
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-11, 12:04   

DarkSide napisał/a:
qweerty, jak sprawa teraz wygląda ?


Tak ,że podpisów jest 518 000 a więc tyle co 10 x zatrudnia biedronka i 1/4 pracowników handlu.
Szkoda , że największy oportunizm jest ze strony osób nie pracujących , którzy powtarzają bzdury o :
-zwolnienia- w/g GUS brakuje na rynku 9.3% pracowników handlu od 1 mln czy 2.2 to armia 100-200 osób
jak ekonomiści-lobbyści straszą ,że zwolnienia dotkną 30-35 tyś osób , to jeszcze sporo zabraknie

- wpływ na gospodarkę- nie będę już powtarzał ,że CIT łaskawi płaci BIEDRONKA, i to po odliczeniach i to ok 0.5 % a nie 11% podatku.

Oczywiście każdy wie że
-ruch przed dniem wolnym kumuluje obrót z niedzieli i go przewyższa
-obsada zmian jest maksymalna
-przerwa 35 h jest obligatoryjna i bez znaczenia czy wyda się ja pon-wt czy z niedzielą w środku a więc albo sobpo poł -niedziela albo niedziela -pon rano

Wszystkich tych , którzy czują się tym faktem ograniczeni jako pracownicy, mogę powiedzieć ,że w niedzielę można dorobić na umowę zlecenie. NP na stacji benzynowej czy gdzie kolwiek/
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-11, 18:51   

Z ciekawości qweerty, czy do tego zbierania podpisów włączyły się też związki zawodowe z innych działających w Polsce marketów? Lidl, Auchan itp.?

Czy w tych firmach w ogóle są jakieś ZZ czy tylko w Biedrze się zorganizowaliście?
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 21:58   

Marakesz napisał/a:
Z ciekawości qweerty, czy do tego zbierania podpisów włączyły się też związki zawodowe z innych działających w Polsce marketów? Lidl, Auchan itp.?

Czy w tych firmach w ogóle są jakieś ZZ czy tylko w Biedrze się zorganizowaliście?


Auchan/Real, Kaufland,Carrefour, Tesco, H&M (magazynyn), Biedronka, Interarche (magazyny). Tam gdzie są organizacje zakładowe. Lidl związek skasowany przez pracodawcę.

[ Dodano: 2016-10-11, 21:58 ]
polakie sieci handlowe :
PSS, Lewiatan
 
     
@adrianooo 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 247
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-13, 11:57   

Az ciśnie sie na usta
maja rozmach skurczybyki :em29:
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo